Kahkül ve Perçem Saç Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Ekim , 2010, 09:29:22

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: Pınar86 - 02 Mart , 2011, 18:44:20
bende çok seviyorum kahkülü :) çalışırken hep öyleydi normalde saçlarım çok kalın telli ve dalgalıydı ama eşim bir ilaç buldu bana ve ohhh çok rahat ettim saçlarım 6 7 ay düzz :) sabahları işe giderken sadece üstünden düzleştirici yapardım o kadar :) ama bebiş olduktan sonra bıraktım saçlarımı bir kaç kere kestirdim halada etkisi var saçlarım düz dalgalı gibi :)

ne ilacı o yaa.. kendin mi yapıyorsun kuaföre mi yaptırdın ..
ben de istiyorum düz olsun saçlarım uğraşmıyım ..

Demet_dk

Alıntı yapılan: AککORTįє - 02 Mart , 2011, 19:07:32
EVT BELKİ YANİ UCUNDAN Bİ HOŞLUK SÖZ KONUSU Kİ BİLMİYORUM Kİ NE DESEM BAKIŞ AÇISIYLA YADA NEDİR BENCE BELKİDE

YA GİT BIRAK İĞRENÇ ÖĞK  :igrenc:

EVET CANIM BAKIŞ AÇISI
SEN HEP UZUN KULLANDIĞIN İÇİN
VE O MODELİ KENDİNDE HAYAL EDEMEDİĞİN İÇİN SANA ÖĞK GELİYO  :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

hm demet bende o medeli çok begeniyorum öyle kestirmeyi düşündüm
eşime gösterdim o ne bitarafı uzun diyo bitarafı kısa diyo :ehi: :ehi: :violent1:

kısacık yaptırcam bende 

dümdüz olmasını istiyosan brezilya fönümü ne varmış dümdüz oluyomuş onu yaptırınca uzuuuuuuuuuun süree
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

eylül üm afiyet olsun bende yapcam bende canım çekti  :occasion14: :hungry: :hungry:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Mart , 2011, 19:10:27
Alıntı yapılan: Pınar86 - 02 Mart , 2011, 18:44:20
bende çok seviyorum kahkülü :) çalışırken hep öyleydi normalde saçlarım çok kalın telli ve dalgalıydı ama eşim bir ilaç buldu bana ve ohhh çok rahat ettim saçlarım 6 7 ay düzz :) sabahları işe giderken sadece üstünden düzleştirici yapardım o kadar :) ama bebiş olduktan sonra bıraktım saçlarımı bir kaç kere kestirdim halada etkisi var saçlarım düz dalgalı gibi :)

ne ilacı o yaa.. kendin mi yapıyorsun kuaföre mi yaptırdın ..
ben de istiyorum düz olsun saçlarım uğraşmıyım ..

Canım boya gibi glat diye bir ilaç eşim varken ne hacet kuaföre oturuyorum sagolsun yapıyor eşim saçıma maşa bile yapıyor :D
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...