Bugün hangi parfümü kullandın?

Başlatan hüzünden_gelme, 25 Ekim , 2010, 12:01:40

« önceki - sonraki »

Demet_dk

derbeder

esimin parfumunden sIktim, cok fresh kokuyor ne yapimmm  :k06:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

hiçbişe kokmasın  :'( dayanamıyorum kokuya ..  :igrenc:

derbeder

Allah yardimcin olsun eylül_üm  :'(

gecen gun hamile bir arkadasim gelmisti ve kadin mutfaga bile giremiyor, cunku bulasik deterjanindan filan cok tiksinmis. aynisi islak mendiller, deodorantlar icin filanda gecerli tabii.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

destina06

01 Haziran , 2011, 18:08:35 #50 Son düzenlenme: 01 Haziran , 2011, 18:18:00 destina06
prada ınfusion

Lă_Tăhzen!

banu_fth

Alıntı yapılan: derbeder - 01 Haziran , 2011, 17:33:18
Allah yardimcin olsun eylül_üm  :'(

gecen gun hamile bir arkadasim gelmisti ve kadin mutfaga bile giremiyor, cunku bulasik deterjanindan filan cok tiksinmis. aynisi islak mendiller, deodorantlar icin filanda gecerli tabii.

çok şükür tatlım deterjanlara olan geçti .. gecen lavaboyu sürttüm çamaşır suyu ile .. ayyyyyy koltukta yarım saat bayılıodum resmen ..
ama şükür geçti biraz . yinede fazla koklamamaya çalışıyorum .. çamasır asarken .. yıkarken makinaya tozu koyarken kokuyor ya .. ayyyyy ne fena ..

Allah razı olsun canım  :amin: . umarım herkesinki gecer  :amin: .. ama başka koku alamıyorum hele sigara içen biri ile 15 dk aynı ortamda kalayım ondan gelen koku ile kesin o gün istifra ediyorum  :'(

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cif  :k06:
bahar temizliği yapıyom ne parfümü  :ehi:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Nezo

DKNY Be Delicios Fresh Bişi Bişi Unuttum Eşimin parfümü Salatalık Kokuyo Sıkınca Cacıkmışım Gibi Hissediyorum Kendimi  :toothy10:

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

__nil__

versace versense

(zevkli kayınpederim benim :toothy10:)

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ARTIK PARFUM KULLANMIYORUM  :igrenc: :igrenc: SABUN KOKUSUNA BAYILIYORUM