03 Mayıs , 2024, 09:45:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

greathopes

Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 01 Mayıs , 2009, 14:28:23
Alıntı yapılan: greathopes - 01 Mayıs , 2009, 14:25:36
kendimi zor tutuyorum test almamak için    :cildir: daha adetime neredeyse 14 gün var ama....

başka bir konudada yazmışsın orayada yazdım canım. adetine 14 gün varsa şuan gebelik düşünmek için çok erken. Bu günlerde yumurtlama dönemindesindir ve bebek istiyorsan iyi değerlendir

teşekür ederim  hemen havalara giriyo insan burdaki arkadaşları okuyunca beklicez artıkk

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

rica ederim canım moralini bozmak için yazmadım sadece henüz erken olduğunu anlatmak istedim. Ama bu günlerde çalışmaları hızlandır. birde bebek istiyorsan senin hamiş olmak isteyenler sayfasınada bekleriz canım.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

KATYUSA

KIZLAR BEN HALA HASTALANMADIMMM YAAA 5. GÜN BİTCEK YANİİİ

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

selam çiğdem noldu kıız gelmedimi
insallah bir dahaki aya üzme kendini arkadaşom :k06:

bulut-84

adet olmama 1 gün kaldı meraktan çatlıyorum nolacak bu ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :crybaby2:

goncagul

sabret canım ne kalmı bak ben 3 aydır adet lmuyorum ama takmıyorum doktora gıtcem artık hamıle de degılım tedavım surdu 1 senedır 3 aydır bıraktım

can yine cannnn

Alıntı yapılan: bulut-84 - 02 Mayıs , 2009, 19:19:41
adet olmama 1 gün kaldı meraktan çatlıyorum nolacak bu ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :crybaby2:
amin inşallah bulut-84 dualarım seninle ve bebiş isteyen herkese tabi kendimede :D :D :D :D :D
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: goncagul - 02 Mayıs , 2009, 20:33:09
sabret canım ne kalmı bak ben 3 aydır adet lmuyorum ama takmıyorum doktora gıtcem artık hamıle de degılım tedavım surdu 1 senedır 3 aydır bıraktım
çok üzüldüm cnm ya hamile değilsen neden adet görmüyosunki dr gitmelisin bebem.
can dediklerim....

goncagul

valla bılmıyorum zaten duzensızdı benımkı bılmıyorum bebeeeeeeeemmmmmmmm allaha kaldı benımkı gıtcem doktora ıns

ebuş

selam arkadaslar son adetim 15 nisandı her ay 1 hafta öne geliyor bu ay adetimden 2 hafta sonra kahverengi akıntı geldi dahada adetime 5-6 gun var ama cok merak edıyorum acaba hamılemıyımmmm :'(

can yine cannnn

canım diğer bir sayfadada yazmıştım sana ama okumadın galiba lekelenmen yerleşme kanaması olabilirmiş.
can dediklerim....

ebuş

okudum güzelim saolasın ama ınsan ıste merak edıyor nedır acaba diye bakalım inşallah öyledirde bu ay hamile kalırım bakalım suan daha 5-6 gun var ve beyaz akıntılarım var normalde bu zamanda yavas yavas adet olacagım bellı olurdu akıntımın rengı degısdı ama hala degısmedı bakalım idrar testı yapsam bellı olamz galıba :honk:

мiŁenα.

bebemm olursun ınsss ama benım umudumm olmamandan yanaa :tongue3: :tongue3:

sıkma cnaını canım dostum benımmm :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

kızlar çiğdemle konuşanınız varmı regli olmuşmu yaaaaa meraktan çatlıyorum dün akşamda konuşmadım onunla annaannesine gitmişti edirneye gelmiştir ama işyerindende giremiyoki foruma yaaaaaaaaaaaaaaa :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
can dediklerim....

Burcu310

Slm kizlar,

nasilsiniz bakalim? Varmi yeni haberler?