Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

güneşş

aynı ağrı bende kaç gündrü var belim bir ağrıyor oldum olcak gibiydim o yüzden hatta umutlanmak istemedim ama bu sabahta kalktım bişey olmayınca dedim ne olursa olsun test yapıcam.kafam rahatlasın çünkü çok stres yaptım adet olmuyorum belim çok ağrıyor hani dedim hamile değilsem yine çıkacaktım niye adetim geçikiyor diye ama bebişimiz için gidicez ona kısmetmiş  :k06: :love9: :love9: :love9:

dilekçengel

bence de gotursun tabı kasık agrın akıntın hep olacak artacak bunlar canım inş sorunsuz bı hamılelıgı ıkınız de tadarsınız

dilekçengel

erkek cıkıyo benım bakmıstım

AŞKIMCIM SCS

canım benim belim ağrımıyo kasıklarım arada adet olcakmış gibi ağrıyo geciyo var mı dersin bendede bişey :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

**fatoş**

merhaba kızlar allah hepinizin bebeğini hayırlı hayırlı kucaklarınıza almayı nasip etsin bende daha yeni hamileyim ikinci bebeğim kız istiyorum bu çin takvimi nasıl oluyor :k06: :k06: bende bakıyım

AŞKIMCIM SCS

anladım tatlım iyi birimizin kızı birimizin erkek yani bilemiyorum :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love3: :love8: ;) ;) ;)

güneşş

AŞKIMCIM SCS

higeldin çiçek öncelikle hayırlı olsun allah hepinizin kucanıza almayı nasip etsin  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :amin: :amin: :amin: :amin: :basardim: :amin: :amin:

dilekçengel

hayırlısı cok onemlı degıl ılk ya daha

**fatoş**

amin cnm tşkler ismim fatoş bu arada ayy inş kız istiyorum ultrasona girmek için çok erken inş olurr

AŞKIMCIM SCS

dilekcim tabiki hayırlısı önemli sen ne diyosun ??? ??? ??? :honk: :honk:

dilekçengel

AŞKIMCIM SCS

ama sen demin( hayırlısı cok onemlı degıl ılk ya daha) demişsin hayırlısını iste cenab-ı ALLAHTAN :icon_thumright: :amin: :amin:

AŞKIMCIM SCS

ÇİÇEK SENİNKİ KAC AYLIK

**fatoş**

o sanırım şöyle demek istedi hayırlısı kısmet yani ilk olduğu için cinsiyeti mühim değil neo lursa olsun anlamında dedi sanırım ;)