Ya hamileysem?

Başlatan doğunaz, 27 Ekim , 2010, 18:46:45

« önceki - sonraki »

doğunaz

merhaba arkadaşlar ben bebek tedavisi görüyorum.doktor bu on gün içinde hamile kalman daha yüksek dedi.yağ çözücü vb.kimyasal temizleyiciler kullandım.biraz tedirginim.1 haftalıksa bebeğe zarar verir mi?bilgi verin lütfen :crybaby2:

мiŁenα.

Canımm korkma :)

Ben hamile olduğumu bilmeden çamaşır suları vs haşır neşir oluyordum.

Çok titiz biriyimdir bana birşey olmadı ..

korkma birşey olmaz..

ben zamann zaman gebeykende kullandım birşey olmadı 8)

:love9: :love7: :love9:

mutluluk

canım bebeğin nasibi varsa bence herşey bahane.onun için korkma derim.için rahat olsun.

DER!N

Hamile olduğumuzu bilmeden içtiğimiz ilaçlar bile etkilemiyor canım endişe etme hamileysen de Rabbime emanet.

Hayırlı haberlerini alırız yakın zamanda inşallah!  :amin:

gülay t.

Canım Gülfer arkadaşın da belirttiği gibi adetin geçip de bebek olduğu anlaşılna kadar hiçbrşey ona zarar veremez çünkü ancak yerleşiyor rahme ve yeni yeni vücudumuza bağlanıyor  ki zaten kimyasalları soluduğumuzda zararı bize olur ancak bebek zaten kesenin içinde Allah'ın izniyle birşey olmaz.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ben neler yapmışım farkına varmadan hamiş olduğumdan haberim yokken  :D
Yeni mağaza açılışında deli gibi koliler yüklenmiştim,dişim ağrıdığında antibiyotik,başım ağrıdığında apranax ford,işe yeni başlarken röntgen istiyorlar ya onu bile çektirdim ,regl olamıyorum diye söktürücü içtim meğersem üzerine görmüşüm  :k06: ama Allahıma binlerce kere şükürler olsun oğlumu bana bağışladı.. :amin: :amin: :amin:O yüzden telaşlanma Allahın izniyle hiçbirşeycikler olmaz