29 Nisan , 2024, 15:51:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mayayla saç dökülmesine son

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 01 Kasım , 2010, 01:11:56

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

internette sitelerdeki  butun konular alıntıdır zaten altına alıntı ibaresi konulmasada alıntı oldugunu bılıyoruz bu arkadasıızda hiç bir zaman ben yaptım ben eetım benım fıkrım diye açmıyor konuları mahkemelık bı durumuda yok yanı bunun ne sacma olur zaten sıtemden konu alındı altına alıntı yazmadımı dıye sıkayetcı olcaksınız bende baska bıyerde begendıgım paylasmak istedıgım bı konuyu alıntı yapıp kopyala yapıştır yapıyorum bundan dogal daha ne olabılurki bence siz reklam için gelmişsiniz buraya   :suclu:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

kızlar niye bukada sorun yaptınızki..mutlu olu demekki konularınız arkadaşımızın hoşuna gitmiş bizimlede paylaşmak istemiş...alıntı yzmadı die biz bilmiyomuyuz sanki...bu çalmak deil hoşuna giden bişiyi paylaimak...demekki konularınız güzel..sorun yapcagnıza demekki konulr güzelki paylaşmış deyin..

derbeder

evet reklaminizida yaptiginiza gore...butun uyeler oraya akin edelimde az sevinsinler, arada birde yorum yapalim  :laughing7:

eger paylasilmasin istiyorsaniz bilginizi kendinize saklayacaksiniz. yazakcasiniz bir kagida onuda koyacaksiniz mutfaktaki rafiniza. bu kadar basit.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Sorun konu falan degil curcuna yaratmak sanirim
ne guzel yapan arkadaslariniz ve arkadasimin eline saglik paylastiklari icin bundan bu kadar abartacak bisey yok
ayrica KADINLAR ARASI SITE de herhalde on plandayiz ki bu kadar soz oluyor  :hieyt: :hieyt:

pırıl

kızlar patenti bana aittir :k06: alıntıda değildir bire bir kendimin denediği bir formüldür,aktar amcamın öğrettiği bişeydir.ben denedim maşallah kuaför ara makas atalım dedi. :k06:
ısırganı alıyorsunuz yaş ısırganı,hakiki zeytin yağına atıyorsunuz 2 gece dışarda bekletiyorsunuz,rengi zaten değişiyor,
onunla saçlarınıza haftada iki kere masaj yapın görün sonucu.
ama ben o arada ısırgan şampuanıda kullandım.sonuç bende muhteşemdi. :k06:

Arina

Reklama ihtiyaç yok; ama siteyi bu derece araç olarak kullanmak yanlış... Çok sitede gördük konularımızı; ama asla böyle birşey yapmadık... Rahat olun.... Kimseninde gelmesine gerek yok zaten:)

Güzyağmuru sitenin ismini sil bence....

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

bu arada burayı sewdiiz galiba gidemiyosunuz bi türlü :k06:
melekler mekanına buyrun sohbet edelim :k06:

AŞKIMCIM SCS

Balböceği

Alıntı yapılan: B'ü'$'r'A - 03 Kasım , 2010, 16:39:51
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Burdan sizin oraya kayit olan olmadi ama

masallah hemencik alistiniz bize  :k06:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: B'ü'$'r'A - 03 Kasım , 2010, 16:39:51

:ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: biizim siteye zaten bi giren bi daha çıkmazkı konu çalmak şikayetiyle girmek bahane sitemiz şahane   :k06:  :basardim:

AŞKIMCIM SCS

AŞKIMCIM SCS

suçmu bu arkadas paylaşmış bizle

derbeder

arkadaslar farkinda olmadan sitelerini cok kotu bir sekilde reklam ettiler (gerci bir musevi atasozu derki: reklamin iyisi kotusu olmaz)
milletin siteyi ziyaret edecegi varsada etmez artik.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

AŞKIMCIM SCS

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

BİRKERE İNSANIN HOŞUNA GİDER DEMEKKİ GÜZEL BİRŞEY PAYLAŞIYORSUNUZ ARKADAŞIMIZ ALMIŞ BİZİMLE PAYLAŞMIŞ BUNDA NE VAR YANİ AMA SİZ TARTIŞMAK İSTİYORSUNUZ ANLAŞILAN BU ARADA SİZ BU FORMÜLÜ NERDEN BULDUNUZ KAFANIZDANMI UYDURDUNUZ DENEY YAPIP BİZLEMİ PAYLAŞTINIZ VEYA ÇABALAYIP SİZDE BİR YERDEN ALIDINIZ PAYLAŞTINIZ EMİNİM NETTE YAZIN MAYANIN SAÇA FAYDASI DİYE BİRSÜRÜ ÖRNEK GELİR KARŞIMIZA
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis