Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

helalim

Alıntı yapılan: B&A - 09 Mayıs , 2008, 16:28:48

Meyra.. Parildayan Isik

Efraz .... Kaldiran, yükselten. Firar. Yükselten, mümtaz, büyük, meshur, maruf.

Ramle.... Çölde bulunan kristal biçimindeki kum tanesi

Yade... Hatira...

Lila...Eflatun. Visneçürügü leylak rengi.

delfin .... yunus baligi

dora... zirve , doruk noktasi

ide - Anlamini bilmiyorum ama tanidigim koymus...

bunları cok begendim bende sumeyrama meyra diye hitap ediyom bazem rumeysamada meysa diyom annemde kızıyo cok uzun isimler koydun şimdi kısalt bakalım diyo :) annem rümeysanın ismini yagmur eylül istedi eylülde dogdugu icin ama babamız rüyasında gördügü icin bu ismi o yüzden koyduk sümeyrayıda ben uysun die istedim o yüzden koydum tabe kayınvalidemde sedanuru koydu
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

yeşil

güzel isimler seçmişsin canım ama isim seçerken herkesin kolay söyleyebileceği ve akılda kalan bir isim seçmelisin zira bi arkadaşım kızına öyle bi isim koyduki düşünüyorum düşünüyorum hatırlayamıyorum he bide biliyosunki kuranda heçen yada bazı özel anlamları olan isimlerden koyacaksan o isimle seslenirken bağırırken yada olaki kızarda kötü bişey söylersen dikkat etmen lazım çünki özel anlamları var
allah kolaylık versin sana

mavili

sagol yeşilcim teşekkürler ben ela zümra isminde karar kıldım sanırım eşimde eflal zümra olsun diyor ama söylenmesi kolay bir ismi olsun istiyorum bu yüzden ela yı daha çok istiyorum dogana dek bakalım fikirlerimiz daha kaç kez degişecek sag salim dogsunda anında seçeriz belki de hiç aklımızda olmayan bir isim koyuveririz

dehliz

Bişey dikkatimi çekti arkadaşlar.
delfin:yunus balığı
bu ismi ilk kez duydum ama
sanki ingilizcedeki(dolphin:yunus balığı )kelimesinin bozulmuş :D hatta biraz türkçeleştirilmiş hali gibi geldi bana Kelimenin asıl telaffuzu dolfin
isim olarak ta delfin yazılmış

emosum

:k06: dehlizcim aynı şey benimde aklıma gelmişti ama yazmamıstım :k06:
ilginç

semra

benimde cok hosuma giden kiz isimleri ( VE KURANDA GECIYORLAR )
tuana
firdevs
ceylin
kübra
rümeysa
azra
ve son olarak berranur 3 gün önce yegenim oldu onu koymus annesi cok tatli halasi yesin onu :opucuk:

Ecrin57

benimde kiz iisimlerinden elem ve tuana cok hosuma gidiyo ben koyamiyorum ailemde var cunku benim kizimin adida nasipse melisa dusunduk esimle hayirlisiyla :binkybaby:

mavili

melisa da çok güzel bir isim ben hala ikinci isim konusunda kararsızım okadar da çok az kaldıki ne yapsam ya hiç bir  isim tamam budur dedirtmiyor bana bekliyorum sanki ilham gelecekmiş gibi

-GAMZE-

RAVZA: (Ar.) Ka. - Çimeni, ağacı bol olan yer, bahçe. Ravza-i Mutahhara; Rasulullah'ın medfun olduğu mekan. kızım olursa koycaktım çok istemiştim çok anlamlı gizemli gibi gelıo bana ama oglum oldu napalım begenırsen koyarsın canım

mavili

teşekkürler canım seçenek çok olunca karar vermektede zorlanıyorum bakalım dogsun kızım yüzüne bakarak şu olsun derim

-GAMZE-

isimsiz koy çok düşünme mavilil o daha kolay  ahahaha :ehi: :ehi: :ehi:

mavili

dünyada hiç olmayan bir isim ilginçligiyle guiness rekorlar kitabına giirer sanırım okadar isim bollugunda isim mi bulamadın diyede alay etsinler benimle

oozge

hakedıosun ama mavişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşimmm yaaaaa mılyonlarca ısım soledık sna hala kararsızsınn yawwwwwwwww :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

ama ne yapim ösge yaaa budur diyemedim hiçbirine dogsunda koyacagım ismini şimdi artık az çok belirledim 10 taneye yakın sadece  seçip koyması kaldı

-GAMZE-

babannesinin adını koyy mavişş ahahahhahaa :ehi: :ehi: