29 Mart , 2024, 11:11:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HEMOROİD ( BASUR )

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 05 Kasım , 2010, 17:54:41

« önceki - sonraki »

tweety0555

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 13 Kasım , 2012, 00:20:13
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oldum olası basur kelimesine gülerim.

bi kere erzurumdayken okuldan sevk alıcam. müdür sorup duruyo,neyiniz var hoca hanım: hocam basur oldum dedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: adam öhöm öhöm yaptı  :ehi: bişi demedi verdi sevki.

bi kere yine sordu. yumurtalıklarımda kist var dedim,adam o son oldu,bidaha ne zaman sevk alsam geçmiş olsun hoca hanım buyurun deyip verdi sevki paşa paşa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SINIFTA KAHKAHA ATTIM YAAAA  :toothy10: :toothy10: :toothy10: COCUKLAR NEYE GULDUNUZ HOCAM DIYORLAR SIZE YAZILI ESNASINDA COK KOMIK OLUYORSUNUZ DEDIM :tongue3: :k06: :k06:

burcum

°•.ℓανιηуα.•°

öyle valla özo,didiklerse alacağı cevap o olur. :toothy10:

ay eskiden de sevk derdi vardı,illa okula gidecen müdüre imzalatacan  :cildir:

şimdi öle bişi yok  :amin:  :ehi:

burcum

kötü anam jinekolojiye gidicen ne dicen ay müdürüm üzerine afiyet manta olmuşum hart hart kaşınıyorum da :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

kız nükü patavatsızımdır ben,derim valla  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

eeee kaşınırsa söyle diye baskı yaparsa hakkeder söyleyi vercen öhö öhöömmmm yapacak :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Anam benm basur siirim nerde  :-ooo

Emine canımıza okuyacak  :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 13 Kasım , 2012, 12:26:42
Anam benm basur siirim nerde  :-ooo

Emine canımıza okuyacak  :ehi:

yazılanların bir bölümünü kopyalayıp Emine'ye gönderdim ve buradan sildim  ::)
bilginiz olsun  ;)

Balböceği

Hadi bakalım şans kime gülecek  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yandı gülüm keten helva :ehi:

burcum

bence kasmayın kızlar biz enazından sivrizekalı demedik emine hanım incelesin arkadaşa bu kadar kaba olmaması gerektiğini söyledik ama keşke biz önce şikayet etseymişiz hakaret eden o :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

fıstık

Bunu bugün kaçırdığıma inanamıyorum    :y25: :y25: :y25: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

fıstık

Bidaha böyle bişi olduğunda kopyalayıp mail atın ya okurum sonra  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: