27 Nisan , 2024, 19:00:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Burun Tıkanıklığı

Başlatan ARZU_SARP, 17 Ocak , 2007, 10:54:03

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

kızz sokma çocuğun burnuna kulak çubuğu pompayla temizle hem tamamen ne varsa çekiyo içinde pamuktan parça kalır filan Allah korusun

мiŁenα.

bende damlayı verıyorum surkelı ıns gecer  :amin:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 14 Nisan , 2010, 00:33:44
kızz sokma çocuğun burnuna kulak çubuğu pompayla temizle hem tamamen ne varsa çekiyo içinde pamuktan parça kalır filan Allah korusun
ayy canım haklısın yaa o pompayı almayı unutmuşum aklıma getirdin sağol yarın ilk işim pompa almak olucak :opucuk:

мiŁenα.

bende alim bari durmuyor temizlerken :-\

< ESLAL >

alın kızlar rahat oluyor hem ne var ne yok çıkıyor  ;D ben bakıyordum görünürde bişey yok pompayla bi çekiyorum inanılmaz bi manzara  :ehi:

мiŁenα.

okadar diyosun kesim alıcam hıkır hıkır oğlum :'(

< ESLAL >

aynen öyle ayşecim birde ben baştan kullanamamışım onu dr. demişti bana pompayla temizle gerisi dolu die. çekiyorum yok gelmiyor bişey meğer onu burnuna sokup bi tarafa ucunu dayamak gerekiyormuş ayy bi mümük çıktıkı çok şaşırmıştım hatta çok afedersin sarı sarı hemen pompayla birlikte doktora  :k06: uzun süre içerde kaldığı için öyle mühim bişey değil göğsünde hırıltı,öksürük olmadığı sürece korkma demişti  :icon_thumright:

мiŁenα.

KUZEY

kolay olan tek şey kuzucukları dünyaya getirmek sanırım :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

KUZEY

miray

benim kızızmın dogdugundan beri burun tıkanıklıgı var solüsyonlar spreyler hiçbiri işe yaramadı  :BangHead: