10 Mayıs , 2024, 19:36:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

nurşen

arkadaşlar benimde adetim 8 gün geçti test yaptım negetif çıktı yarın 10.gün ve hala adet olmadım.8 gunde bellı olurmuydu hamıle olsam acaba.birde hava degişimindende adet geçıkırmı arkadaşlar .içimde hala bır umut var allahım herkese nasip etsin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nurşen - 26 Temmuz , 2011, 23:48:52
arkadaşlar benimde adetim 8 gün geçti test yaptım negetif çıktı yarın 10.gün ve hala adet olmadım.8 gunde bellı olurmuydu hamıle olsam acaba.birde hava degişimindende adet geçıkırmı arkadaşlar .içimde hala bır umut var allahım herkese nasip etsin
normalde eger hamileysen testte iyise cikmasi lazimdi  :dontknow: hava degisimindende olabilior yada stres yapinca  :-\ hakkinda hayirlisi olsun  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

nurşen

ıyısımı nasıldı bılmııyorum eczneden gebelik testı dedim aldım geldim.arkadaşım  ne kadar zor  bu durumlar elden bişey gelmıyor akıla  şöyledir böyledir diyerek umut ediyoruz işte. bu arada ben nurşen
bir bebek daha istıyoruz nasip olursa 2 kızım var ev hanımıyım canım.senın bebegin varmı kendinden bahstsene bıraz

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nurşen - 27 Temmuz , 2011, 00:00:52
ıyısımı nasıldı bılmııyorum eczneden gebelik testı dedim aldım geldim.arkadaşım  ne kadar zor  bu durumlar elden bişey gelmıyor akıla  şöyledir böyledir diyerek umut ediyoruz işte. bu arada ben nurşen
bir bebek daha istıyoruz nasip olursa 2 kızım var ev hanımıyım canım.senın bebegin varmı kendinden bahstsene bıraz
ins nasip olur cnm ne güzel iki kizin varmis Allah bagislasin  :nazar: ne zamandir deniyosunuz  :icon_scratch:
benimde adim Gül 23yasindayim 3senelik evliyim.bizde gecen sene kisa dogru basladik cocuk düsünmeye biri gecen sene biride bu mayista 2.kere bebegimi kaybettim kürtaj oldum.sonrasinda korunurken kazaylan kürtajdan sonra hic adet görmeden tekrar hamile kaldigimi ögrendim 8.haftalik olduk sükür  :nazar: ins bu sefer kucagima alirim  :amin: :amin: :amin:

nurşen

allah tamamına erdirir inş.4 ay oluyor canım erken deeniyor ama okadar uzun zaman gıbı gelıyorkı bana sorma gitsin.hemen olsun istıyoruz malum
eger nasip olursa 5 .gebeligım olacak inş digerlerindede çok çektım ama şükür sonu ıyı oldu

nurşen

benim düşüklerim 4ve 5 aylıktılar normal dogumla aldılar sonunda rahim agzı yetmezlıgı oldugu anlaşıldı ve son gebelıgımde 16 haftalıkken rahım agzına dikiş atıldı .sadece tuvalate kalktım yatak istırahatı verdi doktr yınede 8 aylık dogdu şimdi 6 yaşına gırecek cadı kızım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nurşen - 27 Temmuz , 2011, 00:11:44
allah tamamına erdirir inş.4 ay oluyor canım erken deeniyor ama okadar uzun zaman gıbı gelıyorkı bana sorma gitsin.hemen olsun istıyoruz malum
eger nasip olursa 5 .gebeligım olacak inş digerlerindede çok çektım ama şükür sonu ıyı oldu
ins cnm  :amin: :amin: sendemi önce bebegini kaybettin diger sayfaya yazmisin  :sad1: kizlarindan öncemi oldu sonrami merak ettim.ins bidaha öyle acilar yasamayiz  :amin: :amin: :amin:

nurşen

birincı kızımdan önce 4 aylık düşük yaptım sonra o oldu .aradan 7 sene geçti 5 aylık bir düşük daha yaptım sonra anlaşıldı ikincı kızımdada dikiş atıldı canım.büyuk kızımdan öncekı düşügum rahım agzından kaynaklanan bır düşük degiildi anıden bişeyden korktum içimden sankı bir ip koptu ıkı gun sonra suyum boşaldı ve sunı sancıyla dogum yaptım .her düşükte dogumu yapıyosun gögüslerden süt geliyo lohusa oluyosun kanamada oluyo ama sadece bebek yok her aşamadan geçıyosun bu çok zor oluyor.düşüklerin kolayı zoru olmaz ama canım 1.5-2 aylık düşüklerde bu durumlar yaşanmıyor degılmı bu bıraz hafifletır anneyı biraz degilmi .ama tbiiki sonuçta hepsı evlat.acısı buyuk

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nurşen - 27 Temmuz , 2011, 00:32:51
birincı kızımdan önce 4 aylık düşük yaptım sonra o oldu .aradan 7 sene geçti 5 aylık bir düşük daha yaptım sonra anlaşıldı ikincı kızımdada dikiş atıldı canım.büyuk kızımdan öncekı düşügum rahım agzından kaynaklanan bır düşük degiildi anıden bişeyden korktum içimden sankı bir ip koptu ıkı gun sonra suyum boşaldı ve sunı sancıyla dogum yaptım .her düşükte dogumu yapıyosun gögüslerden süt geliyo lohusa oluyosun kanamada oluyo ama sadece bebek yok her aşamadan geçıyosun bu çok zor oluyor.düşüklerin kolayı zoru olmaz ama canım 1.5-2 aylık düşüklerde bu durumlar yaşanmıyor degılmı bu bıraz hafifletır anneyı biraz degilmi .ama tbiiki sonuçta hepsı evlat.acısı buyuk
seninde 2melegin var benim gibi ama bak Allah sana 2tanede yanina vermis ins gene verir  :amin: :amin: benimde olur ins bu sefer  :amin: :amin: benimkiler 10.haftalarda oldu ilki gelismedi kürtaj oldum 2.si kalbi durdu  :sad1: sonucta kücükde olsa iicin yaniyor ama Rabbim daha acisini tam yasatmadan yenisini verdi sükrediyom bekliorum bakalim ins iyi olur  :amin: :amin: derler ya hamileyi korkutmucan bebegi düser diye gercekmis  :-ooo senin daha acidir eminim  :'( resmen dogum yapiyosun Allah bidaha yasatmasin kimseye  :amin: :amin: :amin: ben uyumaya gidiyom cnm kib tanistimiza memnun oldum ben hep buralardayim kismet olursa grsrz kib aeo  :wave:

nurşen

inş canım sende sag saglim kucagına alırsın  hakkımızda hayırlısı hepimizin .bende çok memnun oldum tanıştıgıma görüşüruz inasip olursa insan sıkıntısını sevincini paylasınca dstluklar hiç unutulmuyo birbirimize destek olalım .burdaki tum arkadaşlarla da inş görüşürüz

DoctorGunel

kizlar ya adete 1 hafta kala gunler sanki gecmiyor...benim adetime 4 gun, gunler gecmiyor sanki...offfffffffff
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

elif_p87

günlerin geçmemesi çok kötü yaa,ben mahvoldum,neredeyse iki hafta olucak,hala belirsizlik yaşıyorum,ya bir an önce regl olayım ya da hamile sonucunu netleştiriyim,valla çok bunaldım ya :dontknow: :dontknow: :dontknow:

DoctorGunel

RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

elif_p87

3 aydır korunmuyorum canım,ama benim adetlerim genelde düzenlidir,en fazla bir gün atar ileri mutlaka olurum,ilaç kullandığımda 3 gün atar en fazla,bu ay ilaç kullanımım da olmadı,tam 9 gün geçti bugün,cumaya kadar bekleyip kan testi yaptırıcam tekrar canım,ne yapim valla çok zor böyle beklemek ??? ???

belkis_nur

benimde adetme    8 gun kaldi    hayirlisiyla yuce rabbim hayirli haberler kismet eder insallah   :amin:   benim belim agriyor 4 Gundur hic agrimazdi acaba belirtimi bilen varmi arkadaslar?