27 Nisan , 2024, 23:40:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

ertl

nisan rüzgar

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bu gıdışle senı beklıyecem galıba hala bebek yok anaammmm  :k06: :k06: :k06:
bebek olsaydı beraber karar verırdık başınızı şişirırdım artık  :ehi: :ehi:

evet canım bende degışık vede anlamlı ıstıyorum
ılk once yıgenıme bulayım dedım hazıran başında hala olacam
hala ısım bulamadık
arada bu sayfayı kontrol edıyorum belkı bulurum dıye

βαlκιz

ben anne ve babayla çocugun isimleri uyumlu olsun istemişimdir severim
bide biz demir koycaktık demir çelik valla eşim demir dogramacı yaa demircinin oğlu demir çelikk  :toothy10: :toothy10: :toothy10: dalga geçerler dedikkk  koymadıkk  :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 14 Nisan , 2010, 00:00:08
bide biz demir koycaktık demir çelik valla eşim demir dogramacı yaa demircinin oğlu demir çelikk  :toothy10: :toothy10: :toothy10: dalga geçerler dedikkk  koymadıkk  :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
senın çocukların ısmı çok guzel bence

hele mehmet ısmını çok begendım
çunku eşimın ısmı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 14 Nisan , 2010, 00:00:08
:k06: :k06: :k06: :k06:ayy çok alemsin kızzz :toothy10:

CeRoXiMo

Offf kızlar yaaa durumlar hep aynı, testi taraması biter, ismi, eşyası vs gelir. Cidden de hamilelikten sonra başlıyormuş herşey, 
Bizde de erkek olsaydı kolaydı, eşimin kardeşi Yiğit bizimki de Mert olacaktı.
Başına benim babamın adı Recep Mert (eşim çok istedi vallahi benle ilgisi yok) .
Ama şimdi çoook kız ismi var :( Seçmek çok zor, her gün fikrim değişiyor.
Eşim de şunla böyle dalga geçerler diyip duruyor, haklı da.
Ben gülin'i çok seviyordum ama soyad güler olunca komik durdu  ;D Söylemesi bile zor.

Benim favorilerim; Melissa , İnci ,Begüm , Derya , Defne , Özgü

Bakalım işin sonunda hangisi olacak? Dini anlamlı olanlara bakamıyorum çünkü bir ismin anlamına bir gün güzel diyorlar,
diğer gün yanlış çevirmişiz anlamı şuymuş, anlamı yokmuş diyorlar.

Anne babaya uygun isimleri de çok severim, Eniştemin annesi babası Güngör ile Selma , eniştem Günsel  ;D

elif35

bende çok zorlanmıştım eşime şu diyorum yok diyo bu diyorum yok diyo işte o ismikoyarsak dalga geçerler falan filan her babanın düşündüğünü diyor bana....

sonunda dedik büyük ihtimalle YAĞMUR olucak kızımızın ismi çünkü şöyle bir  şeyimiz var bizim ilk çıktığımız gün bayramın 2. günüydü ve eve dönerken acayip bir yağmur başladı ikimizde sırılsıklam olduk,beni istemeye geldikleri gün yağmur yağıyordu,sözümüzün kesildiği gün yağmur yağıyordu,nişanlandıktan sonra her yağmur yağdığı akşam eşim iş çıkışı beni eve bırakıyordu biz de düşündük herşeyimiz yağmurla olduysa kızımızda bizim herşeyimiz olucak ve ismini yağmur koyalım dedik inşallah eşim fikir değiştirmez de yine aynı stresi yaşamayız  :amin:

selmay

yagmur ne guzel ne romantik dusunceeeeeee,,,bereket

selmay

bu  arada 1,5 hafta sonra ben d kiz annesi olucam llahim nasip ederse kizim adi ESILA =bbewnim ismim selma babmizin ersin

bAS harflerimize bakarsaaniz ES bizde böle dusundukkkkkkkkkk

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

saide_melek

merhaba sivaslim nasilsin dogum yaklasdi kendini nasil hiss ediyorsun ?

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ve a.s  cnm kendimi elhamdülilah iyiy hissediyorum sadece ara sira bel agrilari maf ediyor beni ama o kadarda olcak bunada sükür...günleri sayiyorum artik beklyiorum öyle her an olabilir diye ama bakalim bizim nazli kiz ne zaman gelcek ...

sen nasilsin cnm nasil gidiyor ??

elif35

Alıntı yapılan: selmay - 21 Nisan , 2010, 02:16:49
yagmur ne guzel ne romantik dusunceeeeeee,,,bereket

sağol canım bakalım benim eşim biraz kıl olduğu için ona belli olmuyor da bende o yüzden kesin yağmur demiyorum kimseye büyük ihtimalle yağmur olucak diyorum bakalım hayırlısıyla bir doğsun da sağ salim isim birşekilde olur diyorum ben  ;D

ronaldi72

Alina isminin anlamini bilen var mi ? Ya da hangi sitede anlamini gorebilirim , iki gundur en az 30 siteye baktim ama yok , yorumlardan birinde gormustum , lutfenyardimci olurmusunuz .