27 Nisan , 2024, 20:29:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

ronaldi72

Ablalar - Bacilar !!! :)))) Herkese merhaba , lutfen bana yardim edin , deli olacagim ya  :BangHead: Allah kismet ederse dogacak kizima isim ariyorum. Yabanci ulkede oldugumdan ve esiminde yabanci oldugundan dolayi ortak isim olsun diye karar verdik. Bir yerlerde yorumlari okurken  Alina ismi gecti , hem ortak hemde cok begendigim bir isim . Ama turk ismi  olup olmadigini bilmiyorum, internette en az 30 yere baktim , bahsetmiyor , eger bizde varsa bu isim , ya anlamini ya da varsa buldugu sitenin linkini  ,simdiden tesekkurler .  :hieyt: :hieyt: :hieyt:[/b]

CeRoXiMo

Ben de çok baktım Alina'ya ama bulamamıştım. Armina var Aleyna var ama Alina yok. Arkadaşım İşviçre'de yaşıyor. Onlar Defne/Daphne  koydular kızlarının adını. Tek aklımda kala yabancı/türkçe isim bu şimdilik.

❤ հმzεlἶო ❤

ronaldi cim sende benim gibisin. bende yurt disindayim ve ismim yuzunden neler cekiyorum :)
bebisime ortak veya telaffuzu kolay isim bende ariyorum. melissa ismini dusunmustum eger kis olursa diye. yada yasemin? jasmine olarak yaziliyo
birde su ismide aklima yatti sue olarak  :laughing7:
baska bilen hatirlayan varsa yazsin lutfen. tabi bana erkek ismide gerek olabilir onlardan aklima hic ortak isim gelmiyo..
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

selmay

merhaba arkadaslar bende yurtt disinda otruruyorum , benim de 1,5 hafta sonra kizim olucak bizde ayni sorunu yasadik hem  buraya hem trde uygun olsun die isim aradik ben esila koymaya  karar verdim hem almanyada kullanmasi kolay hemde arapca dinimize anlamiyla uygun ,,,

daha önce esimde ALINA ismini istemisti ben anlaminida buldum  internetten ama trde balina gibi sölerler die ben vazgectim hemde anlamina pek guvenemedim alina=yükseklerde ki melek anlami diyodu , ben bulmustum yani karar sizin kolay gelsin

allah kurtarsin,

ceyloşş

kızım olsaydı karin koyucaktık oğlum olucakmış isim bulamıyoruuuuum kızlar yardımm  :y25: :y25:

CeRoXiMo

Ceyloşşş oğlum olsaydı MERT koyacaktım ama benim bıdık kız çıktı.
Soyadına uygun kısa bir isim koy bence, sınavlarda optik form doldururken delirmesin yazık:)
Ya da devlet dairelerinde:)
Ben çıldırıyordum 2 isim upuzun bir soyadı yazarken o formlara:)
İsimlerden 1'ini mahkemeye gidip kaldırttım,soyadımı da evlenince tutmayıp değiştirdim.
UMUT, YİĞİT, ONUR, SİNAN,, EFE, TAYFUN isimlerini de çok severim.
Standart isimler hepsi belki ama güçlü isimler hepsi de.

βαlκιz

ılgaz-1. Atın dört nalla koşması. 2. Hücum, akın. 3. Çankırı ilinin ilçe merkezi. 4. Batı Karadeniz bölgesinin en yüksek dağ kitlesi.
ılğın-Kumlu topraklarda yetişen ve çit bitkisi olarak kullanılan ağaççık
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: elif35 - 21 Nisan , 2010, 00:23:18
bende çok zorlanmıştım eşime şu diyorum yok diyo bu diyorum yok diyo işte o ismikoyarsak dalga geçerler falan filan her babanın düşündüğünü diyor bana....

sonunda dedik büyük ihtimalle YAĞMUR olucak kızımızın ismi çünkü şöyle bir  şeyimiz var bizim ilk çıktığımız gün bayramın 2. günüydü ve eve dönerken acayip bir yağmur başladı ikimizde sırılsıklam olduk,beni istemeye geldikleri gün yağmur yağıyordu,sözümüzün kesildiği gün yağmur yağıyordu,nişanlandıktan sonra her yağmur yağdığı akşam eşim iş çıkışı beni eve bırakıyordu biz de düşündük herşeyimiz yağmurla olduysa kızımızda bizim herşeyimiz olucak ve ismini yağmur koyalım dedik inşallah eşim fikir değiştirmez de yine aynı stresi yaşamayız  :amin:

kızzz yagmur ismini güzel düşünmüşssünüzz kızınız sordugundaa neden yagmur benim adım diye anlatıcak güzel bi hikayeniz olurr söle eşine kıllık yapmasınn  :caca: :caca: :caca: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

efe ismini hic sevmyiorum nedense cok basit gelyior bana...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

___kıymık___

gecenlerde parkta kücük bı kızın adı MİNEL'di
ama anlamaına bakmadım
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

.:.Zamansız.:.

28 Nisan , 2010, 19:06:08 #761 Son düzenlenme: 28 Nisan , 2010, 19:07:40 .:.Zamansız.:.
sema bazı yerlerde minel cennetki inci tanesi demek :) bazı yerlerdede bunun doğru olmadığını sölüyorlar  ???

___kıymık___

evet bende mesajı yazınca baktım
yınede pek guvenılıp koyulcak ısım degıl :'( :'( :'(
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

.:.Zamansız.:.

evet riskli :D iyi araştırmak lazım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kızlar yıgenım ismı bellı oldu son dakıka degısıklıgı olmazsa beren olacakmış babası oyle ıstedı  :k06: :k06: