ANNELER COCUGUNUZU NASIL YETİŞTİRECEKSİNİZ???

Başlatan tubali, 15 Ekim , 2010, 12:58:44

« önceki - sonraki »

SiRiNe

burda okul yolluyor ilk okul ögrencileri icin aktivite  basket pino resim vs okuldan sonnra kres gibi ama degill orda kurs veriliyor.

ama ben su an onlar adina karar veremem artik hangisini ilgileri cekerse o yönde yönlenirler bende destek olurum insaaallah

anneleri gibi resim,  buz pateni ,  basket ve futbol lu secebilirler  :k06:

nesrin_beyza&berrin

Burdada kolejlerde oluyor Duygucum bu gibi etkinlikler. Yüzme, spor, ikinci üçüncü yabancı dil.

Birde arkadaşlar çocuk eğitimi kadar zor bir şey yok. Konuşmak çok kolay da iş icraata gelince doğru şeyler yapamayabiliyorsun her zaman. Çünkü aynı ruh halinde değilsin. Bu yüzden kesinlikle destek almak lazım. İnternetten   www.burcfm.com.tr adresinden Pedagog Adem Güneşin sunduğu "Çocuk deyip geçmeyin" var. Tavsiye ederim dinlemenizi.

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

evet allah sabır ve güç versin bize çocuklarımızı yetiştirirken. :amin:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 19 Ekim , 2010, 16:17:29
Bence o çağlara gelmeden yapabilecekleri şeylerle başlanmalı ben yüzme kursu düşünüyorum 4 yaşlarında vereceğim hem fiziksel gelişimi için uygun olacak inşallah.

ÇAĞLARA NE GELMEDENN GÜLFERCIMM

ARABAMI ALCAN YINE YOKSA   :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 19 Ekim , 2010, 16:19:20
evet..ben piyano gitar falan çok istiyorum..

babamızda yüzme çok istiyor gidecek allah nasip ederse..

kzıım olsa % 100 baleye gönderirdim ilk. :muzz:

Eymen'i de gönder ne olur ki...  :)

Balet olur... :D

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

мiŁenα.

fıstık

ışılın müziğe karşı çok ilgisi var her müzikte oynuyo slow çalınca yavaş yavaş sallanıyo ritim tutuyo sıpa

aslında bale kızlar için çok güzel zarifliği öğretir dik durmayı ve güzel bir fizik sahibi yapar

ayyyy kızımı bale elbisesi içinde düşündüm bian çok tatlı olurdu eminim aşkım benim :love9:

мiŁenα.

bi kızım olsa kesin gönderirdim .burda tan sağtürkün okulu var .ona giderde ..

dediğin gibi hem daha zarif hemde estetik bir vücut mükemmel olurdu.
:love9:

nesrin_beyza&berrin

arkadaşlar pedagog ADem Güneşin kendi sayfasıda varmış. Orda sorularda soruluyor .www.ademgunes.com

Balböceği

hmm ... Cok guzel bir konu Her annenin hayalidir Cocuguna dogru duzgun saygi sevgi vs. Yetistirmek Cocugu yetistirmeden once anne baba olarak biz kendimizi yetistirmemiz lazim ornek alacak ilk insan biziz cunku  :D Hayalimdeki cocuguma verebilsem ne mutlu bana  :love9:

• Ben isterimki once allahini kitabini bilsin
  • Annesinin babasinin kiymetini bilsin kendisinine ne kadar deger verdigimizi gorsun

• adabini edebini disiplinli olsun
  • Bu hayata bi amac ugruna geldigini unutmasin

• Babasinin temiz kaldinden alsin eli acik olsun  :love9: annesine ceksin kimseye kendini ezdirmesin kim olursa olsun  :caca:
  • Caliskan akilli masum  :aferin:

• Rabbim nasip ettigi surece en iyi okullarda okuyacak
    Babasinin ve annesinin hayalindeki gibi futbolcu olacak arka tarafimizdaki inter tesislerinde top kosturacak insallah kendide isterse  :amin:
  • Zamani gelince ogun ne nasipse o olacak ben bunlari istiyorum  :muzz: :muzz:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

böyle bişeyi hiç düşünmemiştim. bi çocuğum olsa nasıl yetiştiririm diyeee ...... belki de bu geleceğe yönelik planlar yapmama huyumdandır. hele bi doğsun da meleğim Rabbim izin verirse tabiii o zaman düşünürüm

βαlκιz

eşime kalsa karate box falan onlara göndericek ama ben futbol ve basketle ugrassınlar istiyorum
:muzz: :muzz: :muzz: müzik aletleride çalmayı bilsinler güzel dans etmeyi bilsinler ayyy yavrularımm seneler sonra bjk takımda yer alırlar inş. 12 dev adama transfer olurlarmıki  :k06: :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 20 Ekim , 2010, 17:49:41
eşime kalsa karate box falan onlara göndericek ama ben futbol ve basketle ugrassınlar istiyorum
:muzz: :muzz: :muzz: müzik aletleride çalmayı bilsinler güzel dans etmeyi bilsinler ayyy yavrularımm seneler sonra bjk takımda yer alırlar inş. 12 dev adama transfer olurlarmıki  :k06: :k06: :k06: :k06:

çatlaksınnn sen yaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

βαlκιz

:D :D :D :opucuk:
aslında aşcı olmalarını isterimm yemek kurslarına yollarım
aşcı olurlarsa karıları yaşadı  :muzz: :muzz: :muzz: