HEMOROİD ( BASUR )

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 05 Kasım , 2010, 17:54:41

« önceki - sonraki »

gülfer

Alıntı yapılan: ❤B♥Ü♥Ş♥R♥A❤ - 29 Kasım , 2010, 14:56:25
eşimde eczanede sarı bi toz getirdi 15 dk oturuyosun oda beni rahatlatıyo ama geçirmiyo..inş iyi gelir bi denede bilgilendir canm

YAŞASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN HEMOROİDDEN KURTULDUM ÇOK ŞÜKÜR

İLACIN ADI ( bionce  hemopluss)

mavişim80

BENDE DE VAR BU SORUN AMA ARADA KANAMALI YASIYORUM COK DEĞİL.
BU VERİLEN İLACI HAMİLELİKTE KULLANABİLİYUORMUYUZ ACABA

ツgöçmen_54 ツ

kızkardeşin dün bu rahatsızlıktan ameliyat oldu  :sad1: bugün çıktı hastaneden çok ağrısı sancısı var halen.
rabbim bu dertten müzdarip olanların yardımcısı olsun  :amin:

muhribe

ben de kasımda oldum ameliyat. basur değil de fissür vardı bende. belirtileri ve eziyeti aynıydı.

oldum kurtuldum rabbime binlerce şükür  :amin:

mavişim80

OO COK GECMİŞ OLSUN BEN KORKUYORUM HAYATTA OLAMAM AMELİYAT

muhribe

Canım allah göstermesin benim çektiğim acıyı görsen aynı gün ameliyat ol derdin. O kadar feciydi ki anlatamam. Wc ye çıktıktan sonra tam 9 saat zonklardı. Agrı Azaldı derken yine çıkardım tuvalete al sana yeniden eziyet. Ameliyat dediğim 10 dakikalık operasyon. Çektiğim onca acıya değmez anlayacağın..

nazlıyarim

bende bende  :crybaby2: kışın bi zamanı var anam anam opera sanatçısı gibi oluyorum büyük wc ye çıkınca bende bi merhem kullanıyorum biraz rahatlatıyor o kadar
BENİM HALA UMUDUM VAR...

SABIRTAŞI

AHHH AHHH NEDİR BU BASURDAN ÇEKTİĞİMĞİZ KIZLAR BENDE ÇOKI DERTLİYİM AŞIRI AĞRIM OLMUYOR AMA UZUN SÜRE POPOMUN ÜZERİNE OTURAMIYORUM...

meryemcce

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 05 Kasım , 2010, 17:56:21
kızlar ya aranızda bunu yaşayan warmı..geblikte oldu dogumdada daha arttı..şimdide emzirdigim için tedavi olmuyo..offffffffffff.... ne iyi gelir bilen warmıı

tatlım neyin iyi geldiğini söyliyeyim sana çokkk faydasını göreceksin.ben yıllar önce bu rahatsızlıkla kıvrandım ne yatabildim ne kalkabildim ne uyuyabildim mahfetti beni bu hastalık senin anlayacağın ne yere sığabildim ne göğe.bi kuzenim bana dudak koruyucusu getirdi sürdüm inanırmısın kullanır kullanmaz rahatladım.halbuki o kadar doktora gitti ilaç aldım abanmısın demedi dahada mahvettiği için ilaçları bile bırakmıştım.herhangi bir dudak koruyucu stick varsa bir miktar peçeteye ayır ve sür çok iyi gelecek.yoksa ve acilse rujda olur hayatım. :laughing7:
Ben bir daha dünya'ya gelirsem lütfen bazıları gelmesin

Balböceği

burcum

rujlu popo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: güldüğüme bakmayın bende de var hemoroid ara sıra kanıyor :sad1: dışarı fırlıyor :sad1: anestol sürüyorum uyuşturuyor ama geçici çözüm tabi :sad1: ay şu dudak koruyucusunu deneyeyim :ehi: ruju denemeye dötüm yemez :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sonuçlarını yazarım :icon_thumright:

muhribe

bunu ben bi yerde daha okumustum ama yemedi denemek  :dontknow:
nuku cidden denersen sonuclarini yaz biz de bakalim caresine  :k06:

burcum

ba ba ba kobay olarak kullanıyorlar beni :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Biz sadece saka yapıyoruz  ;)

Mesajinada katılıyorum, yengem de dudakları çatlağında ruj surerdi..

Tabi o zaman dudak kremi yoktu..

Balböceği

Sende haklisin hacı  :ehi: :ehi:

Bende yazarım da buranın gözdesi olduğum icin gözler bende  :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: