28 Nisan , 2024, 08:13:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yeni Doğan Puset Kullanımı

Başlatan sugarwoman, 22 Ekim , 2010, 01:53:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: Demet_dk - 22 Nisan , 2011, 12:14:59
BU KONU DAHA ÖNCE KONUŞULDU
UYUTANLAR VARDI NEDEN RAHATSIZ OLSUN Kİ KOLTUĞUNDA

BEBEKLER İÇİN TASARLANMIŞ ANNE KARNINDAKİ POZİSYONLARINA BENZİYO DURUŞU
DAHA ÇOK RAHAT EDİYO DEMEKKİ

BEN UYUTMADIM DA UYUTANLAR YAZARLAR ŞİMDİ
Bencede  :icon_thumright: :icon_thumright:

bizde kullandik  :)

AyNi

arkadaşlar, bebişleriniz saatlerce içinde uyudumu? yoksa arada mı kullandınız?

Lă_Tăhzen!

VALLA BENIM KIZ 2.HAFTASINDAN 8. AYINA KADAR ONDA BUYUDU DIYEBILRIM İÇİNDE SAATLERCEDE UYUDU  HEP İÇİNDE DE DURDU HİÇBİŞEY OLMADI DAHA 1 AYLIK BILE DEGILDI GÖRENLER KOYMA DIYODU KIMSEYE ALDIRIS ETMEDIM KOYDUM SANKI BENIM COCOUGUMLA İLĞİLENECEK OLAN BASKASIMI  :-\

AyNi

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Nisan , 2011, 13:37:25
VALLA BENIM KIZ 2.HAFTASINDAN 8. AYINA KADAR ONDA BUYUDU DIYEBILRIM İÇİNDE SAATLERCEDE UYUDU  HEP İÇİNDE DE DURDU HİÇBİŞEY OLMADI DAHA 1 AYLIK BILE DEGILDI GÖRENLER KOYMA DIYODU KIMSEYE ALDIRIS ETMEDIM KOYDUM SANKI BENIM COCOUGUMLA İLĞİLENECEK OLAN BASKASIMI  :-\

oh rahatladım canım sağol  :k06: :k06: uyku konusunda kararsızdım... benimkide içinde büyüyecek galiba  :k06: :k06: içinde uyumayı çok seviyor  :k06:

Lă_Tăhzen!

1 AYLIGINA TURKIYEYE GITMISTIM 8 AYLIKKEN YANIMDA GOTURMEDIM GERI DONDUGUMDE KOYDUM İÇİNE DURMADI ÇUNKU HAREKETLENDI O 1 AYLIK ARA OLMASAYDI BELKİ HALA KOYARDIM  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Nisan , 2011, 13:37:25
Nur bende dogumdan 3 hafta sonra koydum

banada dediler beli agrir falan filan diye bende aldiris etmedim  :ehi: :ehi:

AyNi

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Nisan , 2011, 13:41:40
1 AYLIGINA TURKIYEYE GITMISTIM 8 AYLIKKEN YANIMDA GOTURMEDIM GERI DONDUGUMDE KOYDUM İÇİNE DURMADI ÇUNKU HAREKETLENDI O 1 AYLIK ARA OLMASAYDI BELKİ HALA KOYARDIM  :k06:

:k06: :k06: :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayşecim ben de onda yatırıyorum ama içine bi ufak yastık koyuyorum
çünkü hastanede hemşireler oturamayan bebek için sağlıklı değil demişlerdi
minik bi yastıkla hafif düzleştiriyorum içini
mışıl mışıl uyuyo
şimdi 3.5 aylık
biraz daha büyüyünce yastıksız yatırıcam  :icon_thumright:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

AyNi

bende ufak bir battaniyeyi katlayıp çukur yerine koydum, bide üstünden bi battaniye daha katlayıp yattığı yere serdim... oturuyor gibi değilde, boynu bükük gibi sanki  :icon_scratch:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

bence de öyle yap  :icon_thumright:

anne karnındaki duruşa göre tasarlandığını bilmiyodum
ilk defa duydum  :dontknow:
belki de öyledir ama senin kızın daha çok küçük yazık kemikleri batar bence  :binkybaby: :(

AyNi

kemikleri batsa böyle mışıl mışıl uyurmu ki?  :k06: :k06: galiba yatağında kemikleri batıyor benimkinin  :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

BEN KIZIMI IKI AYINDAN 9 AYINA KADAR GUNDUZLERI HEP ICINDE UYUTTUM  :k06: HICBISEYDE OLMADI  ;) ORDA RAHAT EDIYORDU ALTINA DESTEK YASTIK KOYUYODUM SAATLERCE UYUYORDU SIMDI BUYUDU SIGMIYOR KUZUCUK KALDIRDIM IKINCI BEBISIME  :laughing7:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

o da olabilir  :ehi: :ehi: :ehi:

ay ne bleyim annem hep oturma pozisyonuna getirme geğrekleri batar der
o da karnını ağrıtırmış
geğrek dediği de kaburga kemikleri galiba  :ehi: :ehi:

dilengisk

bnm haylaz accık icinde duruyo etrafı seyredio snra sıkılıo koltuktan yatagını istio yatagı dedigimde yan yatma yastıgı, ona alıstı yatagına dahi koysam ona yatırıp oyle yatırıyorum tasıması kolay oluo bi yere gderken de goturuyorum valla o zaman rahat ediorum.

bnm araba koltugunda destek var alt tarafında ama boynu bukuluo sanki uzun sure bırakamadım hic o yuzden de alışmadı kerata ama alışssa fena olmazdı mutfaga falan yanıma alır is yapardım rahat ederdim accık, smdi kameraya esir ne yapablirsem yapmaya calışıorum koyuyorum kamerayı yanına ama is yaparken surekli gozum onda olunca da dgru duzgun bişi yapamıorum

buyusun artık hoppalaya koyup rahat etmek istiorum

selmay

ah tam da benim konum bu yatak yuznden kayinvalidemle kkavga etmistim neymis kambur kalcakmis cocuk beli agriryomus bilmem neyy. :caca: :caca:

ben 2 aylikken bu yatkla turkiyeye gittim cok rahat zaten bu  oturaklar bizde otomobillere

göre oluyor oraya baglanip seyahatlerdede kulaniliyor ,kaynanam  cok kizdi icin evime

gelen ebeme sordum zararli olmadigini söledi sonra dokta gittigimde sordum oda zararli

olmadigini zaten bebekler icin uretildigini söledi  ozaman rahatlamistim amma zaten

bizimki  bazilarinizin dedigi gibi iicnde yastiginla satilio sonra bebek byuyunce oyastigi cikariyosun cocouk oturma pozisyonunda duruyor icinde...

ammaaa... yinede icinde saatlerce uyutmak iidegil dedi doktorum mesela evindeysen cocugu duz yere yazir amma mecbursan tabi buna yatir dedi cok durmasi  cocuk rahatsiz olur okdar amma asla kambur olmaz dedi 7.24 de yatircak degilsiniz yaniii herseyin fazlasi zarara#