28 Nisan , 2024, 14:15:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

'İffet' de dizi olacak

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 23 Ekim , 2010, 04:37:23

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Aralık , 2011, 00:25:07
Etmez, zehra  :icon_thumright: boylelerinin vuracaksin agzina elinden ekmegini alacaksin  :ehi: :ehi: :ehi:
ahhh boyle bi enayi yokki, hem zengin hem efendi hem durust :ehi: tam kazik atilacak tipler  :toothy10: :toothy10:

bence eder, edecek, etmeli  :ehi: bi cemil'e bak bide ali ihsan'a bak daglar kadar fark var. adam zengin ama gram kibir yok gibi gozukuyor. maddiyattan cok insanlik daha on planda benim icin, ama bu da dizi unutmamak lazim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Bak iste hep dizilerde oluyor  :-\

derbeder

iyiki dizi yoksa o gorumce cekilir mi kizzz  :ehi:

Balböceği

Yanii  :k06: ben izlemiyorum ama reklamlardan anliyor insan zati  :ehi:

derbeder

gerizekali iffet  :violent1: bence bundan sonra esini aldatmaya baslayacak ciddi anlamda  :violent1:

hüzünden_gelme

wayyy anasını EN YAKIN DOST EMRE ye bak ,,,adamın kuyusunu kazıomus :caca:

tweety0555

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 24 Aralık , 2011, 23:18:24
YAAA SEREFSIZ EMRE SOK OLDUM VALLAHI ...PEKI O KIZ OLEN ADAMIN YANINDAKI KIZMIYDI ONU CAKAMADIM...YANI HEM OMERLE HEMDE EMRE ILE MIYDI...

BIDE BEN SINEMA DA IDIM BASINI IZLEYEMEDIM BU IFFET I EVE KAPATTI NE YAPTI ONA BIRSEY YAPTI MI ...AYNI GUN MU GERI DONDULER

hüzünden_gelme

ömer atamanın karısıymıs öle dedıler ama bılmıyorum artık galıba emrenınde sevgılısı  :-ooo yok iffete birşey yapmadı cemıl pisliği iffet hakkından geldı  :aferin:

derbeder

Alıntı yapılan: tweety0555 - 24 Aralık , 2011, 23:24:38
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 24 Aralık , 2011, 23:18:24
YAAA SEREFSIZ EMRE SOK OLDUM VALLAHI ...PEKI O KIZ OLEN ADAMIN YANINDAKI KIZMIYDI ONU CAKAMADIM...YANI HEM OMERLE HEMDE EMRE ILE MIYDI...

BIDE BEN SINEMA DA IDIM BASINI IZLEYEMEDIM BU IFFET I EVE KAPATTI NE YAPTI ONA BIRSEY YAPTI MI ...AYNI GUN MU GERI DONDULER
izlerken dedim bu omerin karisi atip tutuyor, yalan soyluyor. hatta ve hatta emre ile is birligi yaptigini bile soylemistim. sirf geyik olsun diyeydi amaaa  :ehi: :ehi: genede sasirmadim dersem yalan olur.

bu bolumde cemil' den iyice tiksindim  :igrenc:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

İFFET ŞU ALİ İHSANA HAZIR DEĞİLİM DİYİP DURUYO NE ANLAYIŞLI Bİ ADAM YAA
HALA KIZA NASIL DAVRANIYR