28 Nisan , 2024, 02:49:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

mavili

iyiyim canım teşekkürler eylül ismi çok güzel ben çok begeniyorum zaten eylül ismini eylül ela nasıl dermişim bende bakıyorum hala 3 isim var elanın yanına koymayı düşündügüm eflin eflal ve zümra bakalım o gün gelsin bir ne olacak hayırlısıyla  :k06:

oozge

"bebişim"

bncede eylül ismi cok guzellll yanına ne olabılr bn dusuneyım arastırayımmm söleym sanada :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ama eylül tek başına dha guzel gıbı gelıo banaaa ndnse :suclu:

"mavişimmmm"
OHHH İLK 3 E  sokabıldım demek tavsıyemiiiii :hieyt: :hello2: :muzz:
ama okunuslarını bı dusunn canımmmm
ZÜMRA ELA zor gibi :honk:
EFLAL ELA   dhada bi zor gibi :honk:
EFLİN ELA  bnce muthişşşşş :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ama bakalım bı dogsunnn oanda karar verırsınz ztn blkıde hıc dusnmedgnz bı ısm gelıcek aklınıza bellimi olurrr :dontknow:

bebişim

slm arkadaşlar nbrsiniz  :flowers: aslında dediğiniz gibi eylül tek başına daha güzel gibi ama iki isim olsun istiyorum eylül ece olabilir gibi geliyo bana ama hayırlısı tabi babasının da söylediği bikaç isim var bakalım nasıl karar vereceğiz gerçi daha 4 ay var ama olsuuunnnn  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
dÜnYaYa HoŞgElDiN MiNiK PrEnSeSiM ...

[url=http://www.

oozge

slmm cnmm

bnce ismini erken bulmanız dha ıyı ısmıyle smdıden hıtap etmenis dha guzellllll bıseydır bnce :sunny:

bnn smdık bakıcamm ısımlere cnmm

ama eylül ecede gusellmişşşş :icon_thumright: :icon_thumright:

bebişim

canım eylül ece benimde hoşuma gitti hem anlamıda güzel oluyor sonbahar kraliçesi  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

oozge

ANLAMLARI
EYLÜL-ECMEL -->[Çok güzel] :icon_thumright:

EYLÜL-ENİSE --> Sevimli / Dost / Cana yakın arkadaş :icon_thumright:

EYLÜL-EVİN  -->Bİr şeyin içindeki öz :icon_thumright:

EYLÜL-EZRA  --> Sözü, konuşması düzgün :icon_thumright:

EYLÜL-ERİM  -->Bireyin erebileceği uzaklık :icon_thumright:

EYLÜL-ERVA --> Mitolojide çok güzel genç, son derece cesur ve yiğit insan :icon_thumright:

EYLÜL-EREM:--> Cennet :icon_thumright:

bebişim

canım çok teşekkür ederim eylül erem hoşuma gitti doğrusu  :flowers: :flowers: :flowers:

-Butterfly-

Arkadaslar bende cinsyet ogrenene kadar, hem kiz-hem erkek isimleri arayip durmustum. Kiz cin aradigim ve cok begendigim isimleride liste yapmistim.  ONlari buraya eklim ,belki sizlerede fikir olur  :k06:

Tusem... cenette esen ilik ruzgar...

Lina...Kuran'da da geçen Lina 'nin anlami hurma fidesi demektir.

Meyra.. Parildayan Isik

Efraz .... Kaldiran, yükselten. Firar. Yükselten, mümtaz, büyük, meshur, maruf.

Ramle.... Çölde bulunan kristal biçimindeki kum tanesi

sidelya.. cennete acan cicek...

Yade... Hatira...

Lila...Eflatun. Visneçürügü leylak rengi.

Lavinya...Bir tür çiçek.

delfin .... yunus baligi

dora... zirve , doruk noktasi

Delfin dora... ikisi bi arada cok hos bence ..

ide - Anlamini bilmiyorum ama tanidigim koymus...

Annesinin_bitanesi...

kizlar bende cinsiyet belli olmadan hep kiz hayal ediyordum niyeyse ve hep kiz isimleri dusunuyordum ve iki isim arasinda kalmistim....

Eslem:selametli anlaminda vede kuran da geçiyor

soyledigim herkes begenmisti bu ismi tavsiye ederim kizi olacaklara tabii begenirseniz..benimde bir onerim olsun istedim... :flowers: :flowers:

bebişim

canım çok teşşekür ederiz gerçekten de çok hoş bi isim ve eylülün yanına da yakıştı sanki  :flowers: :flowers:

mavili

ide fikir demek

eslem eltimin kızının adı anlamı çok güzel ve KURANDA da geçiyor en dogru en güvenilir yol namuslu kadın gibi çok güzel anlamları var

ecrinde amcamın kızının adı Allahın hediyesi demek

efsa nasıl

eylül efsa :k06:

bengü

ben kizima hep balim koymak istemistim ama esim biraz kiskanc oldugundan istemedi yada naz koyalim dedim bir  türlü begenmedi anlamlari belli zaten ama kuranda yok saniri´m.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

oozge

wlla ısımlerın hepsını begendım benn

eylul efsa
da gusl oldu sankı
eylul erem de gusell wllaaaaa

ay bu çok zor bı karar yaaaaaaaaaaaaaaa :BangHead: :BangHead:

bebişim

slm arkadaşlar nbrsiniz  :flowers: :flowers:
gerçekten bu isim konusu ne kadar zormuş bu arada mutluluğumu da sizlerle paylaşmak istedim artık kızımı hissedebiliyorum  :hieyt: :hieyt:
o minik tekmelerini duydukça çok mutlu oluyorum çok güzel bir duyguymuş gerçekten  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

oozge

slm cnm hosgeldnn.aayyyyy yaşamadım henuz bılmıorum ama guzel dıosan oyledır ne gusel yaaaaaaaaaa :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: hele son ay hıc durmucak yerınde ona gore hazırlıklı ol cnm sen :ehi: :toothy10: :k06: :ehi: :toothy10: :ehi: :k06: