kızlar canım çok sıkkın

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 19 Ekim , 2010, 18:49:31

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

yok ya durdurana kadar canımız çıkıyo bide kanım sıfır negatif ölsem kan ween  olmaz:))

DENİZGÖZLÜM81

canlarım bana müsade biraz başım dönüyor birazda açıktım gidim karnımı doyurim olurmu hepinizi öpüyorum

°•.ℓανιηуα.•°

denizgözlüm tatlım... benim de moralim çok bozuk. zorla 10 ay sonra kendiliğinden bebişim oldu. 6+1 şu anda. ama malesef 2 gündür pembemsi akıntım var. ilk olarak kahverengi olarak gördüm. doktorum progestan verdi ve düşük riskim varmış... öyle üzgünüm öyle üzgünüm ki... tarifi imkansız. ne yapıcam bilmiyorum. 1 hafta önce öğrenmiştim. heyecanımı yaşayamıyorum bile... :-[

DENİZGÖZLÜM81

müsayit olursam tekrar gelirim iyi akşamlar  :opucuk: aynı şeyleri yaşıyorum bu konuda konuşmayalım moralimizi bozmayalım canım bebişlerimiz bizi bırakmicaklar inşallah

özzlemm

2 gün adetimin geçmesiüzerine bugün hastalandım ve hastalandığımdan beri ağlıorum bu ayda olmadı çok moralim bozuk:(

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: özzlemm - 21 Ekim , 2010, 20:34:06
2 gün adetimin geçmesiüzerine bugün hastalandım ve hastalandığımdan beri ağlıorum bu ayda olmadı çok moralim bozuk:(

kaç yıllık evlısın canım

мiŁenα.

Benimde düşük tehlikem varı.

pembemsi kahverengimsi akıntım oluyordu.

doktorum tuvalete bile kalkma gerekirse dedi su iç bol bol demişti.

Allaha şükürbirşey olmadı şuan 7 aylık oğlum yanımda :nazar: :binkybaby:

bende 3 adet iğne vuruldum.prgestan kullandım .birsürü ilaç ..

sonra dktorumu değiştim 9.haftamda o doktorum ise yasagın yok dedi.

o pembemsi akıntı kırmızı olmaadığı sürece birşey olmaz dedi.

bazı gebeler bunu yaşayabilir dedi.gebelikte morel çok önemli arkadaşlar.

Rabbim ol dediyse oluyor.Dua edin aklınızı yormayın bu kadar :)

:love9: :love7: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ayşecim çok şükür benim de o akıntım gitti. çok şükür şu anda her şey normal gibi. bi de kalp atışlarını duysak.... daha da rahatlicam...  :amin:

özlemcim sen de üzülme lütfen. vardır her şeyde bi hayır...

мiŁenα.

Allah'a şükür :amin:

inşallah canım duyarsın :amin:

:love9: :love7: :love9: