Makyaj Ürünlerimiz

Başlatan hüzünden_gelme, 22 Ekim , 2010, 23:56:49

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Ojeciklerim  :k06:

diplenerlarım aslında bu kadar değildi dahada vardıda hepsini dağıttım bana kalan bunlar  :k06:

el kremı süper yapıyor elleri ya yumusacık  :love9: ve süper kokusu var tavsıye edıyorum kızlarr  :icon_thumright: bundanda 3 tane vardı birisini kankişime verdım diğeri annemde diğeride ablamda bana gene yok  :ehi:

fıstık

özgeee bak 5 nisanda doğum yapıcam artık ona göre bir koli hazırla  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ohooo ben sana o zamana kadar flormarın stadını kurarım annecık merak etme sen  :opucuk: :ehi: :ehi:

fıstık

hüzünden_gelme

o kadar şey getirdim ama elimde kalmıyor geçen hafta işten geliyorum eve bizim bahcede hatunlar oturmus sohbet edıyo benı gorunce nasıl sevındılerr  :ehi: :ehi: çıkarcı karılar ne olucak  :ehi: :ehi: muhattabım olmayan karı gelmıs halimi hatrımı soruyo pehhhhh  :tongue3: :tongue3: ben yutarmıyım bunu yokk yutmammm  :ehi: :ehi:
ertesı gunde eve getırdıklerımden annecim sağolsun dagıtmıs o çıkarcılara  :cildir: nasıl sınırlendım anlatamam ..  :cildir: :cildir:

fıstık

sen getirdiklerine evde  güzel bir zula bul  ;)

senden başka kimsenin bulamayacağı bir yer olsun

sonrada bırak salyaları akarak dolaşıp dursunlar ortalıkta  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

ÖLEDE YAPMAK İSTEMIYORUM ZATEN KİMİN MALINI KİMDEN SAKLICAM Kİ  :k06: :k06: AMA BAZENDE DUSUNMUYOR DEĞİLİM HANİ BÖLE İNSANCIKLAR OLUNCAA   ::)

fıstık

Herkese demedik canım çıkarcı hatunlar için  :icon_thumright:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ozgem gormeyeli fukkan acmissin :)))) Vallahi cok da guzeler iyigunlerde sur surustur bebegim..
Bende yeni bir marka kesfettim hem ucuz. hemde cok guzel paylasiyim dedim :)

Balböceği

Güle güle kullan gözde  :love9:

Ben biliyorum bu markayı dediğin gibi ucuz bide  :ehi:

hüzünden_gelme

hee valla dukkan actımm  :k06: :k06: aslında unuttum burayı daha neler eklendı dukkana neler  :k06:

bı ara eklerım yıne ..

senınkılerde çok güzell yaa güle güle kullan  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sagolun canlar  :flowers:
Edos Gratis diye cok super bir market var burda ordan kesfettim ithal urunler var ve cok uygun fiyata hemde kaliteli tavsiye edilir yani :)
Alanda her molaya cikarken ugruyorum :)))

Balböceği

Bende rimelini almıştım kaliteli güzel  :)

hüzünden_gelme

BUNLARDA YENİ MALZEMECİKLERİM