uyku şurubu kullanan varmı aranızdaa?

Başlatan nagi, 10 Kasım , 2010, 20:23:31

« önceki - sonraki »

asya81

canım benim kızda 6.ayda senin gibiydi 11de sallamaya başlardım 1e kadar yatağına atardım 2de kalkardı sonra yine sallardım 6ya kadar 6-30da uyanırdı perişan oldum o ilaç bitkisel onu kullandım dedim ya düzene soktu 10 gün sonunda sonra bir hafta daha verdim bıraktım

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 02 Ekim , 2012, 10:05:52
Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 30 Eylül , 2012, 08:45:44
cnm sümeyyecim bazı dişlerin gelmsi daha zor inanki.benim kızda hep dikiliyor ağlıyor geceleri tam kabus oldu benim için. ama arkasından diş çıktı. hiç beklemediğim anda dişler geldi. bende bu kız huysız oldu diye düşünüyordum tam şurup alacaktım. allahtan nednei belli oldu
evet ilkay zaten tek düşündüğüm o.dişler yapıyordur gece daha çok ağrıyor huzursuz ediyor demekki diyerek bir an önce şu dişlerin çıkıp bitmesini istiyorum.ki benim oğlum 7 tane diş çıkardı çok rahat hiiç ateşlenmeden anlamadan çıkardı.ama simdi yazık yavrumun kulağı ağrıyor.burnu akıyor.aldım şurubu da ama bekliyor kösede.iyice çıldırırsam denerim artık dedim.artık bağırmazdım çocuğa gece olunca oğluuum bi uyu artık yeteeer diye bi sesim yükseliyor.eşim  sabah kalkıyor yine hiç uyutmadı sanırım seni diyor.erkeklere ne kolay ya.dön arkanı uyu.ahh bu annelik ahh çook güzel ama ne meşakketli...zor.. ::)
bende çok çıldırma noktasına geldim hadi senin dişten benim kızda diş yok hala neyin huysuzluğu bilemedim hortlak gibi geziyordum.yardım edenimde yok eşim beni kaldırıyor kız uyandı bak die :cildir: :cildir: ne var bakıverse yoook

balkız2

yastıgına lavanta yagı damlatın aktardan alın çook faydası oluyormuş kullanan arkadaslar var

asya81

Alıntı yapılan: balkız2 - 18 Ekim , 2012, 18:40:49
yastıgına lavanta yagı damlatın aktardan alın çook faydası oluyormuş kullanan arkadaslar var
HİÇ DUYMAMIŞTIM YATAĞA DÖKSEM BİZİMKİ YASTIK KULLANMIYOR  :toothy10:HASPAM 6 AY YASTIK KULLANDI ŞİMDİ YATAKTA Bİ ORDA Bİ BURDA YATTIĞI İÇİN KULLAMIYORUZ

balkız2

farketmez kıyafetine omzuna yada yatagın başını koydugu yere az damlat

asya81

Alıntı yapılan: balkız2 - 18 Ekim , 2012, 18:47:08
farketmez kıyafetine omzuna yada yatagın başını koydugu yere az damlat
SAOL DENİCEM :icon_thumright: :opucuk: