29 Nisan , 2024, 13:51:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yapışkanlı folyo

Başlatan asum, 15 Ekim , 2010, 11:15:55

« önceki - sonraki »

asum

kızlar folyo merakından sonra şimcikte abajur yapma merakım depreşti h.sonu eşimle galatanın ordaki bütün elektrikçileri gezip en uygun abajur telini bulduk sonra mısır çarşısına geçip süslemelerini aldık
telimi abajur şekline kurdela yada iple getirmeyi düşünüyorum uç kısmı içinde 2 metre taşlı süsleme aldık bitince resmini yükliycem umarım güzel olur:))

мiŁenα.

teyzem deriden abajur yaptı süper olmuştu ::) deriden yatak odası takımıda yaptu siyalı kırmızılı ::)

:love9: :love7: :love9:

asum

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 25 Ekim , 2010, 09:20:02
teyzem deriden abajur yaptı süper olmuştu ::) deriden yatak odası takımıda yaptu siyalı kırmızılı ::)

ewet ya süper olmuştur bende salona ayaklı lamba üzerine yapıcam beyaz iple sarıcam inş güzel olur çevresinede parlak taşlardan metre halinde boncuk geçicem

мiŁenα.

teyzem deriye renkli taşlarla çiçek yapmıştı dikmişti.siliniyor yıkama ütüleme derdin yok hem çok ağır duruyordur..

asum

ayşe resmini çekme şansın varmı bizede örnek olsa sanırım bayağa bi güzel olmuş bizde yaparız belkim:)

aybenim

bende o renkli stickerlardan alıp buzdolabına yapıştırdım benimkiler bebekli falan.her gören bayılıyo valla.çok güzel oldu.

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 25 Ekim , 2010, 13:12:55
teyzem deriye renkli taşlarla çiçek yapmıştı dikmişti.siliniyor yıkama ütüleme derdin yok hem çok ağır duruyordur..

ben kaşe pardesume yapmıştım taşlar beyaz, uzun bir çiçek  ;D

asum beyaz iple değilde beyaz kudelayla çok güzel olur benim vardı öle

yani ip derken nasıl bir ip bilmiyorum ama  :icon_scratch:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: iLkNu® - 25 Ekim , 2010, 16:33:26

hım oda güzelmiş. ;D

asum

Alıntı yapılan: iLkNu® - 25 Ekim , 2010, 16:33:26

kurdelada aldım ilknurcum ama eşim kurdela heryerde var hem ip daha şık duruyo dedi o yüzden iple yapmaya başladaım sefpa üstünede kurdelayla yapıcam ama:)

мiŁenα.

bu abajurun sık dolanmışını gördüm burda çok hoşuma gitti aslında almayı düşünüyorum ..

bu tarz birşeylede yapabilrisin acep bundan satlmı alıp biz yapsak :icon_scratch:,

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

bende buldum dün japon pazarında varmış sorduk
ama depoda dedi adam depodan çıkarmalarını bekleyemezdik
bikaç gün sonra gelir alırız siz çıkartın ordan dedik :ehi: :ehi: 
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

asum

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 26 Ekim , 2010, 22:51:30
bu abajurun sık dolanmışını gördüm burda çok hoşuma gitti aslında almayı düşünüyorum ..

bu tarz birşeylede yapabilrisin acep bundan satlmı alıp biz yapsak :icon_scratch:,

Uploaded with ImageShack.us

ewet bu abajuru bende çok beğenip araştırmıştım balon yada deniz topu üzerine sarılıyomuş ipler tutkalla yapıştırılıp balon söndürülüyomuş ama bayağa zormuş balon sönerken iplerde büzülüp kötü olabiliyomuş:(

ben ipli abajurumu bitirdim çok sade bişi oldu ama cici
acıcık daha süsleyim dedim eşim güzel olmaz dedi yakında resmini çeker koyarım
bu arada tüylü iplerden koltuk minderide örüyorum kızlar 1 tanesi bitti yumuş yumuş oldu tavsiye ederim onuda:)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende 2-3 yıldır kullanıyorum bu folyoları
dondurma kutularını kapladım,yoğurt kutularını dolabın üstüne sıraladım
hazır kutular gibi oldu içinde bakliytlar var

asum

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 28 Ekim , 2010, 11:02:49
bende 2-3 yıldır kullanıyorum bu folyoları
dondurma kutularını kapladım,yoğurt kutularını dolabın üstüne sıraladım
hazır kutular gibi oldu içinde bakliytlar var

gerçekten akıllıca cnm çok şık duruyolardır:)ben daha folyolarıma geçemedim ama bende başlıcam yakında

zelis

Alıntı yapılan: Mine'l Aşk - 19 Ekim , 2010, 19:16:18
Hanımlar bu folyolar ile zeminde kaplanabiliyor mu  ???

ben kaplamistim canim , bi iki sene once tuvaletin zeminini (klozetli tuvalet ) , hatta benim aldigim o kadar kaliteliymis ki koyu kahverengi idi ve ben surekli camasir suyu ile siliyordum ama renginde herhangi bir bozulma olmamisti , sonra fayanslar degisecegi icin cikarmistim , cimdi tekrar dusunuyorum beyaz ile kaplamayi  ;D