29 Nisan , 2024, 06:57:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nostalji.....

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 16 Ekim , 2010, 05:37:57

« önceki - sonraki »

Balböceği

Eskiden evt rosalinda mari mar vardi

:k06: :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

uzaylı zekıye vardı  :ehi: :ehi:

kuzen larry vardı  :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bende çirkin betty vardı onu çok izlerdim çok güzeldi

βαlκιz

eskiden bi amca vaydı bijim oydaa el  arabasında  bardak tabak ıvır zıvır satardı ona yardım eden çocuklara (arabayı yokuşa kadar itenlere ) çatapat verirdi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ne güzeldi

sonra eskiden yine o amca el sepetinde piknik sepeti yani onda lahmacun satardı sokaklarda ne güzeldi :crybaby2: :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

power ranger vardi  :ehi:

Bizim mahallede oyle satan biuri vardi iyi hatiliyorum 5 lira vermistim bana kucuk oyuncak dolab vermisti
cok sevinmistim bizim eve koydum hemen pencerenin onune ama maalesef yurutmusler =(( icimde kaldi oynamadan ellerin oldu  :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤«BaLböceği»❤ - 17 Ekim , 2010, 22:50:08

Bizim mahallede oyle satan biuri vardi iyi hatiliyorum 5 lira vermistim bana kucuk oyuncak dolab vermisti
cok sevinmistim bizim eve koydum hemen pencerenin onune ama maalesef yurutmusler =(( icimde kaldi oynamadan ellerin oldu  :ehi: :ehi:

:k06: :k06:  :k06:yazıkkk   :-\

Balböceği

Alıntı yapılan: *•.¸♥PARİSS♥¸.•* - 17 Ekim , 2010, 23:00:21

he valla sorma nasil sevinmistim kucuk dolapti cekmeceleri vardi  :'(

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤«BaLböceği»❤ - 17 Ekim , 2010, 23:01:14

:violent1: :violent1: :violent1: elımı kopacısaaa edoşumun dolabını çalmış  :'(

Balböceği

Alıntı yapılan: *•.¸♥PARİSS♥¸.•* - 17 Ekim , 2010, 23:03:17
Alıntı yapılan: ❤«BaLböceği»❤ - 17 Ekim , 2010, 23:01:14

:violent1: :violent1: :violent1: elımı kopacısaaa edoşumun dolabını çalmış  :'(
gitti benim seksi dolabimmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

dizilerden devam ediyim mahallenın muhtarları -ferhunde hanımlar  - bizimkiler bide reyting hamdi vardii  :honk:

miray

Alıntı yapılan: ☆☆P@RİSS ☆☆ - 17 Ekim , 2010, 22:05:15
ESKIDEN YALAN RUZGARI VARDI  MANUELA VARDI  HAYAT AGACI VARDI..ORDAKI KOMISERDEN ÇOK HOSLAnırdım  :ehi: :ehi:
:icon_thumright: a evet ya hayat agacııı  :-\
hiç kacırmazdım okuldan eve gelince acardım tv yi hemen
o komser i bende begenirdim evinde boru vardı borudan inerdi asagıya  :)
bide merry hala vardı gözleri pırlanta gibi parlıyordu geyik kafasında pırlantalarını saklıyodu  :D
aaah aaah eski günler  :-\

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ESKIDEN  EVIMIZ HOLLWOOD DA VARDI ORDAKI GENÇLER DIKKATIMI CEKERDI  8)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Eskiden hayat ne kadar masumdu oysa şimdi her ilişki çıkara dayalı olmuş.. :y25: :y25: :y25:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

eskiden macun satardi amcalar  :hungry: renkli renkliydi ve cok tatliydi minnacik macunu ceke ceke bir saatte tadini cikara cikara yerdim  :ehi: :ehi: :ehi:
yalniz bizim macuncu amca para almazdi eski terlik alirdi kasiliginda  :cildir: bende sokak sokak terlik arardim  :ehi: en olmadi nefsime yenik dustugumde yepyeni gicir gicir terliklerimi verirdim  :ehi: :ehi: ve macunu kapardim  :hungry: :hungry: :hungry: :muzz: :muzz:
tabi aksam olupta eve yalinayak gittigimde annemden sopayi yerdim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

eskiden arap sabunu vardı belki hala var ama burda yok  :toothy10: