28 Nisan , 2024, 03:00:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

asumur

selam.adetime 5 gün var ama ben test yaptım.negatif çıktı.çok erken yaptım dimi.bende hamile kalmak istiyorum.hayırlısı olur inşallah.

destina

anne olmak istiyorum

destina

anne olmak istiyorum

zelis

hesaplayicilara gore bu gun adet olmam gerekiyordu ama hala olmadim , bakalim beklemedeyim ..
cokda kendimi inandirmak istemiyorum ama komsum sen hamilemisin diye sordu dun bana hic gunumu falanda bilmiyordu ..
yuzum degismis olye diyor , o oyle soyleyince biraz umutlandim gittim aynada yuzume baktim:)
esimde dedi yuzun cok sararmis diye ayni gunde ,,,, bakalim kismet..
test yapmamak icin kendimi zor tutuyorum ,.. ama gunum gecmeden almayacagimm...

myhope

Alıntı yapılan: zelis - 11 Ocak , 2009, 02:01:17
hesaplayicilara gore bu gun adet olmam gerekiyordu ama hala olmadim , bakalim beklemedeyim ..
cokda kendimi inandirmak istemiyorum ama komsum sen hamilemisin diye sordu dun bana hic gunumu falanda bilmiyordu ..
yuzum degismis olye diyor , o oyle soyleyince biraz umutlandim gittim aynada yuzume baktim:)
esimde dedi yuzun cok sararmis diye ayni gunde ,,,, bakalim kismet..
test yapmamak icin kendimi zor tutuyorum ,.. ama gunum gecmeden almayacagimm...

İnşallah hamilesindir canım.Kızarmadan morarırsın listede!

ceylin eslem

inşallah hamilesindir zeliş biraz daha bekle sonra test yap

destina

inşallah  canım  hamilesindir benimde bugün 4. günü oldu geçeli ama hala akıntım yok ve korkuyorum
anne olmak istiyorum

hasretALİ

slm ben yeni üye oldum 7aylık evliğim korunmuyoruz ama hala hamile kalmadım o kadara çok istiyorum ki artık haMİLE OLAn arkadaşları kıskanıyorumayın 17ocak da adet günüm inşallal olmam allahım herkese hayırlısını nasip etsin kimseye aratmasın :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

asumur

kızlar inşallah hamileyizdir.artık evde 2 kişi olmak istemiyorum.bebek sevmek istiyorum.

hasretALİ

asumur

eğer bebeğim olursa diye isim bile düşünüyorum.Allahım ne olur bize yardım et.Hepimize hayırlı bebekler ver.

hasretALİ

asumur

4 yıldır bebek isityorum.geçen yıl hamile kaldım karnımda öldüler

hasretALİ

çok üzüldüm ya allahım hayırlısını sağlıklı uzun ömürlü versin seninki daha zor hamile kalıyosun ölüyo çok geçmiş olsun
:( :( :(

asumur

sağol.Gerçekten 8 ay oldu halen aklıma gelince gözlerim dolar.