27 Nisan , 2024, 20:51:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

tılsım

evet biz inş.. ismini enes düşünüyoruz bi değişiklik olmazsa yada eren ama enes ağırlıkta şuanda

enes : iyi insan , Hz.Muhammed (s.a.v) sahabilerinden birisinin adı enes bin malikmiş

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

..eLif..

09 Mayıs , 2009, 19:22:14 #346 Son düzenlenme: 09 Mayıs , 2009, 19:24:04 ..eLif..
benim bebeğimin adı selen idil
selen armağan
idilde büyük aşk , Kır yaşamı içinde aşk konusunu işleyen kısa şiir demek  :love9:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

ayten

ben m bebegiminde ismi sidra dnini bi isim arşin adi

SemaA

ben Ecrin koyucam istersen paylaşabilirz caNım

(Allah'ın Hediyesi) demek  :love7:
"biLiorum seN bir meLeqsiN"

vadi= muge & melis

benim eşim didem adını sevıyor ben de kızım olursa papatya koyacagın ınsallah biliyorum biraz garıp geliyor size ama hosuma gıdıyor

o ooooo papatyaaa yuzumun halıne baaaaaakk :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

(gülşen)

neslihancım artık bende bu sayfadan faydalanırım dimi ama
evet kızlar desteklerinizi bekliyoruz  :director:  :director:   :director:  :director:  :director:  :director:  :director:
güzel anlamlı kız isimleri arıyoruzzzzzzzzzz

< ESLAL >

İLTENAY : gece denize yansıyan ay ışığı yakamoz demek
REYYAN: cennette yanlızca oruç tutanları geçebileceği kapının ismi(cennetin 7 kapısından biri)
AYŞIL:ay gibi parlak

neslihan

Alıntı yapılan: (gülşen) - 21 Mayıs , 2009, 17:36:05
neslihancım artık bende bu sayfadan faydalanırım dimi ama
evet kızlar desteklerinizi bekliyoruz  :director:  :director:   :director:  :director:  :director:  :director:  :director:
güzel anlamlı kız isimleri arıyoruzzzzzzzzzz

Az kaldı doğurucam ben hala karar veremedim gülşen ya ne zor iş

KADRİŞ

merhaba neslihancım....şunu söylemeden geçemicem hani kuranda geçsin diyolar canım her kuranda geçen isim koyulmaz anlamı bilinmeden mesela kezban kuranda var ama anlamı yalancı demek aleyna bi duada var ama anlamı yok bildiğim kadarıyla allahın isimlerini koymakta yok mesela kerim ,izzet kerimm sahibi sadece allahtır izzet sahibide.mesela sanem senem put isimleri koymak tehlikeli.mesela elif kuranın ilk harfi ama anlamını kimse bilmiyo yani yok yasin anlamını kimse bilmiyo.önemli olan kuranda geçmesi değil anlamı güzel olsun mesela benim oğlumunn ismi melih sevimli güzel demek.ben kızım olsaydı berre istiyodum araştırdım peygamberimiz (s.a.v) ananesinin ismi berraymış ama anlamı güzel olmadığı için değiştirmiş bunun gibi v.s. bir sürü bende bu isimden vazgeçmiştim .inşallah en kısa zamanda güzel anlamlı bir isim bulursun biraz uzun oldu ama  ::) umarım yardımcı olmuşumdur  :hello:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

KADRİŞ

merhaba arkadaşlar ben bu ismi yeni duydum MİNA hacılıkta şeytan taşlamaya giderken o yakınlarda bir dağın ismi bence kuranda olması şart değil çünkü kuranda geçen her isim koyulmaz çiçek olsun böcek olsun yeterki anlamı güzel olsun. birde bi arkadaş senem yazmış o isim koyulmaz çünkü put ismine giriyo amann dikkat edin allah korusun zaten anlamınıda yazmış tapılacak kadın  hiç güzel bir anlamı yok .isim arayanlara allah tez zamanda hayırlı isimler koymayı nasip eder  :amin: :amin: :amin:

KADRİŞ

mavili yardımcı olmak isterim tabii danışmak istersen  ???

neslihan

mavili nin çocuğu oldu canım maşallah adı ela zümra

Ama bizlere yardımcı olabilirsin.Bildiğin güzel isimler varsa bekleriz

neslihan

bende sana aynen katılıyorum anlamı güzel olmalı tabiki.

teşekkür ederim Kadriş

KADRİŞ

KADRİŞ

tabiki neslihancım büyük bi zevkle her konuda   :occasion14: