13 Mayıs , 2024, 10:51:33

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

BÖYLE ANNE OLUR MU

Başlatan SiRiNe, 02 Kasım , 2010, 11:39:02

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

o daire bosmus canım hem nolcak ya bez parcası cocugundan önemli mi

Balböceği

Tvde izledim Hayret ettim ne bicim anne bu

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Lă_Tăhzen!

bugun arkadasım bahsedıyodu valla bi bez parcası dahamı kıymetli hangi akla hizmet ey Allahım yarabbım Allaah akıl fıkır versin nediyelim

мiŁenα.

Zeka özürlü ;

Nasıl bir zihniyete sahip anlamadım..

:cussing:

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ..AyŞe_ - 02 Kasım , 2010, 15:33:23
Alıntı yapılan: iLkNu® - 02 Kasım , 2010, 15:13:15
evt duygu orda olsa müdahele ederler şikayet ederler ülkemizde katiileri bile bi gün tutup bırakıyorlar

sokak ortasında karısının ağzını burnunu dağıtan adamı polislerde dahil olmak üzere seyrederler

sen diyorsun ufacık bir ses olsa yan daireden geliyolar çocuklar iyi mi diye ülkemizde bi çocuk yan dairede ağlıyor olsa sadece rahatsız olunur yüksek ses çıkıyor diye

ne yazıkki böyle bir ülkede yaşıyoruz

ve bu duruma bizim ülkemizde yapılan tek şey kameraya çekmek olur müdahale etmek olamaz

ki zaten böyle bir beyinsizliği yapan ne şekile müdahele edebilirsin o da tartışılır

önce sanane deyip güzel bir döşeme yapar, çocuk onun çocuğu ne de olsa

aynen.. :icon_thumright:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

ben gecenlelerde oglumu parka goturdum.. orada top oynayan cocuklar vardi.. polisler oglumu bebek arabasinda gorunce hemen yanima geldiler ve oglumun bebek arabasinin onunde beklediler ben oradan kalkana kadar.. olurda kazayla top falan gelir diyee.. bu konuda yabanci ukelerin cogu cokk hassasatirr.. heleki bu kadini benim mantigim almis degil. o kadini aynen belinden baglayip asagi sallandiracaksin.. anca ozaman akli basina gelirr.. iste insan ne yapiyorsa cahilliginden yapiyorr.. Allah sasirtmasin kimseyi :amin:

βαlκιz

salaaaaaaaaaaaaaaaaah in aşağı kata zile bas iste
çok değerli bişey sanki çamaşır alt tarafı yaaa :caca: :caca: :caca:
ama allahtan bişey olmamış kızaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

**Gül**

O yavruya birsey olsaydi vicdan azabindan nasil yasardi acaba bu kadin  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

hangi vicdandan nasıl bir annelikten bahsediuyoruz onun kafasının içinde begin kalmamış