27 Nisan , 2024, 22:31:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

ecrin merzam

sağol canım banada ecrin nas uyumlu geliyor ama merzayıda çok sevdim alıştımona  :sad1:
sen düşündünmü kız erkek isimleri

tubis

yok canım ya bzide henzüz bir faaliyet yok. öncelikle bebeğin cinsiyetin belli olsunda diyoruz ondan sonra düşünücez ismini hayırlısıyla.

ecrin merzam

hayırlısı olsun hahkınızda canım  :amin:

ben daha cinsiyetini öğrenmeden ecrin koymuştum kız erkek farketmez dedim ama hissetmiştim çok istiyodum kız olsun diye Allahım duydu sanırım dualarımı  :-[ hayırlı evlatlar olurlar inş  :amin:

tubis

inş. canım herşeyin hayırlısı sonuçta

mavili

bende ela olacak diye babasıyla cinsiyetini ögrendigim gün karar vermiştim ama ikinci isim çok ugraştırdı beni tubişim muhtemelen ela zümra olacak bu gidişle aklıma daha yatkın başka isim gelmiyor zaten

tubis

evet ela zümra daha uygun bencede

mavili

teşekkür ederim manası itibari ile de benim çok hoşuma gidiyor bu ikili  bakalım senin bebişin cinsiyeti ne olacak isim koymak çok zor ya sorumlulugu çok agırmış meger

tubis

evet gerçekten öyle. bakalım benim bebeiş kız mı erkek mi.belli oldugu gün bizide alır artık bir telaş

mavili

ben daha cinsiyetini ögrenmeden önce bakmaya başlamıştım isimlere hem kız isimlerine hemde erkek isimlerine bakıyordum ama en çok kız isimlerini araştırıyordum :toothy10:

oozge

senı gidi seniii
kız ıstıodunn ozmnn demekkı :k06: :k06: :k06: :k06:

erkek olsydı ne olurdu adı mavısım

mavili

adı ulaş olacaktı ozaman bizim eşimin sülalesinde erkek yok soyları tükenecek bu gidişle herkes benimkinin erkek olmasına çok dua etti ama ben hep kızım olsun diye dua ettim ben mi kurtaracagım soylarını hem gönlümden kız geçti ilki kız olsun bana yakın olsun arkadaş gibi büyüyelim diye

oozge

amann bosverrrrrrrrr dgru dıon senmı kurtarcan soylarınıı yaww :k06:
ulaş ısmıde gusel amaa heee

yaaaa cok ıyı dusunmussunn wllaaaaa beraber arkds gıbı olcksınızzzzz ne gusell :amin:

mavili

inşallah kızımın gelmesine az kaldı benim minik arkadaşım o

oozge

dha sımdıden böle dusunuosun ne gusell yaaaaaa hatta superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bnde bu gunlerı gorucemmııı acaba mavısımmmmm yaaaa

mavili

inşallah canım yaklaştın bence sende o günlere zamanı gelince hayırlısıyla olur herşey ozamanda yaklaşıyor artık  :k06: