Bebeğinizi Sallıyarak mı?Uyutuyorsunuz?

Başlatan sugarwoman, 29 Ekim , 2010, 10:55:42

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

nebileyim kızlar küçükken onları yönetmek daha kolay sanki büyüdükçe zıvanadan çıkıyorlar ben artık delirmek üzereyim son 3 gündür kızım 12 saat kadar uykusuz duruyor ve gözler artık kırmızı değil mor kara filan oluyor ama uyumuyor uyumuyor hep ayağımda durmak istiyor misafir geldi 3 gün boyunca gelenede niye geldin denmiyor ki hayat sadece kızımdan iberette değil yani eve birileri gelince uyumuyor dışarı çıktığımızdada aynı nereye gitsek koştur koştur eve geri dönüyoruz onu ayağamıza aldığım güne lanet ediyorum resmen  :y25: :y25:

emerken uyuyorsa uyuduğu gibi beşiğine yatırıp orda hafif hafif sallayabilirsiniz belki öyle alışır beşiğinde uyumaya  bebişleriniz  yada karnının tok olduğunu biliyorsanız ağlasada almayın beşiğinden biraz ağlamasıyla bişey olmaz insan dayanamıyor ozaman ama daha sonra daha kötü oluyor bi kaç kez ağlar ve kendi uyumayı öğrenir  :dontknow: ahh ahh 2. ye doğurursam ASLA ASLAAA SALLAYARAK UYUTMAM !!!

Rabbim bana ve bu durumda olan tüm annelere sabır yavrularına UYKU versin çokkkk zor çokkkkkkkkkkkkk  :amin: :amin:

DER!N

Amin canım amin.  :(

Demekki her bebek bir olmuyor Selen'i her türlü salladık çok da alışmıştı. Çok şükür bıraktı 7 aylıkken ayağımda sallamayı özledim diye bir kaç gün öğle uykusuna salladım yavrum benim şimdi uykusu gelince kafasını sağa sola sallayıp ee diyor.

Ezom geçecek yaşına geldiler bak az daha sabır gözünü seveyim.

Allah c.c. yardımcın olsun.  :amin: :amin: :amin:

SiRiNe

Sallanmaya alisan bebek devamli sallanmak istiyor, iki tane olunca ee bu is dahada zorlasiyor ama ben hic sallamadim kizlarimi öyle alismalarini istemedim, gögusume yatirdim ee ee dedim ama sallamadim

annem geldi sallamaya baslayinca alistilar tabiki sonrada mecbur kaldim ama kendileri uyumayi ögrendiklerinde biraktim kendileri uykuya dalmayi ögrenmeleri gerek

ama sugarcim senin icin gecerli olmayabilir cunki senin bebegin daha cok kucuk ve hala rahmindeki sicakligi guveni istiyor bu dunyaya alismadi

bu yuzdende sallanmak isteyebilir

Lă_Tăhzen!

İlk bir ay annem yanımdaydı ve devamlı ayakta sallayarak uyutuyorduk gece gunduz ilk 2 ay öyle devam etti sonra kızım ayakta sallanmaktan hoslanmamaya basladı uyumadı o şekilde benimde işime yaradı emerek uyuyor şimdi

) SaMiRa (

sallayarak uyutuyorum bazen bzen mama yerken uyuyor illede sallanayım demiyor bazende kandi kendine uyuyor canı hangini isterse bazen de sallasanda uyumuır uykusu olduğu halde...

..BahaR●●

bende kızıma sleeper beşik aldım baya rahat ettim şimdi ayağımda sallıyırum
uyku gelince kendisi uyuyor bazen..
oğlumu hiç sallamadım onuda kucağımda uyutuyorum
onları sadece ben uyutabiliorumm benim için çok zor...
herşeye değer minişlerim içinnnn...

< ESLAL >

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 02 Kasım , 2010, 09:25:16
Amin canım amin.  :(

Demekki her bebek bir olmuyor Selen'i her türlü salladık çok da alışmıştı. Çok şükür bıraktı 7 aylıkken ayağımda sallamayı özledim diye bir kaç gün öğle uykusuna salladım yavrum benim şimdi uykusu gelince kafasını sağa sola sallayıp ee diyor.

Ezom geçecek yaşına geldiler bak az daha sabır gözünü seveyim.

Allah c.c. yardımcın olsun.  :amin: :amin: :amin:

ahh gülom yaşında düzelecek diye bir umudum kalmadı daha doğrusu sabrım kalmadı sağlığımdan olucam en sonunda ruhen bedenen bitmiş durumdayım  :y25:

bu sabah 6 da kalktı  şükrettim çünkü günlerdir 5 te ayaktayız  :'( ve 6 dan bu yana toplam 10 dk uyumadı dışarı çıkardım,yıkadım,yarım saat suyla oynamasına izin verdim sonra masaj yaptım ve uyuttum ben odadan çıkmadan uyandı  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

--elif--

ALLAH yardımcın olsun ezgi uyumayan ve yemeyen bebek gerçekten çok yoruyor anneyi
çoğu gitti azı kaldı inş.  :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ezgi rabbim ayrdımcın olsun uyumsdığı zaman çok zor oluyor ben ilk ay çektim öle şükür şimdi

okadar sıkıntımız yok allahtan inşallah tez zamanda düzelir uyku düzeni oturur yavrunun

konuya gelince ayaktada uyutuyorum kendide uyuyor poposunu pışpışlayınca

daha güzel uyuyor

< ESLAL >

Amin kızlar Aminn inş. düzelir benim cadımında uykuları ama benim umudum kalmadı artık 10 aydır düzelmedi bu saatten sonra nekadar düzelir bilemiyorum  :icon_scratch:  :dontknow:
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 04 Kasım , 2010, 19:22:29
ezgi rabbim ayrdımcın olsun uyumsdığı zaman çok zor oluyor ben ilk ay çektim öle şükür şimdi

okadar sıkıntımız yok allahtan inşallah tez zamanda düzelir uyku düzeni oturur yavrunun

daha güzel uyuyor

[/b]

pınarcım bazende olsa sallama ayağında totosunu pış pışlayarak uyutmaya devam et canım  ;)

βαlκιz

ezgi allah yardımcın olsun
uyumayan çocuk çok zorr  :cildir: :cildir: bende çok çektim
şimdi erken kalkınca erken yatıyolar
ama önceden erkende kalksalar hiç uyumazlardı 42 saat uyumadıgım zaman oldu  :crybaby2:
baybay damla almıştım ama kullanamadan kırıldı
sonra doktorum atarax verdi az bişey işe yaradı sonra oda fayda etmedi
git doktora canım ilaç versin yazık sende etkilenirsin
ben çok fenaydım ağlıyodum hep
inşallah düzelir kuzunun uykusu  :amin: :amin: ben çok çektim anlıyorum seni
bol bol dua etcem uyusun diye  :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 04 Kasım , 2010, 21:06:05
Amin kızlar Aminn inş. düzelir benim cadımında uykuları ama benim umudum kalmadı artık 10 aydır düzelmedi bu saatten sonra nekadar düzelir bilemiyorum  :icon_scratch:  :dontknow:
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 04 Kasım , 2010, 19:22:29

daha güzel uyuyor

[/b]

pınarcım bazende olsa sallama ayağında totosunu pış pışlayarak uyutmaya devam et canım  ;)

tmm cnm  :icon_thumright:  :opucuk:

< ESLAL >

Amin gülşahcım Amin Allah razı olsun  :amin:

ayy biliyorum evet senin paşalarda uyumazdı hiç off uykusuzlukta hiçbirşeye benzemiyor çok yıpratıyor insanı  :sad1:

bay bay damlayı kullandık biz 1 hafta süperdi sonra bi anda eskiye döndü anlamadım gitti  :dontknow:

balıkesire gidicez canım orda düzene girer diye umud ediyorum girmezse götürücem doktora kendinede yazık banada  :-\

βαlκιz

valla kötü hergün sinirden eşime bulaşıyodum
doktor uyumuyosa yapcak bişey yok diyip yolluyodu
en son 42 saattir uyumadık diyince atarax verdi
çook kötü olmadıkça uyku sorunu ilaç vermiyolar sanırım
ama oda 1 hafta işe yaradı  şimdi iyiler geç kalkarlarsa ve akşam üstü uyurlarsa sabaha kadar uyumuyolar ama erken kalkıp 1 saatte ögle uykusu uyurlarsa gece uyuyolar
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

27 Ocak , 2011, 01:12:15 #29 Son düzenlenme: 27 Ocak , 2011, 01:15:54 ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●
Sallamaya alismis degil simdilik, ayagimda hiç sallamadim,
emzirdikten sonra kolumda salliyorum bazen az bisey uykuya dalsin diye o kadar
genelde ninni soyluyorum hep kisik sesle kulagina kollarimdayken
uyuyor hemen, gunduzleride ben islerimi yaparken salincagina koyuyorum
artik uyanikta duruyor içinde, muziginide açiyorum, kendi sallaniyor,
cok isime yariyor  :icon_thumright: uyuyunca hemen yatagina koyuyorum sonra..
kimi zamanda yatagina koyunca uyuyor kendi, bazende sadece muzigini acmam yeterli oluyor..