10 Mayıs , 2024, 17:01:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: "°°¤Yağmur nisa°°¤" - 10 Mart , 2011, 18:25:51
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Mart , 2011, 18:21:39
Alıntı yapılan: bhrssyy - 09 Mart , 2011, 22:16:02
kızzlarrrrrrrr hasta oldumm :y25: :y25: :y25:

canım ya, seninle beraber biz de heyecanlandık ve yeni okudum adet olduğunu...  :y25: :y25:
hakkında hayırlısı canım, inşallah Allah'ın izniyle bizler de birgün anne olucaz,
biz hemen olsun istiyoruz da, işte olmamasının vardır sebebi diye düşünücez ve yolumuza devam edicez  :icon_thumright:

CNM ÇOK HAKLISIN BU AY DOKTORA GİTTİĞİMDE DOKTORUM RAHİM DUVARIMIN KALINLAŞTIĞINI HAMİLE OLABİLECEĞİMİ SÖYLEDİ BENDE HEVESLENDİM HEMEN TEST YAPTIM SONUÇ NEGATİF ARKASINDAN KAYINBABAM YOĞUN BAKIMA GİRDİ VE AKSCİĞER KANSERİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİK EĞER BEN HAMİLE OLSAYDIM BELKİ BEBEĞİM O ÜZÜNTÜYLE DÜŞEBİLİRDİ DEMEK HAYIRLISI BUYMUŞ BİZİM İÇİN VARDIR HERŞEY DE BİR HAYIR ALLAHIM İSTEYEN HERKESİ EN KISA ZAMANDA ANNE YAPSIN

Çok geçmiş olsun canım, Allah kayınbabana acil şifalar versin...
Evet canım, kesinlikle öyle... Herşey oluversin istiyoruz da işte, düşünmüyoruz ki sonunu...
Allah'ım bu yolda istekleri olan tüm anne-baba adaylarının en hayırlı vakitte, gönüllerindekini versin inşallah  :amin:

xxcansuxx

bence de herşeyin zamanı var doğru zamanı...
geçmiş olsun arkadaş kayınpederine acil şifalar versin ALLAHIM :amin:
mesela ben geçen sene rahim filmi çektirmedim kaldığım şehirde doktor imkanı pek yoktu garibim eşime mal oldu o ilaç kullandı... boşu boşuna olduğunu bile bile... eğer orada öğrenseydim ellerinde kalırdım...
bu yaz taşındık ve ilk işimiz bu işi araştırmak oldu ve burada çekildi rahim filmim içim rahat... iyikide buradayız diyorum mesela iyiki burada öğrendim... rabbim belki bizim bebişi burada verecek  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Mart , 2011, 18:09:33
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mart , 2011, 17:49:36
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Mart , 2011, 13:50:58
amiin kızlar sağolun amiiinn
ARKADAŞIM NEREDESİN SONUCU MERAKLA BEKLİYORUM  :love9: :love9:
AY TATLIM YA KIYAMAM SANA SABAH 9 DA ALACAĞIM SONUCU DEMİSTİM ANLAMAMISSIN.1 GÜN SONRA VERİYORLAR SONUCU.YARIN ÖĞRENECEĞİM
tuh ya bende bekliyorum akşama doğru alır diye....
bu arada ben kavga gürültü sonucu erken çıkarttırmıştım şimdi aklıma geldi de  :toothy10: :toothy10: cmt gitmiştim öğleden sonra çalışmıyoruz pazartesiye kalır demişlerdi
ben biliyorum bu işi yarım saatlik test neden pazartesiye kalacakmış diye isyan etmiştim ben bekleyemem demiştim keşke pozitif olsaydıda bu kadar sabırsız davranmasaydım diyorum isyan ettiğime değmedi yani :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mart , 2011, 19:19:28
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Mart , 2011, 18:09:33
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mart , 2011, 17:49:36
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Mart , 2011, 13:50:58
amiin kızlar sağolun amiiinn
ARKADAŞIM NEREDESİN SONUCU MERAKLA BEKLİYORUM  :love9: :love9:
AY TATLIM YA KIYAMAM SANA SABAH 9 DA ALACAĞIM SONUCU DEMİSTİM ANLAMAMISSIN.1 GÜN SONRA VERİYORLAR SONUCU.YARIN ÖĞRENECEĞİM
tuh ya bende bekliyorum akşama doğru alır diye....
bu arada ben kavga gürültü sonucu erken çıkarttırmıştım şimdi aklıma geldi de  :toothy10: :toothy10: cmt gitmiştim öğleden sonra çalışmıyoruz pazartesiye kalır demişlerdi
ben biliyorum bu işi yarım saatlik test neden pazartesiye kalacakmış diye isyan etmiştim ben bekleyemem demiştim keşke pozitif olsaydıda bu kadar sabırsız davranmasaydım diyorum isyan ettiğime değmedi yani :k06: :k06:
canım yaaa.bende hiç acele etmedim valla heyecanla beklemiyorumda.o zaman benimki pozitif :ehi: :ehi: sen ısrarla istemisin negatif çıkmıs bende beklemiyorm ya pozitif cıksa ne güzel olur hemsire yarın al dedi hiç canım sıkılmadı nedense.bi rahatlık vardı içimde. :ehi: :ehi: negatif çıkarsa çok üzülmem yani

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

ben diyorum zaten ne varsa sabırsızlığımdan kaynaklanıyor...
inşaallah bana da öyle geliyor ki sen hamilesin lekelerin devamı gelmedin dimi???
inşaallah pozitif çıkacak  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mart , 2011, 21:38:41
ben diyorum zaten ne varsa sabırsızlığımdan kaynaklanıyor...
inşaallah bana da öyle geliyor ki sen hamilesin lekelerin devamı gelmedin dimi???
inşaallah pozitif çıkacak  :amin:
yok gelmedi bu gün hiç.akıntı gelmeye basladı normal böyle yapışkan gibi.insallah canım yarın göreceğim bakalım.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Allahım mutluluğumuzu daim et ve bir melekle perçinle... AMİN
AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNN CANSUCUM  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Mart , 2011, 21:41:08
:amin: :amin: :amin: bu duam yaklaşık 2 yıldır aynı hiç değiştirmedim meleğim gelmedi  :sad1: ama gelecek artık çok inanıyorum yaklaştık sanırım inşaallah ALLAHIM hepimizin yüzünü güldürsün  :amin: :amin: iyi gelmediyse birde akıntı hamilelerde olurmuş doktorum demişti belki seninde ondandır ya süper olur sen ne zamndır istiyordun

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mart , 2011, 21:44:49
:amin: :amin: :amin: bu duam yaklaşık 2 yıldır aynı hiç değiştirmedim meleğim gelmedi  :sad1: ama gelecek artık çok inanıyorum yaklaştık sanırım inşaallah ALLAHIM hepimizin yüzünü güldürsün  :amin: :amin: iyi gelmediyse birde akıntı hamilelerde olurmuş doktorum demişti belki seninde ondandır ya süper olur sen ne zamndır istiyordun
insallah canım 12ay oldu canım.3 ay oldu düsük yapalı.bu ay yeni basladık

KasrıCinan

:hello2: :muzz: :muzz:ayy kevseer gel burayaaa insallah kız sen beni heyecanlandırdın valla.ben hiç heyecan yapamamıstım simdi heyecan sardı beniii :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Mart , 2011, 21:52:39
:hello2: :muzz: :muzz:ayy kevseer gel burayaaa insallah kız sen beni heyecanlandırdın valla.ben hiç heyecan yapamamıstım simdi heyecan sardı beniii :ehi: :ehi:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HAMİŞSİNDİRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR  :amin: :amin: :muzz: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mart , 2011, 19:14:45
bence de herşeyin zamanı var doğru zamanı...
geçmiş olsun arkadaş kayınpederine acil şifalar versin ALLAHIM :amin:
mesela ben geçen sene rahim filmi çektirmedim kaldığım şehirde doktor imkanı pek yoktu garibim eşime mal oldu o ilaç kullandı... boşu boşuna olduğunu bile bile... eğer orada öğrenseydim ellerinde kalırdım...
bu yaz taşındık ve ilk işimiz bu işi araştırmak oldu ve burada çekildi rahim filmim içim rahat... iyikide buradayız diyorum mesela iyiki burada öğrendim... rabbim belki bizim bebişi burada verecek  :amin:
İNŞALLAH CANIM İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH   :amin: