Emziren Kadınlarda Göğüs Ağrısı

Başlatan Lă_Tăhzen!, 11 Kasım , 2010, 12:51:21

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 11 Kasım , 2010, 14:59:55

ben universitede her hastalik bende var derdim okudukca böyle oluyor

benim eski patronumun karisi sigara icermis. bir gun dili yara olmus ve internette biraz arastirma yapmis. dil kanserine yakalandigi kanaatine varip esini aramis ve aglaya aglaya dil kanseri oldugunu soyluyormus. tabii adam saskin nerden cikardin bunu falan. anlatmis durumu, patronum gulmekten yerlere yatmis. doktora gitmisler sadece basit bir enfeksyon olustugunu soylemis. ama bu sayedede sigarayi birakmis   :laughing7:

hemen kotuye yormayin duygunun dedigi gibide bazen cok fazla sey bilmek iyi olmuyor. canim herhangi bir sertlik yoksa bence o kadar korkmani gerektirecek birsey yoktur, ama genede ihmal etme derim. birde kizlar haftada bir ya da ayda bir goguslerinizi kontrol edin banyoda sabunluyken filan. gerci emziren anneler daha cok goguslerine dokunduklari icin goguslerini daha iyi taniyorlardir, ama emzirmeyenlerde goguslerini sIk sIk kontrol etsinler. gogus kanseri onlemi olarak.

cok gecmis olsun nurcum.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

Alıntı yapılan: angel81 - 11 Kasım , 2010, 16:13:21
Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 11 Kasım , 2010, 14:59:55

ben universitede her hastalik bende var derdim okudukca böyle oluyor

benim eski patronumun karisi sigara icermis. bir gun dili yara olmus ve internette biraz arastirma yapmis. dil kanserine yakalandigi kanaatine varip esini aramis ve aglaya aglaya dil kanseri oldugunu soyluyormus. tabii adam saskin nerden cikardin bunu falan. anlatmis durumu, patronum gulmekten yerlere yatmis. doktora gitmisler sadece basit bir enfeksyon olustugunu soylemis. ama bu sayedede sigarayi birakmis   :laughing7:

hemen kotuye yormayin duygunun dedigi gibide bazen cok fazla sey bilmek iyi olmuyor. canim herhangi bir sertlik yoksa bence o kadar korkmani gerektirecek birsey yoktur, ama genede ihmal etme derim. birde kizlar haftada bir ya da ayda bir goguslerinizi kontrol edin banyoda sabunluyken filan. gerci emziren anneler daha cok goguslerine dokunduklari icin goguslerini daha iyi taniyorlardir, ama emzirmeyenlerde goguslerini sIk sIk kontrol etsinler. gogus kanseri onlemi olarak.

cok gecmis olsun nurcum.
:k06: :k06: yazik kadin demek kanser oldugunu dusunmus

Lă_Tăhzen!

bugun doktora gittim kalbımde ritm bozuklugu varmış  :sad1: baskada önemli bişey yok dedi ilaç verdi 2 hafta kullancam sonra tekrar gıdıcem aynen devam ederse doktor ılaclarımın dozunu ykseltecek hayırlısı bakalım bırazda olsa içim rahatladı yaaa 1 aydır kalp mı var acaba dusunceleri yıpratıyodu  :honk:

derbeder

geçmis olsun Nurcum  :flowers:
peki tam olarak sebebi neymis bu ritim bozuklugunun? yani stres vs???
insaAllah ilaçlarin ise yarar ve daha fazlasina ihtiyacin kalmaz canim.

Lă_Tăhzen!

fazla yorgunluk :D çocouk olunca dedi yoruluyodur muhakkah tabı bununla bırlıkte bas etken stres  :-\ çok saoll canımm insallahh ritim bozuklugunda korlkulacak bişey yok dedi  doktor insallah öyledir  :amin: kahve ve caydan uzak dursun dedı çaydan uzak kalamam dedim ozaman acık ve limonlu iç dedi :D

derbeder

dogru olabilir. yani mantikli geliyor simdi dusununce. cunku hayatin birden bire degisiyor. hic cocukluyla cocuksuz insan bir olurmu? eminim 2. cocugun olsa bu sekilde bir sikayetin olmaz.

buarada kahve yerine çay için diye ögütlendi bize yillardir, hani güyya daha saglikli oldugu içinmis. lakin cogu seye zararliymis duyduguma göre. demir eksikligi filan yapiyormus. günde en fazla 5 bardak içilebilirmis.

βαlκιz

nur geçmiş olsun daha öncede sölemiştin
sen doktora görün
bak benimde öyleydi aynen anlattın gibiydi
gittim
astım çıktı bende gögüs agrım ondan oluyomuş  :sad1:
ritim bozuklumu varmış sende
eniştem geçen hafta yattı o sebepten hastanede 3 gün yattı
gögüs agrısı olmuş çok fena gitmiş
hemen yatırmışlar
şimdi herşey yasak sigara çay yag tuz
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

nur canimm cok gecmis olsunn

ekg ile görunuyor kalp ritmi bozukluklari bendede var sanirim, cunki bende ekg yaptiracagim.

doktoruma anlattigimda cocuklara kosturmadan oluyordur demisti,.

insaallah gecer  :amin:

ugurböcügü

arkadaşlar meraba aranıza yeni katıldım çok sıkıntılıyım çok :((( 1.5 aylık bebeğim var önceleri doğru  emiyodu ama şimdi dişleri var gibi ısırıyo ama  ÖYLE ISIRIP BIRAKMAK DEĞİL sürekli  bi şey yer gibi çiğneyerek emiyo  ve ağrısı çok kötü aranızda benim gibi sorun yaşayan var mı?lütfen cevap bekliyorum