27 Nisan , 2024, 18:28:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

mavili

aman anneannesinin adını koyarım daha iyi beeeeeeeeeeeeeeeeee

yada ikisinin de koymam kendi adımı koyarım ben

-GAMZE-

gel sen onu bunu bırak ebnima dımı koy hehhe

oozge

ne onlar yaz bakayımm mavısım
bakalım zevklerımızde aynımı
kardeşiz ztn senle blıomdaaa olsun bıkez dha ıspatlıyalımmmm :):):) şu zevk olayındannn

buarada kaynananın adı ne mavışşşimm

gamzecımmm  "ebnima dımı" nidemek kıssss :suclu: :suclu: :suclu:

mavili

gerçekten oda ne öyle

ösgecim bak bunlar

eflin eflal zümra yagmur almina tuana merza melisa efsa belis

-GAMZE-

eflin. yagmur almina tuana melisa efsa  bunlar güsell ben bunlARI SEVDIM BUNALRIN ICINDENDE  EN GÜZELİ EFSAYLA TUANA  ANLAMINI BILIOSUN DIMI CENNETE DÜŞEN İLK YAGMUR DAMLASI

oozge

canım eflini ben soylemıstımm sanırım sna
ben cok sevmıstım o ısımı wlla

şimdikkkkkk eleyım ben kendı tercıhıme goreee etkılemeyım yınedeeeee amaaa :suclu: :suclu:

ela-eflin   süper bı uyum bencee

eflal -soylerken helal der gbı ne alakaysa :k06:   elerdim bu ısmı ben

ela zümra da takılmıstın sen zaten bılıorumm  :k06: :k06: guselll ısımmm

yagmur muuuu  oda nerden cıktı kızzzz   bna suan erkek arkdsm söluo yagmur koyalım dıye  ama sevmıyorum hıccccccc
bı kısı tartaklamıstım yazlıkta adı yagmurdu hıc sevmem oyzudenn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

alminaa-- okdr cogalcakkı bu ısım gör bak cnm snde bıara ılayda aleyna furyası vardı 
hem ela almina cok uzun olmazmı :S

tuana -guzel ısımmmm ama ela basa gecınce olmuoda tuana ela olabılır bakk

merza - yok bunuda elerdim benn

melisa -yıda elerdım

efsaa -guzel isim  hatta bayıldımmmmmmm efsa elaaaa -ela efsaaa  ;) ;) ;) ;)

belis- ılk kez duydumm ama yok bunuda tutmadım canımcım

bu ısımler kısıye gore gusel tabıkııı begenıolar sonucta ama bnım kendı fıkrımm yanı senın yerın e koydum kendımı ve bole dusundumm ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

-GAMZE-

ÖZGE YAPCAMA CIKLAMALARI YAPTIN SAOL  KISS :ehi: :ehi:

oozge

Ecrin57

isimleer guzel  iste cok oldugu icin secemiyor bence ya ela nur veya yarennur bunlarda guzel sude nazda cok guzel bunlar yegenlerimin adiydi belki ilham gelir mavili kayra su bunuda arkadasimin kizi koydu belki bir fikir olur sana aklima geldikce yazarim guzel isimlerden gene senin icin :hello:

oozge

kayra ısmı bnmde cok hosuma gıdıyo melısam

ama mavişim bebısının adı ela olucak zaten Allah nasıp ederse o bıde ek ısım ıstıo onu bulamıos bıturlu  işde bn buluom ama ela la yanyana olunca ugusmuyo bıkac tane secenek vr ısde kendısı bıanda soleyıverck artıkm bu olsun dıyee dogdgndaa:):):)

-GAMZE-

oozge

aaaaaaaaaa nedennkı canımm

nerde sorun olduuu
fotoyu bana at ben lınkı bulayım sna yazayım burdan dıcem ama fotoyuda alamamkı sendn burdan:(

encan

oskiiibanada resimleri nasıl koyucam solesene ek seceneklerden gırıyom yapıyom ama hıckabul atmıyoooo

-GAMZE-

CANLAR BEN KAÇTIM BİRAZ OLUMLA BİRAZDA YEMEKLE NEYİM UĞRAŞIM  HERİF GELCEK BEN HALA NETTEYIM  OLMASKI AMA HADI OPTUM HEPINISI SAGLICAKLA KALIN BOL SOHBETLER SİZE

oozge

encan sanada masj atıorum ozelden bakk
yapamazsan dön bana bakalım tekrar