Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: derinn - 13 Mayıs , 2011, 09:33:13
kızlar merhaba bu foruma yeni katıldım  ;D 1.5 yıllık evliyim ve 3 aydır korunmuyoruz. benim bi sorum olucakk aranızda yaşayan varmı bilmiyorum ama benim beklenmeyen reglm yarın ve dün evde test yaptım 2. çizgi silik çıktı kafam çok karıştı bugün kanda baktırsammı diye düşünüyorum  :-\ son bir haftadır yumurtalıklarımda gezen bir ağrı var ve göğüs uçlarım acıyor belirtiler hep oluyor ama hüsrana uğramak istemiyorum..
merhaba canim, hosgeldin  :flowers:

muhtemelen hamilesin o zaman, bence kan testi yaptirmakta fayda var. ins. hamissindir.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

derinn

hoşbuldum canım tşk ederimm  :flowers: inşallahhh ölediiirrrrrrrrrrr Allah hepimizin yüzünü güldürsünnn inşallahhh bu mübarek günnn :k06: bu durumu yaşayan varsa yorumlarınızı bekliyorum kızlarrrrr  :honk:

asya81

Alıntı yapılan: derinn - 13 Mayıs , 2011, 09:33:13
kızlar merhaba bu foruma yeni katıldım  ;D 1.5 yıllık evliyim ve 3 aydır korunmuyoruz. benim bi sorum olucakk aranızda yaşayan varmı bilmiyorum ama benim beklenmeyen reglm yarın ve dün evde test yaptım 2. çizgi silik çıktı kafam çok karıştı bugün kanda baktırsammı diye düşünüyorum  :-\ son bir haftadır yumurtalıklarımda gezen bir ağrı var ve göğüs uçlarım acıyor belirtiler hep oluyor ama hüsrana uğramak istemiyorum..
yüksek ihtimalle hamilesin canım silik çizgi beta hcg hormonu salgılansında öle çıkar oda hamileler salgılar.hamileliğin en keskin belirtisi kasıklarda ağrıdır yer yer kramp tarzı.

s.y_58

Merhaba,

benim Gögüslerimde pek degisiklik yok hafif dolgunluk var ama ara ara ilk defa siddetli kasik agirisi var simsek cakmasi gibi girip cikiyor iki gün önce negativ test ettim, yanisira hafifden bel agrisida var. Demin de yazdim ama cevap gelmedi. Bu kasik agirlari kist olabilirmi????

asya81

Alıntı yapılan: s.y_58 - 13 Mayıs , 2011, 10:33:45
Merhaba,

benim Gögüslerimde pek degisiklik yok hafif dolgunluk var ama ara ara ilk defa siddetli kasik agirisi var simsek cakmasi gibi girip cikiyor iki gün önce negativ test ettim, yanisira hafifden bel agrisida var. Demin de yazdim ama cevap gelmedi. Bu kasik agirlari kist olabilirmi????
eğer test yaptın negatifse muttemelen ya üşüttün kasıklarını yada kist ağrı yaparmı bilmiyorum bende miyom var o yapardı doktora birde danış istersen

s.y_58

üsütmüs olsam bu adetimi geciktirimi? yarin veya öbür gün adet günüm. Ortalama 26- veya 28 gün sürüyor bende ve simdiye kadar adet olmadan iki gün önce lekeleniyorum

derinn

s.y_58

evet yaptim carsamba günü ama sabah degil gün ortasinda yaptim

asya81

Alıntı yapılan: s.y_58 - 13 Mayıs , 2011, 10:44:24
üsütmüs olsam bu adetimi geciktirimi? yarin veya öbür gün adet günüm. Ortalama 26- veya 28 gün sürüyor bende ve simdiye kadar adet olmadan iki gün önce lekeleniyorum
[/quote]canım üşütmeyle adet geciksin sanmam.adet günü yarın öbür gün diyorsun eğer adetin gelmesse tekrar test yap belki erken çıkmamıştır.genelde erken gebelik şiksyetinde kasık ağrıları kramplarıda olur çünkü.ben adetime bir hafta kala kasık ağrıları çektim ama adet olmadım

deniz28

biliyorum imkansız ama aklıma cok takıldı bugün. ben ilac kullandım ve catlatma iğnesi vuruldum adetim 1 hafta gecikmişti salı günü adet oldum 4 gün sürdü adet olmadan 3 gün önce de kanda gebelik testi yaptırdım sonuc 1.0 dı.. neyse 2 yumurtam vardı diyelim ki bu yumurtalardan biri tuttu diğeri tutmadı tutmayan yumurtanın atılması için adet görmek gerekiyormu peki diğeri tuttuysa ne olacak bunu sunun için soruyorum birkac gündür asırı derecede bas dönmesi ve göz kararması var hatta gecen hafta bayılmıstım hafif mide bulantım var bide bu sabah cenemde bi tane sivilce cıkmıstı ki adet dönemlerimde bile sivilce cıkmaz bende hamile olma ihtimalim varmı yoksa sacmalıyormuyum  :icon_scratch:
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

Bliz

Merhaba arkadaşlar benimde adetim 2 gün geçti olacakmışım gibi ağrım var belimde ve karnımda ama olamıyorum acaba hamilemiyim umutlanmak istemiyorum çünkü her ay hayal kırıklığı yaşıyorum 4 yıllık evliyim ve 1,5 yıldır çocuk istiyorum acaba hamile kalan arkadaşlarımız adet dönemlerinde adet olucaklarmış gibi ağrı çektilermi

denizce:)

merhaba bugün benimde adet günüm henüz gelen bişe yok.bbekliyorum bakalım iyice sapıttı 29.gün bugün olmam lasımdı.demekki 30 açıkcak anlamadım vala :dontknow:

asya81

Alıntı yapılan: Bliz - 24 Mayıs , 2011, 18:14:15
Merhaba arkadaşlar benimde adetim 2 gün geçti olacakmışım gibi ağrım var belimde ve karnımda ama olamıyorum acaba hamilemiyim umutlanmak istemiyorum çünkü her ay hayal kırıklığı yaşıyorum 4 yıllık evliyim ve 1,5 yıldır çocuk istiyorum acaba hamile kalan arkadaşlarımız adet dönemlerinde adet olucaklarmış gibi ağrı çektilermi
canım adet olmadan neredeyse bir hafta önce başladıydı benim kasık ağrıları hamilelik belirtileri zaten aynı adetle

Bliz

O kadar çok umudum hüsranla bittiki bu kez test yapmaya bile korkuyorum açıkçası zaten sanırım çıkmazda 2 gün çünkü Allahım inşaallah hepimize versin biran önce hayırlı sağlıklı evlat

asya81

amin inşallah canım  :amin: :amin: stres yapma yeterki :amin: :amin: