bebeğim bana veda ettiii :(((((((((

Başlatan cemresu, 08 Kasım , 2010, 19:28:18

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

CANIM COK GECMİŞ OLSUN ÜZÜLDÜM YA AMA HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ İNŞ EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI BİR BEBEĞİN OLUR

hümeyra_t_e

çok çok geçmiş olsun tatlım üzme kendini hayırlısı için dua et inş...ne kadarlıktı ki neden olmuş peki

bebişim616161

geçmiş olsun cnm umarım en kısa zamanda yine hamilelik haberini verirsin :sad1:

SeliN59

geçmiş olsun canım üzülme Allahım  inşallah en kısa zamanda yeni bi bebiş verir

güneşş

canım geçmiş olsun..üzülme herşerde vardır bir hayır..rabbim en kısa zamanda hayırlısını nasip eyler inşallah..  :amin:

naftalin

canım cok gecmıs olsun nedenı bulmak ıcın cok ıı bır doktor bul bence cunku bende ıkı dusuk yaptık hele ıkıncı  dusugum doktorumum vurdumduymazlıgı yuzunden oldu

aybenim

geçmiş olsun arkadaşım bende 8 kasımda düşük yaptım seni çok iyi anlıyorum ama elimizden gelen bişey yok.inşallah en kısa zamanda bebiş haberlerimizi vericez ve sağlıkla meleklerimizi kucağımıza alıcaz canım benim...

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: kadriyee - 08 Kasım , 2010, 19:31:45
geçmiş olsun cnm üzme kendini hayırlısı böyleymiş dediğin gibi allah herşeyin hayırlısını versin bizlere  :'( :'( :'(
bitanem öncelikle merhaba....sonra gerçekten hayırlısı Allah mutlaka en iyilerininasip etcek bizlere merak etmeyin seni ve burdaki diğer arkadaşları nasıl anlıyorum bilemezsiniz çünkü:bende iki tane düşük yaptım.birisi geçen yıl bu zamanlar diğeride 7 ay önce  takdir böleymiş yapcak bişey yokama moralinizi çok yüksek tutalım olurmu çünkü çok önemli İnşallah bizde burdan bebeğimizle herkese merhaba deriz