29 Mart , 2024, 10:29:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeklerin zekasını geliştirmek için

Başlatan --elif--, 22 Ekim , 2010, 17:42:38

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:D maşallah ışıla benimkiler eşek kadar oldu oyuncak ile oynamak istemiyolar artık büyüdüler de sanki  :ehi: :ehi: bende yarın alıcam bişeyler ama ne ne ne bişey begenmiyolar  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

canım geçen hafta uğradım zeka kartları getirticem haftaya demişti bi bakayım diyorum

birde çaydanlık tencere alıcam mutfakta ne kadar tabak çanak varsa içeri taşıyo hergün hergün bıktım valla :cildir:

βαlκιz

bende vileda seti alıcam heralde oyuncak
temizlik yapmayı seviyolar  :k06: :k06:
tencere tava deme  :cildir: :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: balkız - 25 Ekim , 2010, 20:02:28

ayyyy benimki acaba neyle oynar:) erkek çocukları genelde damacananın su akan yerini çıkarıp silah yapıyo:)

AککORTįє

Alıntı yapılan: B'ü'$'r'A - 25 Ekim , 2010, 20:06:29
Alıntı yapılan: balkız - 25 Ekim , 2010, 20:02:28

ayyyy benimki acaba neyle oynar:) erkek çocukları genelde damacananın su akan yerini çıkarıp silah yapıyo:)

demekki oğlumun şimdiden damacanayı görünce saldırması buna delalet  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bizde aştık bunları
bu sıralar en çok saklambaç oynuyoruz bayılıyo
eflin nerdesin diyorum oda essii nerde diyor saklanıyoda yavrum benim
annesi ysin ağzını :love7: :love7:

) SaMiRa (

çoğunu bizde yapıyoruz çok güzel oluyorr
ama kitap okumuyoruz çünkü dinlemiyor oğlum...
aynaya baktığı gibi gülüyor
mamasına el atıyor heryerimiz mama oluyor hiçte sevmem ama bırakmak gerekiyor alışması için

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Daha karnımdayken konuşmaya başlamıştım Rüzgarla doğmasına yakın karnıma vururdum o da anında vurduğum yere tekme atardı fırlamam benim  :k06:
Doğdu doğalı konuşuyorum devamlı büyük insanmış gibi.Anlatıyorum ne yaptığımızı yapacağımızı.Başlıyor sonra o da benimle konuşmaya dır dır dır  :ehi: Şakalaşıyoruz çok iyi anlıyor kerata  :k06: Şaklabanlıklar yapıyorum ağzı kulaklarına varıyor  :D Saçlarım favorisi küçük beyin yoluyor resmen  ;D Gıdıklanıyoruz deli gibi boynundan kulaklarından ayaklarından geri çekiyor ya da kahkahayı basıyor ve yapmamı bekliyor  :k06: Aynada kendimizi süzüyoruz karşılıklı cilveleşmeler yapıyoruz  :D Meğersem ne de iyi şeyler yapıyormuşuz  :k06: Bu güzel paylaşımın için emeğine sağlık tatlım  :flowers: :opucuk:

βαlκιz

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 27 Ekim , 2010, 13:06:01
çoğunu bizde yapıyoruz çok güzel oluyorr
ama kitap okumuyoruz çünkü dinlemiyor oğlum...
aynaya baktığı gibi gülüyor
mamasına el atıyor heryerimiz mama oluyor hiçte sevmem ama bırakmak gerekiyor alışması için
belli bi yaşa kadar çocuklara kitap okunmaması gerekiyo diye duydum
renkli bol resimli kısa masallar olan kitaplar okunmalıymış
diğerleri okunmamalıymış  ::)
benimkilerde pek dinlemiyo ama resimli olunca resimde olanları anlatıyorum dinliyolar

HÜLYA TULU YILDIZ

paylaşımlarınız için teşekkür ederim.genelde bu önerileri yapıyorz farkında olmadan ama yine  yapmadıklarımda varmış teşekkür ederimmmm. :flowers: