28 Mart , 2024, 11:45:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım ben 6 yıllık evlıyım biz ilk 4 yıla yakın düşünmedik hiç ama bir o kadar cahılmişiz ki hiç doktora falan da gitmedik heps korunduk ama tam herşeyı yoluna koyup karar verdıgımız noktada problemler cıktı karşımıza ve yıkıldık biraz zor topladık kendımızı şimdi 2 yıldır ugraşlarımızın sonuda nihayet iyi bir doktor cıktı karşımıza ve bize dogru yolu gösterdi benımle ilgili bir konu olmadıgını tahlıl sonuçlarında anladık eşimde azosperm var yanı bir tane bile hücre  yok 6 kere test yaptırdık altısında cıkmadı en sonunda genetık testlere karar verıldı kromozom incelemelerı yapıldı ve tek genının hastalıklı oldugu çıktı yanı o sebepden dolayı sperm çıkmıyor anne veya babadan alabilecegini yada anne ve babanın çifleşmesi esnasında olan bir hastalık oldugunu söyledi ama bebek sahıbı olmamız için bir engel olamadıgını söyledi tüp bebek microenjeksiyon dedi şimdi 7 aydan beri rapor falan derken herşeyi hazır ettık kısmetse 30 hazıranda ignelere başlıycam işte benım yumurtalarımı alıp eşimi de amliyat edicekler testis bölgesinde sperm araştırması yapıp yoksa bile dokudan elde edicekler doktorumuz % 60 olurdiyor kısmet tabıkı rabbımın dedıgı olur işte böyle yanı gelişmeler oldukca sana yazarım yıne ben senm sn adresını ver evden rahat konuşuruz senınle sen daha çok yenı evlısın sıkma canını sakın  sizin henuz cok yenı rahım yerını buluyordur bak duygu demedı deme 2 ay içinde sende hamıle kalırsın zaten doktora gitsende 1 yıl dolmadan birşey yapmıyorlar pek ama ihmalde etme
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tubis

SU CANIM BAK BENDE 10 AYLIK EVLİYİMŞUAN VE 5 HAFTALIK  HAMİLEYİM. BELKİ OKUMUŞTURSUN AMA BENİMDE MAZİMİ KISACA ÖZETLİYİM SANA.

BİZ İLK GÜNDEN İTİBAREN KORUNMADIK.OLMAYINCA B3N 4. AYDA DOKTORA GÖRÜNDÜM.DAHA ÇOK ERKEN DEDİ GÖNDERDİ. BEN RAHAT DURURMUYUM İÇİM İÇİMİ YİYOR NEDEN OLMUYOR DİYE.4 AY SONRA TEKRARDAN ÜNİVERSİTENİN PROFESÖR DR UNA GÖRÜNDÜM. 2 SEFER MUAYENE ETTİ YUMURTALARIMA BAKTI OLGUNLAŞINCA BELİRLİ GÜNLER VERDİ İLİŞKİ İÇİN. AMA O AYDA OLMADI VE TAKRAR GİTTİĞİMİZDE BEN SİZE TEDAVİ ÖNERMİYORUM DURUMUNUZDA HİÇBİRŞEY YOK. KAFANI RAHAT TUT, EGER İMKANINIZVARSA TATİLE GİDİN FALAN DEDİ. BİZ ISRARLA TEDAVİ İSTERKEN DRUN ODASINDAN ÖYLECE ÇIKIVERDİK. 3 AY DAHA BEKLEYİN OLMAZSA GELİRSİNİZ DEDİ.

VEEEEEEEEEEEEEEE   3 AY DOLMADAN 2. AYDA TUTTU VE HAMİLEYİM ŞUANDA. VE NEDEN BİLİYORMUSUN BEN ÖNCELRİ KAFAMA ÇOK TAKARKEN DR TAN SONRA TAKMAMAYA ÇALIŞTIM ELİMDEN GELDİĞİNCE.ARTIK ÖĞRENDİĞİM BİRŞEY VAR  KESİNLİKLE  KAFANI RAHAT BIRAKACAKSIN. ZAMANI GELDİĞİNDE O ZATEN SENİ BİR ŞEKİLDE BULUOR. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

su

DUYGUCUM TŞK EDERİM BENİ ÇOK RAHATLATTIN....

KIZLAR NASILSINIZ BU ARADA HERKESE SLM LAR ..................................
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

mavili

su canım hoşgeldin öncelikle aramıza henüz çok yeni evlisin acele etme canım herşeyin zamanı var eminim o da zamanını bekliyor  bende 2 yıllık evliyim ve ilk bebegime hamileyim Allah size ve isteyen herkese en kısa zamanda bu mutlulugu versin canım

seyhanhs

slm arkadaşlar
ben 3 aydır deniyorum.
tık yok.
adetime 7 gün varken dayanamadım test yaptım.sonuç yine negatif çıktı.
sanırım stres çok etkili ..
Allah ne zaman kısmet ederse artık
:'(

su

su

KIZLAR MERHABALAR

BİLENİNİZ VARMI ACABA BANA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM

HAMİLELİK BELİRTİLERİNDE KASIK AGRISI VE VUCUT ISI SI OLURMU ........

efsane

MERHABA HOŞGELDİN.CANIM HAMİŞLİK BELİRTİLERİNDE DE VAR BİDE YUMURTALAR CATLADIGINDA O BELİRTİLER OLUYO  AMA İNŞ RABBİM ŞU MÜBAREK GÜNDE İSTEYEN HERKESE HAYIRLI EVLATLAR VERİR CANIM İNŞ HAMİŞSİND,R GÜNÜN GECTİMİ BUARADA HAYIRLI KANDİLLER

su

SENİNDE KANDİLİN MÜBAREK OLSUN

DÜN OLMAM GEREKİYORDU 26 GÜNDE BİR HASTALANIYORUM BEN AMA OLMADIN YANLIZ Bİ SAG KASIGIMDA ŞİDDETTLİ KRAMP OLUYOR SONRA Bİ 10 DAKİKA SONRA SOLDA OLMAYA BAŞLIYOR VE BEN ÇOK İSTİYORUM HAMİŞ OLMAYI DİLERİM HAMİLEYİMDİR SENCE KASIK AGRISI BELİRTİMİDİR

efsane

CANIM RABBİM İNŞ HAYIRLI BİR EVLAT VERİRİİ SANA İNŞ HAMİŞSİNDİR.TEST YAP OZAMN İÇİN RAHATLASIN GÜÜN GECTİYSE HAMİŞSİNDİR CANIM HADİ HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUM :opucuk:

aysel

su cum dur hemen heyecanlanma acele etme bi 10 gün geçince test yaparsın senin ki daha bir gün geçmiş inşallah da hamilesindir ama sakın acele etme tatlım  :opucuk:
ayrıca tüm müslüman aleminin berat kandilini mübarek ederim
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

neslihan

kızlar ya benim günüm geçmedi ama şu yumurtlama dönemi olayına uydum.Vücut ısım yüksek,kasıklarımda ve belimde ağrı oluyor.Ve de göğüslerimde ağrı var ve adetime 10 gün var.İnşallah psikolojik değildir.Allah hepimize anneliği nasip etsin.İyi geceler

su

MERHABAR

DÜN ÖGLEN HASTALANDIM VE BİR KERE DAHA HAYAL KIRIKLIGI YAŞADIM DÜN İLK DEFA HASTALANDIGIMI GÖRÜNCE AGLADIM NASIL OLDU BİLMİYORUM AMA GÖZYAŞLARIM İNDİ VE SAATLERCE AGLADIM EŞİM SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI AMA Bİ TÜRLÜ SAKİNLEŞEMEDİM SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM  KISMET DEGİLMİŞ..
CEVAP YAZAN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM.....

aysel

üzülme su ne kadarlık evlisin hayatım
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

efsane

SU ÜZÜLME CANIM BEDE GECEN AY SENİN GİBİ OLDUM.VE HATTA ADET OLDUGUM HALDE KAAN TESTİ YAPTIRDIM SALAK KAFAM İŞTE HEPSİ PSKOLOJİK.DUA ET CANIM RBBİME ŞÜKRET VE ALLAHTAN HAYIRLISINI İSTE RABBİM EN KISA ZAMNDA İATEYEN HERKESİN KUCAGINI DOLDURUR HEPİMİZ ŞİŞELİM KOCAMN GÖBİŞLERİMİZ OLSUN HAMİŞLKİKTEN HAYRILISINI VER ALLAHIM HAYIRLISINI :amin: :amin: :amin: