27 Nisan , 2024, 21:34:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

cocukarda yürüme...

Başlatan masalım2010, 07 Ekim , 2010, 11:22:53

« önceki - sonraki »

βαlκιz

geçmiş olsun inşallah kurtulur taşlardan :amin:
yürümesi için doktor bişey dedimi
18 aya kadar beklenebilir yürümesi için
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

HÜLYA TULU YILDIZ

:hungry:yeme problemi her bebkte var gibi üzülüyrdum hiç yediremiyorum diye 14 aya girdi daha 9 kilo .
doktorumuz söylemişti rahatsızlığı yemesini engel olur demişti böbrek rahatsızlığı mide bulantıs yapar demişti .
inş.geçer diyorum.çalıştığım için formu  her zamn giremiyorum.formu çok beğendim arkadaşlık ortamı sağlanıyor paylaşım çok güzel

DİLVİN

FIRSAT BULDUKÇA GIRERSIN HÜLYACIM

PEKİ BİŞİ SORCAM TAŞ KENDİLİĞİNDEMI DÜŞECEKMIŞ

YOKSA TEDAVI ILEMI
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

HÜLYA TULU YILDIZ

teşekkr ederim.inş.taşlardan kurtulurz.doktor ayağa kalktıktan sonra yürür diyor yardımcı olun dşyr.

DİLVİN

HÜLYACIM Bİ YERDE OKUDUM ŞİMDİ
3-4 MM TAŞLAR KENDİLİĞİNDEN DÜŞÜYORMUŞ
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

HÜLYA TULU YILDIZ

doktorumuz şuanda bir ilaç vermedi eğer tedavi yanıt vermezse yurtdışından ilaç getircez dedi bu ayın sonunda yine kontrolu var ultrasyona girecek inş. tahlil sonuçlarında değerlerinde bi düşüs olur.2 tanesinden bi tanesini düşürmüştü.doktor monotiv d3 vitamini bıraktırdı 8 aylıkken taş yapabilir demişti kesinlikle tuzsuz olacak diyor yemekleri.bol su içirin demişti
sünnet önermişti.bu arada erken sünnet yaptırmanızı önerim. çok çabuk geçti.1 hafta geçti.idrar yolları enfeksiyonlarında bile faydası varmış
firsat bulcak girmeye çalışacam.
görüşürz byyy

мiŁenα.

geçmiş olsun hülya inşş son kala taşıda düşürür..kurtulur..

en yakın zamandada yürür inşş

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

gecmis olsun hulya

Allah acil sifalar versin

Sumeyyem ayakta dikilebiliyor :nazar: bir kac saniye sonra dusuyor geri.

rumeysam yeni emeklemeye basladi yavs yavas

bekleyip görecegim bakalim ne zaman yuruyecekler :occasion5: :occasion14: :occasion14:

HÜLYA TULU YILDIZ