14 Mayıs , 2024, 09:26:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SANCIM HALA GELMİYOR,CANIM ÇOK SIKKIN.............

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 21 Ekim , 2010, 10:50:05

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Benimde midem bulanmamisti canim hatta suphe ediyordum ben hamilemiyim diye  :k06:

endiselenme insallah hersey yolundadir

ilk baslarda olmuyor zaten 3-4 haftalikken

ben filimlerdeki gibi olacak sanirdim bayilacagimmmm wc kosup kusacagim  :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 27 Ekim , 2010, 19:32:07
Benimde midem bulanmamisti canim hatta suphe ediyordum ben hamilemiyim diye  :k06:

endiselenme insallah hersey yolundadir

ilk baslarda olmuyor zaten 3-4 haftalikken

ben filimlerdeki gibi olacak sanirdim bayilacagimmmm wc kosup kusacagim  :k06: :k06: :k06:

Masallah 3-4 haftalikken yoktu diyorsun
o filimlerdeki benim basima geldi 4. hafta bitti yani 4+1 ken hamileymisim bilmiyorum allahim
sabah kalkiyorum midem bulaniyormu yolda giderken istifar edecektim nerdeyse bende hamileyim demiyorum
usuttum diyordum hep  :ehi:

SiRiNe

ay edacim sana oldumu  :k06: :-ooo masaallah

yaaa yalan söylemiyorum gercekten midem hic bulanmadi ancak bisi yememissem o zaman cok az bulanirdi

basim hic dönmedi

tansiyonum dusmedi

oysaki ikiz gebeliklerde iki kati olmasi gerek

o yuzden cok isterim biraz bulanmasini ucuncuye  :k06: :k06: :k06: istege bak  :tongue3:

**Gül**

Aman Duygu baska bisey iste Allahtan. olurda dilek kapin acik olur maazallah. Offff cok kotu bisey o yaa. benimde cok olmadi ama bugunlerde yine hortladi  :BangHead: :BangHead: :BangHead: 2 gundur yatmadan once birer doz geliyor  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Aman duygu dilegine bak  :k06: :k06:

Bide basina gelirse gorursun oyle deme kiz  :caca:

SiRiNe

SABIRTAŞI

BACIM ÇOK ÇOK TEBRİK EDİYORUM BAYADIR YOKTUM Bİ GELDİM HEPİNİZ HAMİLESİNİZ ÇOK ŞÜKÜR RABBİME ÇOK SEVİNDİM YAAA.... :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :muzz: :occasion5: :muzz: :muzz: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :flowers: :flowers: :flowers:

SiRiNe

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 27 Ekim , 2010, 19:53:37
BACIM ÇOK ÇOK TEBRİK EDİYORUM BAYADIR YOKTUM Bİ GELDİM HEPİNİZ HAMİLESİNİZ ÇOK ŞÜKÜR RABBİME ÇOK SEVİNDİM YAAA.... :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :muzz: :occasion5: :muzz: :muzz: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :flowers: :flowers: :flowers:

busracim seni cok özledik canim arkadasim nerelerdesin oglun nasil

cok öptuk sizi  :-* :opucuk:

βαlκιz

duyguya bak ne diyoo  :-ooo kız ne güzel olmamış bulantı olmasında
ben çok korkuyorum çocuga bakmaktan degil o bulantoılardan korkuyorum
hamile kalırsam naparım o bulantılar yüzünden diye  :sad1: :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: balkız - 27 Ekim , 2010, 19:58:24

ya birazda olsa hissedem bari hamile oldugumu  :laughing7: :laughing7: ;D ;D neyse buyuk konusmayayim basima simdi  kötu bulantilar gelir

nasilsin canim pasalar nasillar özledik seni nerelerdesin

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 27 Ekim , 2010, 19:57:09
Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 27 Ekim , 2010, 19:53:37

busracim seni cok özledik canim arkadasim nerelerdesin oglun nasil

cok öptuk sizi  :-* :opucuk:
CANIM BENİM ÇOK SAĞOL BACIM BENDE SİZİ ÇOK ÖZLEDİM MİSAFİRLERİM VARDI YATILI FELAN BİRDE OĞLUMLA İKİMİZ BİRAZ ÜŞÜTMÜŞÜZ HASTA İDİK YENİ TOPARLADIM KENDİMİ... VE AZ ÖNCE GİRDİM NE VAR NE YOK SİZE Bİ SELAM VEREYİM DİYE...OĞLUMDA BENDE ŞU AN İYİYİZ CANIM ÇOK ŞÜKÜR... MİNİK MELEKLERİM NASILLAR SEN NASILSIN CANIM BENİM...ÖPÜYORUM MELEKLERİM VE SENİ COCAMANNNN  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 27 Ekim , 2010, 20:01:53
Alıntı yapılan: balkız - 27 Ekim , 2010, 19:58:24

ya birazda olsa hissedem bari hamile oldugumu  :laughing7: :laughing7: ;D ;D neyse buyuk konusmayayim basima simdi  kötu bulantilar gelir

nasilsin canim pasalar nasillar özledik seni nerelerdesin
melekler mekanına gel
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gülsün_

maşallah Rabbim hayırlı evlat versin inşallah herkeze darısı başımaaa diiyimmm :occasion14:
kadın;erkeğin kaburgasından
yaratıldı,ayaklarından yaratılmadı..!!!
öyle olsaydı ezilirdi......!!!
üstün olsun diye başındanda yaratılmadı......!!
...AMA GÖĞSÜNDEN YARATILDI......
Eşit olsun diye......
kolun biraz altında...Korunsun KALP HİZASINDA SEVİLSİN DİYE!!!

konya_42

canım herkesin hamileliği farklı geçebiliyor benim hiç mide bulantım olmadı hamileliğim çok kolay geçti taki son 6 hafta kalana dek hiç ağrım falanda olmamıştı

masalım

canım ben 7aylık hamileyim hiç kusadım çok normal