Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

CİĞERİM

BENNNN DEDİMMM. AYKADAŞIMMM YAPIYON YİDİNMI MAMANI. :hungry:

DİLVİN

HOŞ GELDIN
İŞYERİNDEMI YİYORSUNUZ
YOKSA DIŞARIMI ÇIKIYORSUNUZ
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

CİĞERİM

SELCAN NERELERE GİTTİN YAAA.... BİLİYORMUSUN AZ DAHA ÖĞLEN ECZANEYE GİDİP TEST ALACAKTIM ZOR TUTTUM KENDİMİ. BİR ÜMİT İŞTE. AMA BİLİYORUMKİ YİNE OLMAYACAK ŞİMDİ SİTRES HEYECEN YAPIYORUMYA ONDANDA GEÇİKİYOR OLABİLİR. AMA NE YAPAYIM ELİMDE DEĞİL

CİĞERİM

DİLVİN

bende iş yerinde yiyorum
benım karnım ağrımaya başladı: :y25:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

CİĞERİM

HAYDAAAA OLMADI ŞİMDİ BAK. ADET AĞRISI EMİNMİSİN.

DİLVİN

CİĞERİM

BEN NE YAPSAM ACABA GİDİP BİR TEST ALSAMMIKİ SENCE HAFTA SONUDA GELDİ EĞER HALA OLMAZSAM AÇIK ECZANEDE BULAMAM ŞİMDİDEN YAPSAMMI SENCE ERKENMİDİR BACIM HAA NE DİYON.

DİLVİN

o testler hep yanlış çıkıyor
yanı hastalığının 10 gün geçmesi lazım
kesin sonuç için
kan testi yaptır bence

CİĞERİM

AYY YAA KANTAHLİLİ İÇİNDE İŞTEN İZİN ALMAM LAZIM AMA ŞUAN ODA OLMAZ. NE YAPSAM BİLMİYORUM.

DİLVİN

DİLVİN

pinar79

arkadaşlar bende 5aydır bebiş istiyorum ama olmuyor.doktorum kesinlikle stres yapma öyle adetin geçincede ikidebir test yapma bu seni iyce strese sokar ya bu ayda olmazssa diye düşündükçe stres olursun dedi.ayrıca ilişkilerinde sürekli bebek için konsantre olma akışına bırak çünkü stres içindeyken rahim kendini kasar ve hamile kalamazssın,zaten çevrene bir bak bebek düşünmeyenler genelde hamile kalır sonra kazayla oldu derler bu tamamen stressiz ilişkiden kaynaklanır,senin gibi bebek sahibi olmak isteyenlerinde olmaz işte dedi.Bana çok mantıklı geldi.bunun için kendinizi çok kasmayın derim.yaşlarınızı bilmiyorum ama ben 29 yaşındayım ve buna rağmen herşeyi oluruna bıraktım.

DİLVİN

ben 26 yaşındayım
ya ölede ama ne bilim aklıma hep bebek geliyor
aşırı derecede miğdem bulanıyor bugün

pinar79

haklısın canım insan istesede kendine hakim olamıyor inşallah hamişsindir.