28 Nisan , 2024, 23:39:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Salat-ı Tefriciyye Hatimi Yapalım Dostlarım

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 24 Ekim , 2010, 03:19:00

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 21 Nisan , 2011, 14:39:40
bende 130 tane okudum tatlim yeni yeni duzeldim geri basladim hemen :opucuk: :opucuk:
3270+130=3400  :amin:

allah razı olsun  :amin: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

xxcansuxx

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

xxcansuxx

xxcansuxx

sibelim ben 100 tane okudum Allah kabul etsin gönlünün muradını versin canım  :amin: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Nisan , 2011, 20:16:10
sibelim ben 100 tane okudum Allah kabul etsin gönlünün muradını versin canım  :amin: :opucuk:
3600+100=3700  :amin: :amin: rabım senınde gonlune gore versın  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

3700+744=4444

ALLAHIMA ŞÜKÜR BUGUN BITTI SALATI TEFRİCİYEM RABBIMDEN SAĞLIKLI HAYIRLI İMANLI IYI BIR EVLAT DILEDIM   :amin: :amin: INSALLAH KABUL BUYURUR MUBAREK DUALAR HURMETINE  :amin: :amin: :amin:
BANA YARDIMCI OLAN BUTUN ARKADAŞLARIMDAN RABBIM RAZI OLSUN GONLUNUZDEN NE GECIYORSA DILEKLERINIZ KABUL OLSUN INSALLAH  :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Nisan , 2011, 00:40:56
3700+744=4444

ALLAHIMA ŞÜKÜR BUGUN BITTI SALATI TEFRİCİYEM RABBIMDEN SAĞLIKLI HAYIRLI İMANLI IYI BIR EVLAT DILEDIM   :amin: :amin: INSALLAH KABUL BUYURUR MUBAREK DUALAR HURMETINE  :amin: :amin: :amin:
BANA YARDIMCI OLAN BUTUN ARKADAŞLARIMDAN RABBIM RAZI OLSUN GONLUNUZDEN NE GECIYORSA DILEKLERINIZ KABUL OLSUN INSALLAH  :amin: :amin:

CANIM ALLAH KABUL ETSİN  :amin: :amin: :amin:
BEN DE GEÇEN AY BAŞLAMIŞTIM, BUGÜN HAMİLELİĞİMİ ÖĞRENEDİM,
İNŞALLAH SEN DE EN KISA ZAMANDA ALIRISIN MELEĞİNİN HABERİNİ  :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:amin: :amin: :amin:
allah razı olsun  :amin:  rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın  :amin:  senın adınada çok sevındım  :hieyt:  ınsallah bereketlı bır ay olacak  :amin:  rabbım hepımızın dıleklerını kabul etsın  :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Nisan , 2011, 01:33:04
allah razı olsun  :amin:  rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın  :amin:  senın adınada çok sevındım  :hieyt:  ınsallah bereketlı bır ay olacak  :amin:  rabbım hepımızın dıleklerını kabul etsın  :amin:

Allah senden de razı olsun canım  :opucuk:
Amin diyorum tüm dualarına canı gönülden  :amin: :amin:
Rabbim her yuvanın mutluluğunu bir bebekle daha da arttırır inşallah,  :amin:
bekleyen, isteyen, dileyen, dua eden herkesin gönlüne göre versin Allah'ım, kimseyi boş geri çevirmesin  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Nisan , 2011, 01:39:56
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Nisan , 2011, 01:33:04

Allah senden de razı olsun canım  :opucuk:
Amin diyorum tüm dualarına canı gönülden  :amin: :amin:
Rabbim her yuvanın mutluluğunu bir bebekle daha da arttırır inşallah,  :amin:
bekleyen, isteyen, dileyen, dua eden herkesin gönlüne göre versin Allah'ım, kimseyi boş geri çevirmesin  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

3700+744=4444

gozunaydin sibos dualarin kabul olsun insallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 26 Nisan , 2011, 01:46:58
3700+744=4444

gozunaydin sibos dualarin kabul olsun insallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: allah razı olsun senden  :flowers: :amin: