Emziren Kadınlarda Göğüs Ağrısı

Başlatan Lă_Tăhzen!, 11 Kasım , 2010, 12:51:21

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Yaklasık 1 aydır sol gogsumde bır agrı var altında gıbı hıssedıyorum ama agrı tum gogsumu kaplıyor gıbı sıddetli bi agrı degıl ara ara gelıyor bı işle mesgul oldugumda agrı aklıma gelmıyor hıssetmıyorum  ama boyle yalnız zamanlarda aklımdan cıkmıyor psiklojikmi acaba dıye dusunuyorum doktora gıtmedim korkumdan  :y25: nette adet yaklastıgında olabilir diyor emzıren annelerde 2 ay surebılır dıo bana bı fıkır verın  böyle bişey yasayan oldumu  :dontknow: :-\

SiRiNe

canim benimde öyle oluyor sizliyor

ama hic yara olmadi

disleri cikinca dahada zor oluyor issiriyorlar

sumeyye cok issiriyor

ama ben su an gunde 3 kere emzirdigim icin pek bir sorun yasamiyorum

hormonlardan o canim ama cok siddetli ise doktora danis

gecmis olsun

Lă_Tăhzen!

yok canım ya bu öyle bişey degıl içinde agrı resmen agrıyor yanı    :y25:

SiRiNe

Alıntı yapılan: NuR<== - 11 Kasım , 2010, 13:02:44
yok canım ya bu öyle bişey degıl içinde agrı resmen agrıyor yanı    :y25:
sizliyor degilmi ?????? cok siddetli bendede oluyor o

doktora bir danissan ?  :-\

мiŁenα.

canım  nasıl bir ağrı olduğunu anladım banada oluyor ara ara fena birşey;

bendeki;

kalp ağrısı gibi ama değişik birşey ne çokşidddetli ne az  değişik.

Ama hiç doktora gitmedim :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

evet canım kalp agrısı gibi nefesım de daralıyor ara ara hayırlısı bakalım cesaretımı topladım doktora gıdıcem önceleride olurdu ama bu kadar uzun surmedi hiç 1 aydır var bu agrılar   :sad1:

мiŁenα.

Bendede oluyor ama ciddiye almadım..

Eğer seni bu kadar rahatsız ediyorsa kesinlikle git nur.

Lă_Tăhzen!

evet rahatsız ediyor daha çok  psiklojik olarak rahatsız  ediyor  insAllah en kısa zamanda gidicem   :sad1:

SiRiNe

kizlar o sancilar kalp gögus bölgesinde ise stresten diyor doktorlar banada oluyor...

pisikolojikte olabilir

insaAllah önemli bir sey degildir

мiŁenα.

benimde kendimi sıkıp bunalttığım dönemlerde birde eymen çok emdiğinde oluyor :icon_pale:

SiRiNe

aynen..... demekki stresten bizimkisi

papatya cayi icin ve nane kaynatip icin cokkkk iyi geliyor strese

Lă_Tăhzen!

evet canım stresten zaten benım canım neye sıkılsa fazlalasıyor agrı diyorum ya bı arkadasıma gıtsem veya bırı bana gelse veya dısarıya cıksam kafam dolu olsa yok hiç bişey evde yalnız oldugum zamanlarda aksamları ve geceleri yataga gırınce baslıyor tam psiklojik hani acaba bi hastalıkmı var dıye dusununce insan kafayı yıyor resmen doktora gıdıp sonucu ögrenmek artık en dogrusu yoksa netten balkıyorum her hastalığı kendımde goruyorum şikayetlerim dogrultusunda  insAllah bişey yoktur da rahatlarım artık  :amin:

SiRiNe

nur canim aman hastaliklari okuma  :k06:

ben universitede her hastalik bende var derdim okudukca böyle oluyor

nane kaynat ic  cooooooook rahatlatiyor gercekten

Lă_Tăhzen!

hmm evet rahatlatırda ben nane kaynettıgm zaman onu sekersiz içemiyorum hiç içmemek daha iyi  :k06:  ama şimdi gidip bi papatya kaynatayım

SiRiNe

Alıntı yapılan: NuR<== - 11 Kasım , 2010, 15:03:06
hmm evet rahatlatırda ben nane kaynettıgm zaman onu sekersiz içemiyorum hiç içmemek daha iyi  :k06:  ama şimdi gidip bi papatya kaynatayım
aynen tatlandirici kullan yada

bende kaynatayim