kızlar canım çok sıkkın

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 19 Ekim , 2010, 18:49:31

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

kızlar dün hamileliğim kesinleşti 5 hafta 3 günlük hamileyim ama düşük tehlikem var çalıştığım için yoruluyorum bünyemin zayıf olduğunu söyledi doktor bebişim kaybedebilirim

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

aaaaaaaaaa canım benimm aklına kötü şeyler getirme allaha emanet kuzucun...dikkat t kendine

βαlκιz

canım hemen hemen herkezin düşük tehlikesi olur vardır
korkma tehlike geçene kadar çalışmasan olmazmı  :icon_scratch:
kötü şeyler düşünme tadını çıkar
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Rabbim sana bagislasin canim uzme kendini  :opucuk:

Bol bol dinlenmeye calis derim

βαlκιz

merak etme korkma inş. bişey olmazz  :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

gozun aydın olsun canım  :amin: :amin: doktor ılaç vermedımı bebek tutunsun dıye  ::) allahın ıznıyle bısey olmaz kalbını ferah tut  :amin: :amin: herseyın hayırlısı olsun  :amin: :amin:

βαlκιz

ialç kullan canım niye kullanamıyosn

βαlκιz

ne güzel süpriz yapmışın  :k06: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 19 Ekim , 2010, 19:08:06
ilaç kullanamıyorum malesef ben dikkat ederim dedim
DIKKAT EDERSINDE DOKTORUNUN VERMESI GEREKIYORDU...SEN YINEDE BI SORSAYDIN

Balböceği

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 19 Ekim , 2010, 19:13:13
eşime söylediğim an çok güzeldi gerçi söylemedim işten gelmeden testi ayakkabısının içine indirdim bizde bebek ayakkabısı vardı onuda merdivene indirdim bebişimin tulumlarınıda oturma odasındaki cam sehpanın üstüne serdim emzik biberon çok şaşırdı istemiyordu daha çünki ama sevindi şaşırdı mutlu oldu e birazda ağladı
Ne guzel gozlerim doldu resmen hic kendini strese sokma rabbim sana layik gorup verdiyse 9 ay sancida ceksen bisey olmaz ama layik gormediyse vermez mevlam

Mine'l Aşk

Böyle hemen olumsuz düşünme...Benimde düşük tehlikem vardı..Doktorum ilaç verdi, iğne yaptı şimdi bebeğim 8 aylık 1 ay kaldı kucağıma almama inşallah...

Eğer çalışıyorsan ilk 3 ay düşük riski var diye rapor veriyor doktor...Evde dinlenirsin birşeycik olmaz inşallah... :amin:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Mine'l Aşk

Kendini sakın...Koru bu tür şeylerden...

Allah nasip ederse olur etmezse olmaz...Ama bize emanet edilen cana sonuna kadar iyi bakmalıyız...

Elimizden geleni yapıp takdiri Allah a bırakmalıyız..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Mine'l Aşk

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 19 Ekim , 2010, 19:06:09
canım moralim bozulduğu an elimi karnıma götürüyorum ozaman rahatlıyorum biliyorum hala benimle inşallah  bu dönemide atlatırım kanamam olucak diye korkuyorum yinede

kanama dedinde başımdan bişey geçti anlatıyım:) bigün ewde oturyorum neyse yerimden birden hızlı kalktım biraz iş yaptım oturdum herrrrryer kan iç çaaşırımda kandan gerçek rengi görünmüyo...üstümü başımı çıkardım şırıl şırıl akıyo...aglıyorum ama nasıl 3aylık hamileyim..meger hızlı kalkınca çıt çıtlı atletimin kopçası yırtmış:))
benim kanım pıhtılaşmıyo ondan okadar kanamış ne gündü yaa:=)

βαlκιz

:k06: :k06: hay allah insan korkar kızz
biyerin kesilince falan durmuyomu kanın