uyku şurubu kullanan varmı aranızdaa?

Başlatan nagi, 10 Kasım , 2010, 20:23:31

« önceki - sonraki »

nagi

mrb arkadaslar.10 aylık bır oglum var ve gece uykusu cok kotu her yarım saat veya 10 dk da bır uyanıyor aglayarak. kucagıma alıp sallıyorum tekrar dalıo.10 dk sonra gene.butun gece kıpır kıpır yatagında şöyle sakın sakın hıc uyuyyamıo. gecelerı kabusa dondu.bı kac kısı uyku surubu kullandıklarını ve uykularının duzene gırdıgını soyluyorlar. aranızda kullanan varmı.yardımcı olursanız cok mutlu olucam. şimdiden teşekkürler

asuman1981

canım ben 11 aylıkken kulanmıştım dr tavsiyesiyle bi hafta falan rahat etikte sonra aynı  allah yardımcın olsun ,düzelir inşlah .kulananacasanda dr danışmadan kulanma sakın

birgül87

bu tur ilaçlar bagışıklık yapıyor cocuklarınıza öle şeyler kullanmayın lütfen...
dogal yoldan uyku duzeni saglamaya çalışın

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

canım bazen ne yaparsan yap düzelmiyo malesef bazı çocuklar hiç uyumuyo 17-20-24 saat uyumadıgım günler oldu gelde delirmeee  :cildir:
bende 1 yasında anason kullanmıştım işe yaramıştı 2 çay kaşıgı uyutmuştu ama sonra fayda etmedi
zaten devamlı vermedim
sonra doktora atarax verdi 1 tatlı kaşıgı ver dedi verdim fayda etmedi 2 kaşık verdim yibe fayda etmedi
uyumayı bırak sakinleşsinler otursunlar dedim oda olmadı  :ehi:
baybay diye damla var bitkisel onu bikere kullandım fayda etmedi sonra kırıldı
başka bişey duydum zinco gibi bişey ondan alıcam doktora söylimde belki o başka bişey verir
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

11 Kasım , 2010, 08:10:36 #4 Son düzenlenme: 11 Kasım , 2010, 08:12:35 ..AyŞe_
Tatlım uyku ilacı yerine rezene falan ver uyksunu getircek sakinleştircek bitkisel çaylar yap

Papatua,melisa vs bitkisel çaylar yap ver.

Ben karşıyım uyku şurubu olayına :nono:

:love9: :love7: :love9:

nagi

cnm bıtkısel çayların hepsını denedım ama bı fayda etmedı.zınco adlı ılacıda yenı dogdugunda dıoktorumuz gaz gıderıcı olarak vermıstı ama genede uyumuyordu benım yaramaz.tek secenek uyku surubu kaldı ama oda benı tedırgın edıyor guvenemıyorum:(

мiŁenα.

hım melisa papatya vs denedin hepsini.. :sad1:

Doktorlar veriyor canım uyku şurubunu..Ama sen bilirsin ..

βαlκιz

bende denemiştim bütün bitki çaylarını gece çaylarını yok
fayda etmedi
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

birgül87

kızlar anne olmak kolaymı yahu sizde uykusuzluk anneliğin bi parçası  1 yıl çektim ben ayakta uyuyordum bitkisel herseyi denedim ama olmadı sonra doktorumuz uyku duzeni saatleri uyguladı 1 hafta sonunda hersey düzene girdi şurup veripte beynini bagısıklık sistemini uyuşturmayın yavrularınızın sonuçta oyuncak bebek değiller  :opucuk:

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

Alıntı yapılan: birgül87 - 12 Kasım , 2010, 19:30:30
kızlar anne olmak kolaymı yahu sizde uykusuzluk anneliğin bi parçası  1 yıl çektim ben ayakta uyuyordum bitkisel herseyi denedim ama olmadı sonra doktorumuz uyku duzeni saatleri uyguladı 1 hafta sonunda hersey düzene girdi şurup veripte beynini bagısıklık sistemini uyuşturmayın yavrularınızın sonuçta oyuncak bebek değiller  :opucuk:
kesinlikle :icon_thumright:

βαlκιz

anne olmak kolay değil ama uykusuz kalmakta kolay değil
bebeği uyuyan uyku sorunu çekmeyen anlamaz zaten
dışardan bakınca kolay görüküyo
allah kimseye uyku sorunu çektirmesin  :amin:

Demet_dk

BENDE DOĞDUĞU İLK GÜNDEN İTİBAREN TAM 14 AY UYKUSUZLUK ÇEKTİM

GERÇEKTENDE BUNU YAŞAMAYAN BİLEMEZ

ÇOCUĞU 1-2 GÜN UYUMASA ÖLÜYORUM BİTİYORUM DİYE SÖYLENENLERİ ÇOK GÖRDÜK

BEN 14 AY YAŞADIM GÜLŞAH HALA YAŞIYO ALLAH YARDIMCISI OLSUN  :amin:

BENDE UYKU ŞURUBU VERİLMESİNİ TASVİP ETMİYORUM

HUMANANIN İYİ GECELER ÇAYI HARİCİNDE BİŞEY DENEMEDİM BEN

βαlκιz

iyi bişey değil tabi ilaç sonucunda ama bikere 42 saat uyumamıştım yaa ne demek bu ölüyodum artıkk aglıyodum eşime yalvarıyodum bişey al git diye
doktora gitti söylemiş durumu oda vermiş ilaç ama fayda etseydi keşke ama etmedi
şuan uykularını düzelttim çok şükür erken kaldırıyorum çok zor günler geçirdim valla
şimdi eskiye göre çok iyi  :nazar: :nazar: o günleri hatırlamak bile istemiyorum sabaha kadar aglıyodum çocukları sallarken  :sad1:

мiŁenα.

tabiki allah kolaylığnı versin bu tür sorunu olana..

Ama ilaç zararlı diyorlar..

Tabi bunu söleyende doktor ilacı verende..

Onun için insan tereddüte kalıyor.

βαlκιz

bizim doktorumuzda çok karşıydı ilaca istemiştim vermem demişti
dahada bozulur demişti
ama sonra durum fena olunca verdi  :-\
çook kötü olmadıkça vermiyolar