16 Mayıs , 2024, 03:26:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

hasretALİ

ceylin eslem

arkadaşlar benim adetime 3-4 gün var  bende bekliyordum adetimi ama bugün ilginç bişey oldu.birden kanamam oldu heh dedim adet oluyorum erken geldi bu ay dedim.ama adet kanaması degildi bu kanama ve çok az bir kanamaydı kesildi.şimdi akıntı şeklinde az bişey geliyor.adet olsam hiçbir sinyal vermedi.yanlızca şu anda gögüslerimde şişlik hissediyorum o kadar.hamilemiyim bilmiyorum.inşallah bunun habercisidir.ümitlenmekte istemiyorum sadece paylaşmak istedim sebebi ne olabilir acaba??? :dontknow:

senem

canim insallah dedin dir bende aynisi olmusdu ayni senin dedin kavhe lekesi gelmisdi ve gögüslerimde agrilar karin kaslarimda agrilar cikmaya basladi ilerde insalalh dedin gibidir yine bekle sen allah buyuk canim

çikolatalı

arkadaşlar ;

beraber çalıştığım kız arkadaşım buay rahim filmi çektirdi ve çatlatma iğneside oldu reglsine 1 hafta var ama kahverengi leke gelmiş her ay adetten 1 hafta önce olurmuş bu lekelenme merka ediyoruz

hamile kaldığı ay da böyle leke gören varmı ?????

nermin

serihancıgım burdada yakaladım seni.o lekeler oluyo bazen.bende hamile olmadan önce öyle bi leke gelince acaba hamilemiyim bu ay diye düşünürdüm ama o lekelerin geldigi hiçbir ay hamile olmadımda lekenin gelmedigi ay hamile kalmışım.

çikolatalı

hıımmmm  ;

çok kötü ya bu ay kesin olcak gözüyle bakmıştık lekeler başlayınca üzüldük bizde

rahim filmi temiz
yumurta olgunlaştı
çatlama iğnasi vuruldu
kocasının sperm testleri normal

e ozman tek şey demek kalıyo  kısmet artık ya  ne diyelim herşey normal ama olmuyor bi türlü

çikolatalı

ben bu forma takılmaya başaldığımdan beri sabah ilk iş burda paylaştıklarımızı arkadaşıma empoze ediyorum

şöyle olmuş böyle olmuş böyle yapalım ikimizde çok istiyoruz kısmet artık

nermin

tabi canım herşey kısmet allah ne zaman yazdıysa ozaman oluyo zaten.bizde duydugumuz herşeyi yapardık.herşeyi denedik olmadı.sonra bıraktık artık herşeyi zamana ve oldu.

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: SERİHAN - 14 Ocak , 2009, 12:57:23
arkadaşlar ;

beraber çalıştığım kız arkadaşım buay rahim filmi çektirdi ve çatlatma iğneside oldu reglsine 1 hafta var ama kahverengi leke gelmiş her ay adetten 1 hafta önce olurmuş bu lekelenme merka ediyoruz

hamile kaldığı ay da böyle leke gören varmı ?????

canım beniiimm. ben şuan hamiş değilim ama ilk hamile kaldığımda bende lekelenme olmuştu. yani yerleşme kanaması da olabiliyor bazen. Bu bir hamile olma veya olmama belirtisi değil cnm.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

ceylin eslem

geçen ay adetime 1 hafta kala bendede aynısı olmuştu.doktor fitil vermişti geçmişti.sonra adetim 2 hafta gecikti.gelelim bu aya aslında yarın benim adet günüm ancak 3 gündür kanamalı akıntı geliyor adettenmi değilmi bilemiyorum  kesintili oluyor ve günde 1-2 kez birden yagon gelip bitiyor.nedir hiç bilmiyorum.adamakıllı adet olmazsam gideceğim doktora

çikolatalı

:sad1:

kızlar yorumlarınız  için tşk. ama malesef arkadaşım öğleden sonra adet oldu doktorumuzu aradık artık bir ay ileç kullanmadan bekleyecek ilaca gerek yok dedi

çikolatalı

pinar79

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

çikolatalı

iyi ya ne olsun işte arkadaşımın meselesine üzüldüm biraz bu ay için çok umutluydu ama olmadı yine

en azından bişeyin olmadığını biliyoruz diye teselli vermeye çalıştım ama yinede üzüldü tabi hem hiçbişeyi yok hemde çatlama iğnesi olduğu halde olmadığı için üzgün