ANNELER COCUGUNUZU NASIL YETİŞTİRECEKSİNİZ???

Başlatan tubali, 15 Ekim , 2010, 12:58:44

« önceki - sonraki »

fıstık

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 20 Ekim , 2010, 18:44:05
:D :D :D :opucuk:
aslında aşcı olmalarını isterimm yemek kurslarına yollarım
aşcı olurlarsa karıları yaşadı  :muzz: :muzz: :muzz:

gülşah yeter çocuklar robotmu her istediğini olsunlar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi: demirci olsun iyi para var  :toothy10: :toothy10:
allah bilir bizim istediklerimiz bitmezki onların ne istedigi önemlii  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 20 Ekim , 2010, 18:53:08
:ehi: :ehi: :ehi: demirci olsun iyi para var  :toothy10: :toothy10:
allah bilir bizim istediklerimiz bitmezki onların ne istedigi önemlii  :-\

önce okusunlar canım sonra ister demirci ister kömürcü olsunlar hayırlı her konuda bilgili efendi olsunlar yeter

βαlκιz

okutcam allahın izniyle ay burda üniversite açıldı burda okusunlar başka şehire gitmesinler  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: eşime diyorum başka yeri kazanırda giderlerse bizde oraya göçeriz ev tutarız diyorum tamam sen gidersin onlarla diyo  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi:

gülşah alemsin hee :ehi:

oğlum kendine bir hedef belirlesin ve inşşş gerçekleştirsin.

ben avukat olmasını çok isterim benimde hayalimdi ama okumadım :y25:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

çok tatlısınız  :)

demekki doğruymuş büyüklerimiz ne isteyip yapamadıysa bizler yapalım istediler, bizler de şimdi öyle olduk  :) BÜYÜDÜK BİZ.  ::)

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

BEN OĞLUMUN ALLAH IZIN VERIRDE O GÜNLERİ GÖRÜRSEK
KENDISIDE İSTERSE PUANIDA TUTARSA TABİ
ULUSLAR ARASI TİC.VE FİNANSMAN BÖLÜMÜNU BİTİRMESINI İSTERIM 
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

SiRiNe

:k06:bende kizlarimin hemsire doktor veya ebe jinekolog olmalarini ( isterdim) ama benim alacagim bir karar degil bu birey olarak neye ilgileri cekiyorsa o yönde yönelirler ben sadece destek olabilirim

ben 5 yasimdan beri hemsirecilik oynardim dedemi koltuga yatirirdim o hasta bende hemsire olurdum guyya serum takardim =)))

plastik stateskopum ve ignelerrim vardi oyuncak

demek istedigim aslinda her cocugun bir istegi hayali vardir ama destek olarak bu hayal gerceklesebilir

Demet_dk

benim oğlum galiba mesleğini buldu
davul çalmaya bayılıyo beynimizi şişiriyo resmen

bana kalsa futbolcu doktor ya da oyuncu olmasını isterm  :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Demet_dk - 21 Ekim , 2010, 14:24:02

ESMER YAKIŞIKLI OYUNCU PEK YOK

OYUNCU OLSUN BENCE  :D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Demet_dk

Alıntı yapılan: ((selma)) - 21 Ekim , 2010, 14:31:18
Alıntı yapılan: Demet_dk - 21 Ekim , 2010, 14:24:02

ESMER YAKIŞIKLI OYUNCU PEK YOK

OYUNCU OLSUN BENCE  :D

YETERKİ SEN İSTE SELMA TEYZE  :opucuk:

SiRiNe

:k06:masaaAllah demetcim oglusuna muzisyen olur belkide

aslinda her cocugun bir ilgi alani oluyor mesela ufak bir cocuga ne olmak istersin diye srun polis itfayeci doktor derler coguuu der bunu

erkeklerin oyuncak olarak polis arabalari vardir vs ilgilerini ceker o yönde yönelirler

ama bakarsak genel olarak bu istekli cocuklarin hepsi istedigi ilgi cektigi meslege ulasamazlar farkli sebeblerden dolayi evlenir cocugu olur  maddi durum yuzunden okuyamaz vs vs

birde buyudukce istekler degisebilir gercekten ne istediklerine ancak liseden sonra karar veriyorlar sanirim kisilik tam oturmus olmuyor ve bir arayis icinde oluyorlar blue cagi dönemlerinde

Demet_dk

evet duygucum haklısın

inşallah okurlar iyi bi eğitim alırlar en büyük isteiğim bu
seçtiği meslek ona kalmış

SiRiNe