19 Mart , 2024, 11:59:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Dalgalı Dağınık Saç Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 25 Ekim , 2010, 12:08:36

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Dalgalı saçlar her sezon olduğu gibi bu yeni sezonda da ünlüler tarafından oldukça fazla kullanılıyor.Dalgalarınızı isterseniz muntazam ve belirgin tutabilir isterseniz de salaş şekilde dağınık bırakabilirsiniz.
Dalgalı saçlar gözüme her zaman güzel gelmiştir.Günlük olarak yada özel davetlerde de kullanılabilir.Bu yüzden dalgalı saçlara sahip bayanlar avantajlılar.Düz saç yapısına sahip olanlarda önce saç kurutma makinasının vigo başlığı ile sonra maşa yardımıyla istenilen dalgayı verebilirler.

SiRiNe

βαlκιz

çok güzeller çok severim dalgalı dagınık saçları  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

ilk fotodaki kadının saç rengi çok güzel :love7:

paylaşım için sağol :)

:love9: :love7: :love9:

hüzünden_gelme

vuslat

ayy hepsi çok güzel.. bende çok seviyorum dalgalı saçı. yaptırmak istiyorum şyle 6 aylık 1 yıllık ama iri dalga yapamazlarmışş hangi kuaföre sorduysam aynı cevabı aldım =( bi tek perma yapılıyomuş onuda sevmiyorum koyun gibi olurum  :k06:  :k06:

[/ur

Lă_Tăhzen!

BENİM SAÇLAR ALLAH VERGİSİ PERMALI  ;D Bİ BANYO YAPAYIM JÖLELEYİM PERMA YAPTIRMIS GIBI OLUYOR DALĞALI OLDUGU İÇİN SAÇLARIM  :suclu:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ayyy bayılıyoum böle sacalara dalgalı dalgalı
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Demet_dk

ALT SIRADAKİ PEMBE ELBİSELİ KADININ SAÇLARI GİBİ ŞUANDAN SAÇLARIM

AMA GENELDE DÜZ KULLANIYORUM
UÇLARINI HAREETLENDİRİYORUM

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Dalgalı saçlarım var ve tabii ki düz saçlara özeniyorum amma velakin her zaman daha göz alıcı oluyor dalgalı saç yahu böyle göze hoş havalı sexy  :icon_thumright: :k06:

fıstık

BENDE DÜZ SAÇ HASTASIYIM YAAAAAAA

EŞİM HİÇ SEVMİYO AMA FÖN ÇEKTİRDİĞİM ZAMAN KIZIYO :k06:

ırmak184

cok güzeller  :love9: benim saclarım düz..dalgalı sacıda cok severim..güzel oluyor..

DİLVİN

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 12 Mart , 2011, 16:09:49
Dalgalı saçlarım var ve tabii ki düz saçlara özeniyorum amma velakin her zaman daha göz alıcı oluyor dalgalı saç yahu böyle göze hoş havalı sexy  :icon_thumright: :k06:

BENIMDE PIRASA GİBİİİİİİİİİİİİİİ
HİÇ Bİ ŞEKLE GİRMIYOR  :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik