Hürrem Sultan Kolonyası

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 27 Ekim , 2010, 02:02:54

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Adını Osmanlı`da yenilikçiliği ile hüküm sürmüş Hürrem Sultan`dan alan bu yeni kolonya, kokusunda getirdiği yeniliği şişe tasarımında da gösteriyor.
``Turuncum, Narım, Narencim...`` Kanuni Sultan Süleyman, nam-ı diğer Muhteşem Süleyman büyük bir aşkla bağlı olduğu Sultanlar Sultanı Hürrem Sultana yazdığı bir mektuptan yola çıkarak notaları belirlenen ve geçtiğimiz günlerde piyasaya sunulan kolonya. Kolonyaya izzet-i ikramlar, hürmetler ve hizmetler sultanı 'HÜRREM SULTAN' ismini vermişler.

Yüzyıllardır süren kolonya ikramı geleneğine farklı bir dokunuşla günümüze modernize eden 'Hürrem sultan kolonyası', konuklarına limon kokusu dışında farklı bir ikramda bulunmak isteyenler için vazgeçilmez bir seçenek olacak.

Adını Osmanlı`da yenilikçiliği ile hüküm sürmüş Hürrem Sultan`dan alan kolonya, kokusunda getirdiği yeniliği şişe tasarımında da gösteriyor. Silindir kutusunda ki tasarımı ile sık bir hediye, yada evinizde ikramlarınızı yaptıktan sonra dekorasyonunuz içinde baş ucunuzda yer alacak muhteşem bir şişe.

Notalarında greyfurt-mandalina bulunan kokuda özel bir sıralama da izlenmiş. Önce greyfurt ve mentolün keskinliği ile ferahlayacak sonrasında mandalinanın tatlı kokusu ile sakinleşeceksiniz.

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ben 'büşra sultan' kolonyası kullanıyorum:) henüz piyasaya sürmedim şuan deneme aşamasında:)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: B'ü'$'r'A - 27 Ekim , 2010, 02:09:35
ben 'büşra sultan' kolonyası kullanıyorum:) henüz piyasaya sürmedim şuan deneme aşamasında:)
bence sen eymen muhammet kolonyası kullanıyorsun  :ehi: :ehi: mısss gıbıııı  :D

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: •♥•SİBEL•♥• - 27 Ekim , 2010, 02:13:33
walla dogru söylüyosun miss gibi siniyo heryerime..ama teyzsi muhammed eymen ters sööledin:)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: B'ü'$'r'A - 27 Ekim , 2010, 02:15:21
Alıntı yapılan: •♥•SİBEL•♥• - 27 Ekim , 2010, 02:13:33
walla dogru söylüyosun miss gibi siniyo heryerime..ama teyzsi muhammed eymen ters sööledin:)
yazarken farettımde sılmeye uşendım  :ehi:

Balböceği

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

fıstık

ERKEKLER İÇİN MUHTEŞEM SÜLEYMAN KOLONYASI YOK MU TATLIM

ŞİMDİ HERKESE HÜRREM SULTAN VERİLMEZ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: fıstık - 04 Ocak , 2011, 01:13:26

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: fıstık - 04 Ocak , 2011, 01:13:26

:ehi: :ehi:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?