FATMAGÜL'Ü İZLEMEYE DEVAM EDİN TÜRKİYEM !!!

Başlatan Lă_Tăhzen!, 16 Ekim , 2010, 23:46:11

« önceki - sonraki »

βαlκιz

edacım şimdi yeni  dizileri örnek alıyo sapıklar coşkun eskidi onun fantazileri olmaz artıkk  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

ah ahh okadar örnek alıncak diziler varken bunu mu almışlar demekki içlerinde sapkınlık sapıklık var :cildir:

:love9: :love7: :love9:

asya81

bir ülke hangi yönden bastırılırsa o yönü alttan patlak verir. ne olursa olsun tecavüze uğrayan genç kız kazanmas gitsin arasın adelete sığınsın kaç ay yatar...bizim toplumumuz bayılır aptal kutusuna bakmaya ülkeyi kandırmanın yolu aptal kutusu televizyon.boşa dememişler türkiyenin yarısından çoğu aptal die

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

asya81

Balböceği

:k06: :k06: :k06: :k06:

Ya dun internet haberlerinde gordum fatmagulu giydir diye
cocuk oyunu yapmislar online oyun yani kiz ciplak onu giydirmek gerekmis
Bide bunu cocuklarin onunu suruyorlar  :cildir:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: asya81 - 30 Kasım , 2010, 10:29:28
bir ülke hangi yönden bastırılırsa o yönü alttan patlak verir. ne olursa olsun tecavüze uğrayan genç kız kazanmas gitsin arasın adelete sığınsın kaç ay yatar...bizim toplumumuz bayılır aptal kutusuna bakmaya ülkeyi kandırmanın yolu aptal kutusu televizyon.boşa dememişler türkiyenin yarısından çoğu aptal die

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Balböceği

fıstık

TELEVİZYON SEYRETMEYİPTE NAPICAK MİLLET PARASI MI VAR EĞLENCEYE SOSYAL AKTİVİTEYE GİDECEK

TÜRKİYEDEKİ İŞSİZLİK VE FAKİRLİK ORANININDAN HABERİNİZ YOK GALİBA

derbeder

fatma gulu izlemeyle paranin ne alakasi varki?  :laughing7:
aktivite adi altinda ne anladiginada bagli, gunluk bir yuruyus bile aktivite sayilabilir. ayrica bir cok yerde belediyenin duzenledigi kurslar vs var mesgul olmak isteyen icin mesgale cok  ;)

ama bunun yanisira beni hic enterese etmiyor bu fatmagul filan, ya ben duyarsizlastim ya da alistim bazi seylere. yani ekranda ne yaparlarsa yapsinlar umrumda bile degil. hosuma giden dizileri zaten netten izliyorum, haricinde tv seyretme aliskanligimda yok belki bundandir.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

ben fatmagulu izlemedigim icin yorum yapamayacagim zaten pek dizi izlemiyorum.

dizi ve programlarla zaten insanlar uyutuluyor, bos zamanim bu forumda geciriyorum su an pc tv den iyimidir bu tartisilir ama hic degilse burda bir seyler ögreniyorum, bos bos dizilere bakarak bisi anlamiyorum ama izleyen izler saygim var.

dizi ile normal hayatta olanlari ayird etmek gerek,ama malesef insanlar dizi ve filimlerden cok etkileniyorlar,

bu birtek bizim ulkemizde degil heryerde oluyor, mesela amerikada korku filimlerinde özenerek cinayet isleyen

hatta ve hatta vampir kiligina girip insanlari issirarak kanini gercekten emip sonrada ölduren insanlarda olmus....

Allah sonumuzu hayir etsin.

Demet_dk

DEMEK TELEVİZYON APTAL KUTUSU

BUNU SÖYLEYEN ARKADASIN SEVİYELİ BİLGİ YARIŞMALARINDAN
BELGESELLERDEN SİNEMA KANALLARINDAN HABERİ VARMI ÇOK MERAK EDİYORUM

NE KADAR APTALCA KULLANIRSAN O KADAR APTAL OLURSUN
TV DE AYNI ŞEKİLDE İNTERNETTE AYNI ŞEKİLDE
SAÇMA SAPAN KONULARDA SAÇMA SAPAN ELEŞTİRİLERDE BULUNMAKTA BENCE APTALLIK

GEÇENLERDE FULL EKRAN DİYE Bİ PROGRAMDA ZÜLFÜ LİVANELİ KONUKTU
KEŞKE İZLEMİŞ OLSAYDINIZ FATMAGÜL DİZİSİYLE İLGİLİ YAPTIĞI YORUMU 
FATMAGÜLÜN DURUMUNDA OLAN Bİ ÇOK GENÇ KIZ VAR BENCE ASIL ONLARI DÜŞÜNÜN SİZ
BEN FATMAGÜLÜ İZLEMİYORUM SIKI DİZİ TAKİPÇİSİ DEĞİLİM
AMA BAZI DİZİLERDE YAŞANMIŞLIKLAR KONU EDİLİYO
BİŞEYİ BEĞENMİYOSAN İZLEMEZSİN OLUR BİTER

SiRiNe

belgeselleri seviyorummm birde tarihi anlatan kanallar oluyor canak antende cok guzellll

yeterki insan izledigi seylere dikkat etsin

pc basindada cok bos zaman gecirdigimiz oluyor

ben halen bakmadim fatma gule cokta merak etmistim , netten bakacaktim nasib olmadi :dontknow:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ben fatmagülü beğenerek izliyorum

kerimin hayranıyım

öyle bir geçer zamanki var bu akşam sabırsızlıkla bekliyorum

ilk okuduğumda sölemek istediğim tepkide buydu işte tam olarak  :laughing7: