Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

-GAMZE-

aynen emoşcum nbenım kayınvalıdemde öyle eşim benı kucanda gezdırı yanlarında onlarda utanın dıe takılır benımde kayınbabam kıskanır olunu olumu yanıma getırmıon olum hep senı sevıo dıe  :ehi: :ehi: :ehi:

emosum

guguş

valla kızarım bazen felan ama benim kaynanam öyle değil valla eşim beni sever onun yanında öper felan bazen utnırım yapma felan deyince kaynanam öpsün kızım nolcak canı kaynadı çocuğun der biz çok rahatız valla onun yanında hiç öyle kıskandığını görmedim aksine mutlu olur siziz böyle görünce ben çok seviniyom der
eee ne de olsa beni kendi beğendi :k06:

-GAMZE-

heheheheheeheheh  aman kendı begenıpte burnundan getırenlerde var arda olduda artık eşimi unuttular bunu kıskanıolar şimdide :ehi: :ehi:

oozge

YAAAAAA  KISKANC KAYNANA HIC CEKILMEZ YAAAA
BEN FLORT DONEMINDE ZTN COK FZLA SIKI FIKI OLAMICAM FARZEDELIM EVLI OLDGM GIBI OLMAZKI SEVGILIYKEN AMA EVLIYKEN BIRKIN DOYA DOYA YASIYALIM ICIMZDEN GELDIGI GBI DEMİİİİ
BIDE KAYNANA KASCAKK BÖLE IYICE CILDIR YANI KAYNANAYA NEEEEEEE  OGLUYSA OGLU .EŞİYLE NSL OLMASINI BEKLIYO OTORITER HÖYT FLN SURKLI TARTISILSA DHAMI COK HOSUN GITCK BÖLELERININ YAWWW :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
İNADIMDAN KAVGALIYSAM BILE KAYNANAMA GITTIGMDE HICBISI YK GIBI OLURUM SIKI FIKI KAYNANA BOLE OLRSA EGER

GAMZE HATUNNNNNN KISKANCLIK YAPMA BAKK BN COK CAZGIR GELINIM YOLUVERIRIRIM SENI HEEEE :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mavili

biz birbirimizi severek evlendik eşimle kaynanamın aklında başkası varmış ama nasip benmişim yani ne yapim bu benim suçummu kendi seçmedi beni diye böylemi yapılır hizmette kusurmu ettik  al işte birde torun veriyoruz daha ne

emosum

mavişim bence bosver kaynananı sana öyle davranıyosa sen saygıda kusur etme eşinle ve  de kızınla mutlu olmaya bak gerisini salla gitsin

-GAMZE-

yok yok yapmam kıssen  olumu al götürde bızde herıfıml yalnız kalk  :ehi: :ehi:

mavili

öyle zaten emoşum görmezlikten geliyorum ben ne yapacaksın atsan atılmaz satsan satılmaz kötü geçinip daha bir düşman olmaya gerek yok yaşlıdır gönlünü hoş tutmaya bakıyorum eşimin annesi sonuçta benim annem benim için nasıl degerliyse onun annesi de onun için öyle degerlidir kim toz kondururki

emosum

evet canım tabiki haklısın sen zaten dogru olanını yapıyosun

guguş

boşver kısım hem sen kızınla kocişinle mutlu olmaya bak çok faslada önemseme başkalarını

oozge

mavısım bu dunyaya bıkere gelıyosunnn bosver salla gıtsın yaaaaaa
hayatı ıstdgn gbı yasamak senın elınde esın ve cocugunla yasıcaksın ısde bundn sonra 3 lenceksınız ısde
allahm mutlulugunuzu hıc bozmasın sızde mutlulugunuza sakın gölge dusurmeyınnn baskalarınıde önemsemeyınnn
herkes ıstedgnı yapsın sız kendınıze bakınnn cnmm arkdsımm :love9: :opucuk:

gamzemm tamam ben aldım oglunuu sende kocişinle yannız kal bakalımm nedıyım artıkk benn dogurmus buyutmus oglusunu bna vermıs e bızde dusunelım bıraz kaynanayı kıskanmıcakmısta hemmm bundn ıyısı can sglıgı
ama bakalım ılerleyen zmnlrda goruces nsl kaynanasınn :k06: :k06: :k06: :k06:

mavili

haklısın banane herkes kendine yapar ben kocişimle kızılımla mutlu olayımda gerisi boş ben alıştım zaten bu şekkildede mutlu oluyorum

-GAMZE-

nikah olana kadar yeryuzune ınmış tek melek benimm   :ehi: :ehi: :ehi:

mavili

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

azrail de bir melektir yalnız ösgecim iyi düşün

ya foruma birde gelin kaynana sayfası mı açsak ne iyi giderdi galiba :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: