Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

KATYUSA

ayşem zaten bu ay yumutlama günlerimde şaştı tuturamam zatenn korunmıycam ama canım ne zaman isterse ozaman yapıcam deli gibi çalışmak yok bu ayyy

мiŁenα.

hımm naladım bebem neyse yıpratma kendınııı tatlısımmm :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

ewet canın ne zaman isterse o zaman yap aşkım bak ben bu ay unuttum belkide olacak ha ne dersiniz :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
can dediklerim....

мiŁenα.

kızalrr ıns hıc beklemedıgımız bır anda gelcekk emınımm bunaaa :y25:

KATYUSA

evt kızlar bu ay bend eunutucam zaten yumurtlama günleirmide hesaplayamıyom bu ay iyice şaştı çünküü ne zmaan canım isterse ozaman valla inş bu ay çalışmyaa başlayanalrdan hamiş haberlerini alıcazzz inşşşş

мiŁenα.

bencede mantıklı tatlımmmm :toothy10: :toothy10:ben unuttum gıttıııı :sad1: :sad1:

KATYUSA

мiŁenα.

neydı kıııı ben ole bıse hatırlamıyommmmm :igrenc: :igrenc:

can yine cannnn

çiğdemin neredesin önceden işyerinden girerdin şimdi giremiyon özledim walla :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

мiŁenα.

bencede :caca: :caca: :caca:

cımrı banka kızımm baska sıtelere gırım egellenıyoo :toothy10: :toothy10:

KATYUSA

EVT KIZLAR AYNEN ÖYLE KRİZDEN DOLAYII HER YERE GİŞREMİYOZ ŞİMDİ İNTERNETTE SADECE İŞ İÇİN GEREKLİ SAYFALAR AÇILIYOO SİNİR OLUYOM BENDEEEEE DAHA YENİ GELDİM KIZLARRRRR NELER YAPTINIZ BAKEM

simass

yok yumurta büyüdü mü..yok çatladı mı yok bilmem ne ..artık cinsel hayatımızın bi rengi de kalmadı çocuk için ilişkiye girmekten valla...Allah isteyen herkese versin İnşallah Yarabbim

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: simass - 07 Mayıs , 2009, 19:49:20
yok yumurta büyüdü mü..yok çatladı mı yok bilmem ne ..artık cinsel hayatımızın bi rengi de kalmadı çocuk için ilişkiye girmekten valla...Allah isteyen herkese versin İnşallah Yarabbim

geçmiş olsun canım. rabbim sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin :amin: :amin:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

мiŁenα.

aynı derdı paylşasıyoruz canımm buyudumuu catladımııı oldu olmadımıı anlayabılıyorumm senııı canımmm :flowers:

aysenur83

gerçekten arkadaşım bu düşünceyi atamıyorum bende kafamdan bebek istemeye başlamadan önce herşey çok güzeldi ama o günlere geri dönemiyorum bebek olduktan sonrada tekrar hamilemiyim ki acaba stresine girecez hayatın kendisi bir stres zaten ölünceye kadar bu sınavımız bitmicek