28 Nisan , 2024, 01:52:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

merhaba arkadaşlar
yeni üyeler aramıza hoş geldiniz. bu beklemek çok zor bir şey ya. birinci çocuğumda beklenmedik anda gelmişti ikinciyi istiyorum ama biraz nazlanacak gibi gözüküyor. psikolojik olarak mı bilmiyorum ama her ay hamileyim diyorum ama hüsrannnnn :icon_pale: :icon_pale:

sekaya

bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar. 6 aydır bende herşeyi gebelik belirtisimi diye düşünür oldum. eşimin sperm hızı azdı ve morfoloji bozukluğu vardı 2 haftadır keçiboynuzu kürü uyguluyoruz inşallah bu ay işe yarar rabbimden hayırlı ve sağlıklı evlatlar diliyorum bu aralar iştahım arttı ve kabızlık var acaba bunlarda belirtimidir son adetim 13 kasımdı adetime 1 hafta var acaba ne olucak bakalım nasip kısmet

zola

Benimde son adetim 13 kasım.Bende heyecan duyanlardanım.Rabbim hayırlısı ile en kısa zamanda nasib etsin hepimize.

güneş83

kızlar bence hiç öyle gün saymayın çünkü olmayınca insanın canı çok sıkılıyor.hayırlısıyla en kısa sürede olur hepimizin umarım...

sibel28

ben varım..ama kan tahlilim 0,01 çıktı.eşime bayram süprizi yapayım dedim.dayanamadım.kan tahlili yaptırdım...

esraa

merhaba arkadaşlar bende bekliyorum sizler gibi geçen ay olmadı bu ayı sabırsızlıkla bekliyorum daha 4 gün var adetime ama adet belirtileri var sanırım bu ayda olmadı kısmet yine ümidim var :crybaby2:

öslem

hoşgeldin esraa. ben özlem  :flowers: :flowers:
canım inşallah en kısa zamanda hayırlı haberini alırsın. allahım seninde yüzünü güldürür  :amin: :amin:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

CİĞERİM

KIZLAR MERHABALAR ADETİME 1 GÜN KALDI BUGÜN YADA YARIN OLACAĞIM GİBİ YİNE HÜSRAN. KASIKLARIM AĞRIMAYA BAŞLADI AKINTINDA ÇOĞALDI OFF YA NE OLUR GELMESİN. :amin: :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

CİĞERİM

SELCANCIM BEN 6. AYI DOLDURMAK ÜZEREYİM HİÇ KORUNMAKDIK AMA OLMADI BİR TÜRLÜ. YA SEN

DİLVİN

BENDE 5 AYLIK EVLİYİM
BİZDE HİÇ KORUNMADIK
AMA BU AY İNŞ. RABBIMIN İZNİYLE
HAMİŞ OLURUM
TÜM İSTEYENLERDE TABİ
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

CİĞERİM

İNŞALLAH AMİNNN. İNANKİ TUVALETE GİDMEYE KORKUYORUM. YAŞ KAÇ ARKADAŞIM NEREDEN YAZIYORSUN.

DİLVİN

YAŞIM 26 ANKARADA YAŞIYORUM
ÖZEL BİR ŞİRKETTE İHRACATA BAKIYORUM
SEN???

CİĞERİM

BENDE ÖZEL BİR ŞİRKETTE SATIŞA BAKIYORUM YAŞIMDA 28 İZMİRDEYİM

neslihan

Kızlar peki yumurtlama günlerinize uyarak birlikte oldunuz mu?

Eğer yumurtlama günlerine uyduysanız ve yine hamile kalmadıysanız bence mutlaka bir doktora görünün hormon testlerinizi felan tamamlatın.Önlem almanın kimseye zararı olmaz bence.