Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

azra35

Alıntı yapılan: destina - 27 Aralık , 2008, 17:29:51
normaldir. bazıların sıvısı su renginde olur adetine yakın bazıların tamamen biter. ama inşallah hamilesindir canm.
hamilelikte de böyle bi akıntı olur mu acaba

azra35

azra35

Alıntı yapılan: destina - 27 Aralık , 2008, 17:29:51
normaldir. bazıların sıvısı su renginde olur adetine yakın bazıların tamamen biter. ama inşallah hamilesindir canm.
ha bu arada hamilelik belirtisi ve adet belirtisi  arasında ne gibi farklar vardır yard. olabilir misin

destina

canım adet belirtileri  karın bel ağrıları. göğüs ağrısı vb.hamilelik ise baş dönmesi baş ağrısı halsizlik uyuma isteği el ayak şişmesi ne biim çok var ama.kasıklarda ağrı.
anne olmak istiyorum

azra35

Alıntı yapılan: destina - 27 Aralık , 2008, 17:41:51
canım adet belirtileri  karın bel ağrıları. göğüs ağrısı vb.hamilelik ise baş dönmesi baş ağrısı halsizlik uyuma isteği el ayak şişmesi ne biim çok var ama.kasıklarda ağrı.
ben de hiç biri yok midem ağrıyo sadece

azra35

Alıntı yapılan: destina - 27 Aralık , 2008, 17:41:51
aslında şuan adet belirtisi de yok belli ileri ki saatlerde belli olur ama hayırlısı inan hamileliğe şartlanmak çok kötü

destina

mide ağrısı ve yanması da olur ama.bilemm .hakkında hayırlısı canım.bende stiyorum ama beklemem lazım dedi doktor. bir şeyimiz yokmuş amahayırlısı.
anne olmak istiyorum

destina

ewet haklısın canım.bende diyorum bu sefer şartlanmıcam ay sonu geldi mi sabırsızlanıyorum yinde.
anne olmak istiyorum

destina

anne olmak istiyorum

azra35

azra35

Alıntı yapılan: destina - 27 Aralık , 2008, 17:48:42
ewet haklısın canım.bende diyorum bu sefer şartlanmıcam ay sonu geldi mi sabırsızlanıyorum yinde.
sen kaç yıllık ya da aylık evlisin bu arada sana bu soruyu sorarken kaç aylık hamilesin yazıyodum yanlışlıkla allah söyletti herhalde :amin:

destina

anne olmak istiyorum

azra35

Alıntı yapılan: destina - 27 Aralık , 2008, 17:59:34
29 aylık evliyim canım.2.5 sene.ve  8 aydır çocuk   istiyoruz
sanırım hapla korununca hapı bırakınca zor oluyomuş yani haptan kaynaklanıyo diye biliyorum ben senin olacak içime doğdu umarım  :amin:

destina

neyse azracım benim kapatıp ders çalışmam lazım canım kendine iyi bak allah yar ve yardımcımız olsun inşallah sende annelii tadarsın bende daha tadmadım ama inaşallah bende tadarım. hakkımızda hayırlısı canım. esenlikle kalın hanımlar..
anne olmak istiyorum

destina

hapların kullanılmaması daha iyi tabiki. ve hormonları da etkiler.
anne olmak istiyorum